МЕНЮ


4 березень 2011 - 12:40

НАЙБІЛЬШИЙ СКАРБ "ЗОРЯНКИ" - ЇЇ ПРАЦІВНИЦІ!


Знайома, певно, всім кіровоградцям будівля фабрики поруч із крилатим символом міста – янголом – щодня наповнюється гомоном її працівниць, які складають левову частку колективу підприємства (п’ять сотень з близько шестисот працівників).

– "Зорянка" входить до низки найкращих підприємств швейної галузі України, – розповідає керівник підприємства заслужений працівник промисловості України Володимир Курбатов. – І це заслуга, насамперед, наших працівниць. Тому й інвестори, знаючи про їхній високий професіоналізм, з охотою розміщують свої замовлення на "Зорянці". Протягом останніх двох десятиліть ми налагодили тісні виробничі стосунки з відомими іноземними фірмами і постачаємо свою продукцію в сімнадцять європейських країн. Завдяки цьому підприємство міцно стоїть на ногах, його працівники не лише вчасно отримують заробітну плату, а й забезпечені соціальним захистом. Вітаю і трудівниць "Зорянки", і всіх мешканок міста й області зі святом жінок, весни й кохання! Бажаю вам, любі наші, щастя, здоров’я, радості, тепла й сімейного затишку!

На швейній фабриці трудяться старанні й талановиті жінки, кожна з яких неповторна. У п’ятому пошивному цеху працює технологом Тетяна Живага. Прийшла вона сюди швачкою після закінчення училища № 14, яке зараз є Кіровоградським професійним ліцеєм побутового обслуговування. Згодом закінчила Київський національний університет технології та дизайну. Її цінують як хорошого спеціаліста, а вдома жінка так само професійно вишиває, плете гачком, створює витончені вироби з бісеру. Створюючи ексклюзивні речі, Тетяна вміє їх і носити, викликаючи захват як своєю майстерністю, так і здатністю елегантно продемонструвати зроблене. Захоплення плетінням жінка прищепила й своїй семирічній донечці, яка вже багато чого навчилася у своєї мами.

Людмила Денега, старший інженер-технолог четвертого пошивного цеху, училася в тих же навчальних закладах, що й Тетяна. Починала працювати на підприємстві розкрійницею. Тепер же вона відповідальна за роботу всього цеху. У Людмили – донька й син. Разом з донею захоплюється такою екзотикою, як східні танці. А ще шиє, плете, створює власними руками неповторні вироби із тканини. У пошитих нею весільних сукнях стала під вінець не одна її подруга.

А от умілиця, яка зі звичайного офісного паперу виготовляє неповторні модульні орігамі, працює в розкрійно-підготовчому цеху. Це термообробниця Лілія Удовенко. Захопилася вона цією справою відтоді, як вирішила виготовити для свого чотирирічного синочка в дитячий садок якусь цікавинку з паперу. Тепер же створення орігамі стало для неї повноцінним хобі. Нещодавно до робітничої спеціальності жінка додала ще й фах техніка-технолога організації швейного виробництва, закінчивши навчання в Дніпропетровському державному політехнікумі.

На великому виробництві не обійтися без медичного працівника. Тож є на «Зорянці» й своя медсестра та водночас завідувач пункту здоров’я Віта Панченко – випускниця Кіровоградського медичного коледжу імені Єфрема Мухіна. У будь-який час вона готова надати медичну допомогу, для цього має чималий арсенал медичного обладнання. Вона – затята мандрівниця, разом зі своєю донькою-спортсменкою часто їздить на матчі доньчиної команди з хокею на траві. А ще дуже любить читати і створювати домашній затишок чоловікові й доньці.

Хоча й небагато вільного часу у працівниць на фабриці, та все ж встигають вони зайти і до тамтешньої книгозбірні, якою завідує ветеран праці Любов Бережанська. Жінка не лише видає книги, а й на замовлення приносить їх у цехи, допомагає готуватися молодим працівницям до вступу в профільні навчальні заклади, проводить екскурсії цехами підприємства, його музеєм, творить щорічний літопис фабрики. На книжках, рекомендованих Любов’ю Володимирівною, виросли не лише її власні донька і син, а й діти та онуки багатьох працівників «Зорянки». Як і кожен бібліотекар, вона залюблена у книгу. А ще є палким прихильником театрального мистецтва, до якого разом з чоловіком прилучила й дітей.

Кожна з жінок «Зорянки» варта уваги й схиляння перед нею. «ВГ» вітає їх, а разом з ними й інших кіровоградок з Міжнародним жіночим днем. Зичимо всім вам щастя та здоров’я, перетворення в реальність усіх ваших найпотаємніших мрій і бажань!

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35986 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua