МЕНЮ


8 сiчень 2010 - 17:20

НОВЕ ЖИТТЯ СТАРОГО СТАДІОНУ


Певний час там тренувалися й гравці кіровоградської "Зірки". Однак стадіон, розташований у провулку Експери- ментальному, 2, через відсутність на ньому протягом багатьох років охорони нині – не в найкращому стані (зруйновано роздягальні для гравців та кімнату суддів і тренерів, відсутні вхідні ворота, частково бетонні плити навколо стадіону). Якщо ж цей спортивний об’єкт буде відновлено, він зможе приймати учасників футбольних турнірів не лише місцевого та обласного рівнів, а й загальноукраїнського та міжнародного.

Саме задля визначення того, що слід зробити для "підняття з колін" футбольного стадіону, там 5 січня побували міський голова Володимир Пузаков та начальник міського відділу фізкультури і спорту Олександр Куценко (на знімку). Оглянувши об’єкт, вони визнали за необхідне відновити будівлю роздягалень із суддівсько-тренерською кімнатою, встановити вхідні ворота на стадіон, лавочки для членів команд та вболівальників і тренувальну стінку для гравців. Потрібно також запровадити на об’єкті цілодобову охорону, провести водопровід та електричну мережу. Розпочати всю цю роботу, зазначив Володимир Пузаков, можна буде вже навесні. До того часу слід ґрунтовно вивчити, скільки коштів треба виділити для створення інфраструктури, потрібної для повноцінного функціонування спортивного об’єкта, а також залучити до її розбудови спонсорів, зацікавлених у перетво- ренні занедбаного стадіону на сучасний футбольний майданчик з усіма зручностями як для спортсменів, тренерів та суддів, так і для вболівальників.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО, Олег ШРАМКО (фото)Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39164 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua