МЕНЮ


09:51

"Нова генерація" – саме таку назву має започаткований художньо-меморіальним музеєм О.Осмьоркіна новий мистецький проект.

переглядів: 11
09:46

До Дня незалежності України комунальники Кропивницького підготували місту подарунок.

переглядів: 11
09:13

Вперше з моменту спорудження у 1989 році дамбу під мостом через річку Інгул на вулиці Михайлівській, що в Кіровограді, будуть ремонтувати.

переглядів: 69
09:12

Проблемам запровадження енергозберігаючих технологій та залучення інвестицій у цю сферу був присвячений форум з питань енергозбереження та впровадження енергоефективних заходів.

переглядів: 72
09:10

У Кіровоградській міській раді відбулося чергове засідання комісії з видачі дозволів на облаштування індивідуального опалення у багатоквартирних будинках. Враховуючи широкий громадський резонанс, якого це питання набуло в обласному центрі, в роботі комісії взяв участь міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 76
08:59

На тротуарі біля ринку “Черемушки” в Кіровограді стихійного ринку вже немає – муніципальний патруль переконливо попросив торговельників, які продавали різноманітні харчі, звідти нарешті піти.
Жвава торгівля тут ведеться вже тривалий час, і будь-які спроби міської влади ліквідувати цей осередок незаконної торгівлі до цього часу не мали успіху. Чомусь кіровоградцям до вподоби купувати у таких торговців різноманітну молочну продукцію, овочі, фрукти та інше, незважаючи на попередження санепідслужби про небезпеку захворіти. Тому управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення міської ради, спецінспекція з благоустрою та інші контролюючі органи прийняли рішення про вжиття радикальних заходів, тобто про повну ліквідацію цього стихійного ринку

переглядів: 73
08:58

В умовах започаткованих у 2015 році бюджетної і податкової реформ значно зросли надходження до міського бюджету Кіровограда.

переглядів: 65
08:58

Фахівці управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення обстежили міське сміттєзвалище, яке обслуговує підприємство “КТП-1128”.

переглядів: 65
08:55

Ознайомитися із діяльністю органів самоорганізації населення (ОСН) у Вінниці, об’єднаних в асоціацію для удосконалення та ефективності роботи, – з такою метою кіровоградська делегація відвідала цей обласний центр. Переймали позитивний досвід вінницьких колег керівники районних у місті Кіровограді рад та працівники виконавчих комітетів райрад, депутати міської ради, голови квартальних комітетів.

переглядів: 176
« 1 2 3 4 ... 662 663 664 »
pgt 0.52388 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua