МЕНЮ


09:20

Торік у Кропивницькому капітально полагодили сім спортивних шкільних залів. Цьогоріч заплановано завершити капремонт ще п’ятьох. Два з них вже врочисто відкрили 22 листопада – у школах №№ 26 і 31.

переглядів: 8
09:19

Два роки при владі
Міському голові Кропивницького Андрію Райковичу вдалося зруйнувати одну комунальну монополію, на черзі – ще одна. Він переконаний, що саме поява здорової конкуренції на ринку послуг зробить кращими відносини між містянами та підприємствами, що їх обслуговують. Напередодні другої річниці обрання говорили з очільником міста про конкретне і відчутне.

переглядів: 11
09:19

Два роки на посаді міського голови Кропивницького перебуває Андрій Райкович. І два роки працює депутатський корпус сьомого скликання. За цей час в місті зроблено чимало добрих справ. Не помітить позитивних перетворень у різних сферах життєдіяльності - від благоустрою міста до роботи громадського транспорту – лише сліпий.

переглядів: 12
09:18

21 листопада вся Україна відзначила четверту річницю пoчатку Ревoлюції гіднoсті, а також День гідності та свободи.

переглядів: 10
09:17

Цей день щорічно відзначається в Україні в четверту суботу листопада.

переглядів: 10
09:16

Десята сесія міської ради Кропивницького розпочалася 21 листопада – в День гідності та свободи. Це свято віднедавна відзначається на знак вшанування подвигу народу у буремні 2013 – 2014 роки, коли в Україні відбулась Революція гідності. Тож депутати міської ради і запрошені на сесію члени територіальної громади хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих під час тих подій.

переглядів: 12
11:13

Двадцять першого листопада ми вже вчетверте відзначатимемо День гідності та свободи – свято на честь двох визначних подій: Помаранчевої революції та Революції гідності.

переглядів: 27
11:12

Працівники комунального підприємства “Міськсвітло” продовжують реалізацію програми капітального ремонту в Кропивницькому мереж зовнішнього освітлення, застосовуючи сучасні енергозберігаючі технології. Крім того, у цьому році вони розпочали облаштовувати системи нічного освітлення пам’ятників.

переглядів: 43
11:10

На Кіровоградщині 15 листопада побував надзвичайний і повноважний посол Канади в Україні Роман Ващук. Він взяв участь у відкритті у Центральноукраїнському національному технічному університеті українсько-канадського центру, зустрівся з керівництвом області, а також побував у міській раді, де його прийняв міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 42
1 2 3 ... 778 779 780 »
pgt 0.77003 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua