МЕНЮ


17:24

Сімнадцятого квітня голова ради Благодійного фонду Порошенка дружина Президента України Марина Порошенко відвідала в Кропивницькому школу № 16, інклюзивно-ресурсний центр управління освіти міської ради Кропивницького та взяла участь у нараді голови Кіровоградської ОДА Сергія Кузьменка з головами районних рад, ОТГ та міськими головами щодо створення в області мережі інклюзивно-ресурсних центрів.

переглядів: 12
17:22

У міській раді Кропивницького відбулася нарада з питань капітального будівництва. Її скликання ініціював міський голова Андрій Райкович. У нараді взяли також участь секретар міської ради Андрій Табалов, заступник міського голови Олександр Грабенко, керівник управління капітального будівництва Віктор Ксеніч та начальник фінансового управління Любов Бочкова.

переглядів: 16
17:01

Питання монетизації пільг на проїзд усіма видами транспорту загального користування в Кропивницькому обговорювалось на нараді у міській раді 16 квітня за участі міського голови Андрія Райковича, його профільного заступника Олександра Мосіна, керівника управління розвитку транспорту та зв’язку Олександра Вергуна та начальника фінансового управління Любові Бочкової. В нараді також взяли участь керівники підприємств, що спеціалізуються на перевезеннях, та громадськість міста.

переглядів: 17
16:54

Більш ретельно контролювати хід виконання ремонтних робіт на дорогах – таке завдання на апаратній нараді у понеділок дав міський голова Кропивницького Андрій Райкович своєму заступнику Олександру Мосіну та керівництву головного управління житлово-комунального господарства міської ради.

переглядів: 16
16:52

З початку року на території Кіровоградської області виявлено 24 крадіжки енергетичного майна. Тягнуть все: кутники з опор високовольтних ліній електропередачі, трансформаторну оливу, проводи, кабелі, частини трансформаторів, прилади обліку…

переглядів: 15
16:49

Не знаю, чим це пояснити, але мені все більше подобається література, так би мовити, мемуарно-краєзнавчого напрямку. Сподіваюсь, ви розумієте, про що я. І приємно, що останнім часом таких книжок з‘являється все більше. Причому про людей нашого часу, яких ми ще пам’ятаємо, можливо, й не були знайомими, але, без сумніву, шляхи перетиналися так чи інакше.

переглядів: 16
16:21

З 12 по 14 квітня у нашому місті проходили Чемпіонат України та всеукраїнські змагання з велосипедного спорту на шосе. Змагання проводилися серед різних вікових груп у парній та груповій гонках і гонці критеріум. Участь у них брали більше 200 велосипедистів із 15 команд. border="0">

переглядів: 24
16:20

Iз 299 водогонiв, якi функцiонують нa Кiровогрaдщинi, чинним нормaм не вiдповiдaють 15,7 відсотка (перевaжно це сiльськi тa селищнi водогони).

переглядів: 27
07:53

Із першого квітня в Україні, в тому числі в Кропивницькому, розпочався процес підписання декларацій про надання медичних послуг населенню між пацієнтами та сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами.

переглядів: 47
1 2 3 ... 802 803 804 »
pgt 0.63472 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua