МЕНЮ


15 сiчень 2010 - 17:24

СВЯТО – НЕ ПРИВІД ПОТОНУТИ У СМІТТІ


Зокрема, начальник спецінспекції Кіровоградської міської ради Віктор Іванов пред’явив з цього приводу претензії супермаркетам мережі АТБ ТОВ "АТБ-Маркет". Про це він повідомив на апаратній нараді у понеділок, яку провів кіровоградський міський голова Володимир Пузаков. За словами Віктора Іванова, на час перевірок у незадовільному санітарному стані були контейнерні майданчики та прилеглі території магазинів на вулицях Пашутіна, Полтавській, Габдрахманова. Торговельний об’єкт АТБ на вулиці Габдрахманова, за інформацією начальника спецінспекції, узагалі не забезпечений контейнерами для збору побутових відходів, відсутній договір на їх вивезення, а після проведення земляних робіт з прокладання комунікацій територія не благоустроєна. Факти недобросовісного ставлення керівництва АТБ, за словами Віктора Анатолійовича, мають систематичний характер, тож спецінспекція розпочала підготовку матеріалів до прокуратури та суду.

Володимир Пузаков, враховуючи цю інформацію, доручив перевірити всі великі супермаркети, а в четвер за його дорученням заступник міського голови – директор департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку Микола Цуканов провів нараду з керівниками великих та дрібних торговельних об’єктів міста. На ній порушувалось питання обов’язкового укладання угод з підприємствами "РАФ-плюс" та "Універсал-2005" на вивезення твердих побутових відходів, а також належного прибирання територій, прилеглих до магазинів, особливо в період снігопадів, посипання тротуарів під час ожеледі. Про актуальність останньої проблеми свідчить те, що останнім часом почастішали звернення кіровоградців до травмопункту (майже 20 чоловік щодня) через травми, отримані під час падіння на вулицях.

За словами Віктора Іванова, є претензії щодо неналежного стану територій навколо магазинів "Мелодія", "Фокстрот", "Барва", "Дитячий світ", "Імперіал", "Екселент", "Мурай", "Лісова пісня", біля Центрального ринку, ринку "Європейський" та ряду інших торговельних об’єктів.

Начальник відділу розвитку торгівлі та громадського харчування Володимир Каленчук попередив підприємців, що на найближчій сесії міської ради буде прийнято положення про порядок видачі дозволів на ведення окремих видів підприємницької діяльності, де обов’язковим пунктом буде наявність договору на вивезення твердих побутових відходів та довідки із спецінспекції з благоустрою міста.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3623 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua