МЕНЮ


19 лютий 2010 - 09:55

З ПРОБЛЕМАМИ – ДО МІСЬКОГО ГОЛОВИ


Багато дзвінків було й минулого вівторка. Люди зверталися як і з проханням допомогти розв’язати ту чи іншу проблему, так і з подяками. Наприклад, мешканці будинку по вулиці Волкова, 28, корпус 1 не нарадуються своїм двірником Валентиною Шевченко – добросовісною працівницею КРЕПу № 10. Вони просять міського голову відзначити працю цієї жінки та привітати її з 8 Березня. А ще люди дякували Володимиру Пузакову за відремонтований ліфт, який віднедавна знову запрацював у будинку.

Житель 101-го мікрорайону Іван Мараховський привернув увагу міського голови до покинутих споруд поблизу будинку № 4 по вулиці Попова. Там збираються різні асоціальні елементи, люди починають боятись за власне життя. Міський голова пообіцяв розібратися та поінформувати про неспокійну обстановку у мікрорайоні правоохоронні органи.

Мешканка Кущівки Тамара Алексєєнко зателефонувала на "гарячу" лінію з проханням відремонтувати проїжджу частину вулиці Десантників та пустити по ній маршрутне таксі. А ще тутешні мешканці потерпають від того, що до спеціалізованої медико-санітарної частини № 19 не ходить 143-а маршрутка через неналежне дорожнє покриття. Людям важко добиратись до медичного закладу, тому в пацієнтів цієї лікарні велике прохання – відремонтувати дорогу. Володимир Пузаков сказав, що це можливо буде зробити весною за сприятливих погодних умов.

Кілька кіровоградців звернулися із проханням про надання матеріальної допомоги. Їхні клопотання будуть розглянуті найближчим часом.

Оксана ВЕРСТЮКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 4.93142 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua