МЕНЮ


22 сiчень 2010 - 18:49

А ВИСВІТЛЮЄ ПОЛІТИКУ ПАРКАН…


– Тричі – у ніч з 15 на 16 грудня, з 11 на 12 січня, з 14 на 15 січня – на майно територіальної громади обласного центру здійснювався напад – інакше я назвати це не можу, – зазначив Віктор Анатолійович. – Члени ВО "Народна самооборона" порозклеювали свої агітаційні листівки на вікнах офісів, фасадах житлових будинків, урнах для сміття, водостічних трубах, телефонних будках, трансформаторних підстанціях, залізобетонних опорах, огорожах будівельних майданчиків та зупинках міського пасажирського транспорту по вулицях Карла Маркса, Леніна, В. Чорновола, Декабристів, Преображенській, Пашутіна, Володарського, Полтавській та на проспекті Винниченка. Це є порушенням правил благоустрою, адже агітаційні матеріали можна розміщувати лише у спеціально визначених для цього місцях. Порушники завдали шкоди не тільки територіальній громаді загалом, а й окремим мешканцям. Так, до нас звернулися підприємці, офіс яких знаходиться на першому поверсі у будинку на вулиці Єгорова. Люди тільки-но поміняли вікна на металопластикові, а їх заклеїли листівками. Віддерти папірці було майже неможливо. Те, що розклеїли вищезгадані матеріали саме члени ВО "Народна самооборона", у мене сумнівів немає, оскільки ці ж листівки ми бачили в офісі цієї політичної сили…

Та найбільше Віктора Іванова обурило те, що ніяк на дії ВО "Народна самооборона" не відреагували правоохоронні органи.

– За нормальної організації діяльності патрульно-постової служби таке масове порушення правил благоустрою міста не можна було б не помітити, – зауважив він. – Крім того, я ще після першого інциденту, в грудні минулого року, надіслав звернення із закликом притягти порушників до відповідальності керівництву УМВС в області, однак досі відповіді на нього не отримав. Чи не через те, що очолює "Народну самооборону" міністр внутрішніх справ Юрій Луценко?

Загалом же, зазначив Віктор Іванов, за винятком вищезгаданих інцидентів, передвиборча кампанія пройшла нормально, а Кіровоград, порівняно з іншими обласними центрами, був значно менше засмічений агітаційними матеріалами. Якщо хтось на першому етапі і порушував правила благоустрою, то після зауважень працівників спецінспекції недоліки усувалися. Віктор Анатолійович звернувся до учасників другого туру виборів з проханням дотримуватися правил і надалі.

Віктор Іванов також зауважив під час прес-конференції, що одним з головних напрямків діяльності спецінспекції міської ради у 2010 році стане жорсткий контроль за дотриманням підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності Кіровограда правил вивезення та знешкодження твердих побутових відходів. За його словами, кожна юридична особа обласного центру повинна укласти угоду з одним із спеціалізованих підприємств на вивезення сміття. Це, на думку Віктора Іванова, дасть змогу утилізувати все сміття в Кіровограді цивілізованим способом, не створюючи несанкціонованих сміттєзвалищ і не перекладаючи витрати на його вивезення на плечі мешканців міста, оскільки дуже часто "винахідливі" підприємці викидають відходи свого виробництва на контейнерні майданчики КРЕПів. Віктор Іванов наголосив, що у своїй боротьбі за чистоту спецінспекція не буде зважати на впливовість прізвищ керівників підприємств. Закон має бути один для всіх, підкреслив начальник спецінспекції.

Олена КОЛЕСНИКОВИЧДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36347 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua