МЕНЮКупить переносной складной массажный стол.. Деревянные дома из клееного бруса асб строй производитель домов и клееного бруса.. аренда электростанций цена


15:48

Про це, а також про те, як готується міське господарство до опалювального періоду, йшлося у понеділок на апаратній нараді, яку провів секретар міської ради Іван Марковський.

переглядів: 59
15:43

"Усі пивні намети та майданчики у Кіровограді функціонують з благословення попередньої влади, а жодних дозволу чи облікової картки об’єкта сезонної торгівлі нинішні заступники міського голови та керівники виконавчих органів не видавали і не підписували", – так прокоментував секретар міської ради Іван Марковський колективний запит депутатів міської ради, які донедавна представляли фракцію Партії регіонів, з проханням “пояснити та дати належну оцінку появи цього літа в обласному центрі величезної кількості пивних наметів”.

переглядів: 61
15:39

Або навіщо було створено приватне підприємство, однойменне з комунальним

переглядів: 60
14:20

Нещодавно у ЗМІ з’явилася інформація про те, начебто тариф на проїзд у Кіровограді збираються підвищити до п’яти гривень. Секретар міської ради Іван Марковський на апаратній нараді у понеділок сказав із цього приводу: "Не дочекаються!"

переглядів: 54
14:17

Розвиток електричного транспорту в Кіровограді став предметом обговорення на зустрічі секретаря міської ради Івана Марковського з генеральним директором ТОВ “Єлисаветградська транспортна компанія” Валерієм Гросулом минулого тижня.

переглядів: 63
13:40

Хоча у нашому суспільстві і сповідується ідеологія гендерної рівності, все ж до жінок-керівників, жінок-чиновниць, депутатів відчувається дещо упереджене ставлення. Мовляв, чи не бракуватиме їм наполегливості, сміливості, послідовності для того, щоб вирішити ту чи іншу проблему. Вікторія Новікова – одна з тих, хто руйнує цей стереотип.
До Кіровоградської міської ради Вікторія Новікова була обрана депутатом від 22-го виборчого округу

переглядів: 60
13:23

Кожна людина хоче жити в такій державі, яка не лише на словах, а й на ділі гарантує дотримання прав і свобод громадян. Але не можна забувати, що і на нас, як на членів цього суспільства, покладено ряд обов’язків, і, чекаючи справедливості та порядності з боку інших, починати потрібно із себе.

переглядів: 29
12:53

Відповідно до ст. 31 Закону України "Про зайнятість населення", громадські роботи є видом суспільно корисних робіт в інтересах територіальної громади, які організовуються для додаткового стимулювання мотивації до праці, матеріальної підтримки безробітних та інших категорій осіб і виконуються ними на добровільних засадах.

переглядів: 32
12:47

Працівники Інгульської, Смолінської та Новокостянтинівської шахт Державного підприємства "Східний гірничо-збагачувальний комбінат" зібрали для бійців української армії, які воюють у зоні АТО, майже 425 тисяч гривень. Всього ж по комбінату, тобто на шахтах разом з підприємствами, розташованими в місті Жовті Води Дніпропетровської області, зібрано 620 тисяч гривень.

переглядів: 31
« 1 2 3 4 ... 523 524 525 »
pgt 0.86247 сек. / запитів: 6 / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2011
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua