МЕНЮ


8 сiчень 2010 - 17:38

ПОТЕПЛІШАЄ, Й РОБОТИ ВІДНОВЛЯТЬСЯ


Парк імені Пушкіна

До недавнього часу цей мальовничий куточок міста був у досить занедбаному стані. Річка Інгул, що омиває острівець, на якому й розташовується парк, поросла очеретом, стала замуленою та засміченою. Минулого року міська влада доклала чимало зусиль для того, аби парк став чистим, затишним і охайним. І цього їй вдалося домогтися. Нині у парку розташувався заїжджий цирк. Відтепер під час наступних гастролей він завжди там дислокуватиметься. А ще в парку проводитимуть загальноміські святкові заходи, ярмарки. Як тільки спадуть морози, на берегах Інгулу знову загуркоче техніка, відновляться роботи з розчищення його русла, з часом буде поновлена набережна річки, щоб усе тут милувало око. Роботи планується завершити вже до кінця травня.

Дорога, що з’єднає два мікрорайони

Наприкінці минулого року було розпочато спорудження в місті нової дороги, яка в майбутньому з’єднає вулиці Волкова та Повітрянофлотську. Нею від обласної лікарні можна буде потрапити на Балашівку.

Вчителька гімназії № 9 Вікторія Цьома двічі на день долає цей відрізок шляху, йдучи на роботу та повертаючись додому. Таким, як вона, облаштування дороги, ой, як потрібно. Про що жінка і просила, зустрівши міського голову на цьому незавершеному об’єкті будівництва.

– Ми вже здійснили необхідні геодезичні заміри майбутньої траси, зараз розпочато земляні роботи, – розповів Володимир Пузаков. – Як тільки потеплішає, тут буде працювати бульдозер, який розгорне землю, і поверхня майбутньої дороги буде піднята на потрібний рівень. Спочатку це буде просто грунтова дорога, транспорт повинен її, так би мовити, укатати. Потім насипемо щебінь чи відсів. А от заасфальтуємо вже, ймовірно, в наступному році.

Храм у парку імені Крючкова

Володимир Пузаков постійно цікавиться ходом будівництва Свято-Успенського храму, який незабаром стане справжньою окрасою Новомиколаївки. Отець Боголєп з гордістю продемонстрував не лише будівельний майданчик, а й весь парк, за яким доглядає церковна громада (на знімку). Тут облаштували дитячий майданчик, де малюки проводять час за активними іграми.

– З часу мого останнього візиту на цей об’єкт зроблено чимало, – визнав Володимир Пузаков. – Я бачу реальні результати праці, тому і допомагати таким людям хочеться. А в співпраці міська влада ще нікому на відмовила.

Вулиця Миру

Дорогу на вулиці Миру нещодавно було капітально відремонтовано, тож їхати нею тепер – просто задоволення. Залишається облаштувати тротуари та відновити зовнішнє освітлення. Місцеві мешканці оцінили зусилля міського керівництва, тому й дякували Володимирові Пузакову.

Побував цього дня міський голова і в "спальних" мікрорайонах. Тут теж відбулися позитивні зрушення, зокрема, протягом двох останніх років відновлювалося дорожнє покриття на прибудинкових територіях, за що мешканці неодноразово висловлювали подяку нинішній міській владі, адже раніше на стан прибудинкових територій ніхто уваги не звертав. Правда, через фінансову кризу виконано менше, ніж хотілося. Але ремонтні роботи буде продовжено і в нинішньому році.

Оксана ВЕРСТЮК, Олег ШРАМКО (фото)Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35446 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua