МЕНЮКупить переносной складной массажный стол.. Деревянные дома из клееного бруса асб строй производитель домов и клееного бруса.. аренда электростанций цена


11:24

Професор прибіг перед самим третім дзвінком, але устиг поінформувати нас з подругою про успіхи своїх вихованців, котрі в нинішньому році, як і в попередні, масово і успішно вступали до найпрестижніших вузів країни, закінчивши його знаменитий заклад.

переглядів: 30
11:18

29 жовтня цього року минають сто років з дня смерті відомого єлисаветградського архітектора Якова Паученка.
Головним у житті Якова Паученка завжди була архітектурна творчість. Саме йому судилося стати одним з тих зодчих, які творили неповторний модерновий архітектурний ансамбль історичного центру Єлисаветграда.

переглядів: 32
13:52

З 1 жовтня "Автобусний парк-13527" припинив обслуговувати свої маршрути. Його мотивацію зрозуміти важко, адже, як наголосив на прес-конференції у вівторок заступник міського голови Сергій Васильченко, міська влада свої зобов’язання перед цим підприємством виконала. За його словами, автобусний парк отримав близько 5,5 мільйона гривень субвенції з державного бюджету на погашення витрат від перевезень пільгових категорій населення.

переглядів: 92 / коментарі (7)
13:47

Кіровоградські військовослужбовці та бійці інших підрозділів Збройних сил України нині воюють у зоні АТО у формі виробництва швейної фабрики “Зорянка”. Її продукція зарекомендувала себе якістю та функціональністю на полі бою, тому вже надійшло замовлення від Міністерства оборони України на виготовлення зимових бушлатів.

переглядів: 98
13:39

Тигран Хачатрян — кандидат у депутати до Верховної Ради України від 102-го виборчого округу (міста Знам’янка, Світловодськ, Знам’янський, Новгородківський, Олександрівський, Онуфріївський, Світловодський райони), людина толерантна та інтелігентна, чесна і порядна – так кажуть люди, які його добре знають.
– Чому ви вирішили балотуватися до Верховної Ради?
– Я відчуваю внутрішню силу, розумію, що потрібен округу, від якого балотуюся. Наша країна потребує молодих, енергійних та незаангажованих політиків, які готові не тільки мислити конструктивно, а й робити впевнені кроки у розбудову держави.

переглядів: 95
13:27

Минулої п’ятниці в обласній філармонії відбулися два неординарних концерти – презентація спільного проекту міського управління освіти та обласної дитячої філармонії "Дитячий внесок у творчість міста", а також звітний концерт творчого об’єднання зразкових хореографічних колективів міського управління освіти "Сузір’я зразкових".

переглядів: 79
13:25

На прокладення водопроводу по вулиці Мелітопольській в Кіровограді з міського бюджету було виділено 175 тисяч гривень. Ці кошти вже освоєні, і тамтешні мешканці відтепер будуть із централізованим водопостачанням, чого були позбавлені весь час свого там проживання.

переглядів: 86
13:11

У наш час дуже складно вибрати якісні продукти навіть в магазинах, не кажучи вже про ринки. Настирлива реклама, яскрава упаковка, знижки — все це затуманює наш розум і не дає відрізнити якісний продукт від неякісного. Як же правильно слід вибирати харчі? Ось що радить читачам «Вечірки" начальник відділу торгівлі та захисту прав споживачів управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення Кіровоградської міської ради Ганна Скорик:

переглядів: 82
13:08

…закликав своїх опонентів по виборчій кампанії кандидат у народні депутати від ВО "Батьківщина" Павло Топчій на прес-конференції у Кіровоградському прес-клубі реформ.

переглядів: 78
« 1 2 3 4 ... 543 544 545 »
pgt 0.86283 сек. / запитів: 6 / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2011
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua