МЕНЮКупить переносной складной массажный стол.. Деревянные дома из клееного бруса асб строй производитель домов и клееного бруса.. аренда электростанций цена


14:55

Найгірше вже позаду, але лікування триває.

переглядів: 82
14:48

Два етапи благодійної акції з перерахунку денного заробітку на потреби працівників ДП "СхідГЗК", мобілізованих в ряди Збройних сил України, дозволили зібрати більше одного мільйона гривень, які витратили на закупівлю спорядження, одягу, взуття. Зараз службу, в тому числі і в зоні АТО, проходить 121 працівник комбінату. Всі вони отримують посилки від колег за особистими замовленнями. Сума, на яку було закуплено спорядження і одяг для захисників Вітчизни, складає більше одного мільйона 200 тисяч гривень. 200 тисяч гривень виділив профспілковий комітет ДП "СхідГЗК".

переглядів: 50
14:31

У Москві побував восени цього року кіровоградець Іван Крупський, студент факультету європеїстики магістратури Фленсбурзького університету (Німеччина). Там він стажувався в Інституті ЮНЕСКО з інформаційних технологій в освіті. "Вечірка" попросила Івана поділитися із земляками враженнями від російської столиці і її жителів. Ось що він написав.

переглядів: 68
13:57

Нині на Сході України серед інших патріотів із бойовиками й російськими військовими воюють навіть вісімнадцятирічні, а в тилу хлопці й дівчата такого ж віку, а то й молодші, збирають для солдатів усе необхідне на війні. Коріння цього притаманного українцям патріотизму – у минулому. І наочним прикладом цього є кіровоградка Варвара Муха, якій 15 грудня виповниться 90 років.
Уродженка села Піски-Радьківські Борівського району Харківської області 1941 року, після закінчення школи, пішла працювати табельницею на залізничну станцію

переглядів: 59
13:44

– А чому ти вирішила про мене писати? – запитала з деякою недовірою моя гостя, завідуюча відділом мистецтв бібліотеки імені Чижевського Світлана Ушакова.
– Повинна ж я про когось писати, – віджартувалася я. – Ну якщо відверто, то це й не зовсім про тебе, а про нашу з тобою можливість впливати на виховання почуттів.
А тепер поясню читачам, що мала на увазі, зараховуючи себе до одного із Ушаковою, так би мовити, цеху. Одна з моїх професій – бібліограф-бібліотекар

переглядів: 53
13:23

Восьмого грудня в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна пройшла церемонія вручення обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства, названа на честь того ж таки художника.

переглядів: 50
12:42

Майдан і війна на сході України, окрім прагнення до справедливості й боротьби за свободу, пробудили у всіх нас приспану роками "стабільності" готовність до безоплатної допомоги тим, хто цю свободу для України виборює.

переглядів: 213
12:23

Кілька діб у Кіровограді у різних мікрорайонах вимикають світло. Десь – на кілька годин, десь – ледь не з ранку до вечора. В ПАТ “Кіровоградобленерго” пояснюють: причина відключення – вийшов з ладу один з енергоблоків Запорізької АЕС.

переглядів: 138
12:13

Минулої п’ятниці у школі № 16 трапилося таке, від чого у її учнів та вчителів не лише мурашки попід шкірою побігли, а й на деякий час пропав дар мови: її коридорами йшли напівлюди-напівмашини, закуті в захисні панцирі й шоломи та обвішані грізною стрілецькою зброєю.

переглядів: 130
« 1 2 3 4 ... 555 556 557 »
pgt 0.72486 сек. / запитів: 6 / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2011
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua