МЕНЮ


15 сiчень 2010 - 17:31

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ – СЛАВІМО ЙОГО!


Шостого січня до очільника міської влади завітав настоятель Свято-Успенського собору архімандрит Боголєп разом з кількома парафіянками. Вони подякували йому за сприяння в діяльності як їхньої, так й інших парафій, проспівали колядки та щедрівки. За традицією, міський голова віддячив дорогим гостям за їхні добрі побажання смачними наїдками й напоями та іншими подарунками.

Того ж дня кабінет Володимира Пузакова щедро засіяли зерном колядники з музичної школи №1 імені Генріха Нейгауза. Діти не лише проспівали різдвяні щедрівки і колядки, а й показали театралізоване дійство про народження Христа. Директор музичної школи Євгенія Малявкіна подарувала міському голові герб Кіровограда й буклети з розповіддю про школу. Той подякував щедрувальникам за увагу до нього й наповнив їхню торбу різноманітними смаколиками.

Сьомого січня Володимир Пузаков побував у Будинку вчителя на різдвяному богослужінні кіровоградської громади новоапостольської церкви. До її вірян уже вшістнадцяте саме на Різдво приїхав окружний євангеліст з Німеччини Манфред Шьоненберг. Він звернувся до парафіян та присутніх на святковому богослужінні вдів ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС з побажаннями добра й благополуччя. Володимир Пузаков привітав усіх зі світлим святом Різдва Христового, побажав віри, надії й любові, подякував членам громади та Манфредові Шьоненбергу за їхню доброчинну діяльність протягом усіх шістнадцяти років існування в місті осередку новоапостольської церкви, парафіянами якої є близько десяти мільйонів осіб у всьому світі. А також подарував гостеві з Німеччини на добру згадку картину із зображенням будівлі Кіровоградської міської ради й оновленого майдану перед нею. Після завершення святкового богослужіння усі присутні на ньому отримали подарунки.

Цього ж дня у Спасо-Преображенському соборі відбулося свято, на якому дорослі з ансамблю "Любисток" при Будинку вчителя та діти з недільної школи при храмі поблизу виставленого на подвір’ї вертепу співали різдвяні пісні, слухали привітання з Новим роком від Діда Мороза, а також віншування з Новим роком та Різдвом Христовим від міського голови Володимира Пузакова й голови обласної ради Миколи Сухомлина. Вони побажали всім кіровоградцям добра і здоров’я, радості й миру. Володимир Пузаков до того ж від міської влади подарував недільній школі комп’ютер.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО, Олег ШРАМКО (фото)Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37032 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua