МЕНЮ


15 сiчень 2010 - 17:39

ВОДОЙМИ ПРОСЯТЬ ТУРБОТИ


Як повідомив на нараді начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Сергій Коваленко, нині в Кіровограді – 20 водойм загальною протяжністю 77,5 кілометра (окрім цього, є ще два штучних водосховища – на Інгулі й Сугоклеї). Чимало років їх не очищають від рослинності та сміття. Унаслідок цього дестабілізовано роботу міських інженерно-технічних мереж та комунікацій, виникають передумови збільшення в теплу пору року кількості комарів. В украй незадовільному стані перебувають дощоприймальні колодязі, значна частина з яких засипана сміттям і не має спеціальних решіток. Через це дощова й тала вода стікає безпосередньо у водойми без будь-якого попереднього очищення. Нині відсутнє планове, систематичне обслуговування гідроспоруд, мостів, пішохідних переходів. Нагальною потребою є їх терміновий облік та паспортизація. Таке недбале ставлення до утримання водойм, гідротехнічних споруд, інженерно-технічних мереж і комунікацій призводить до додаткового штучного підпору горизонту вод і підтоплення осель й обійсть кіровоградців.

Володимир Пузаков доручив Сергієві Коваленку разом з його підлеглими та за участі спеціалістів інших управлінь міської ради розробити протягом першого півріччя нинішнього року програму оздоровлення водойм міста, яку вже з другого півріччя можна було б утілювати в життя. Міський голова наголосив на необхідності догляду за водоймами колективів підприємств Кіровограда, які часто користуються їх водами, але не дбають про ріки, струмки й потічки. Було вирішено також під час традиційних весняних суботників приділити особливу увагу вивезенню сміття з берегів міських водойм і надалі дбати про постійне поліпшення їх санітарного стану та прибережних територій.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО, Олег ШРАМКО (фото)Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34451 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua