МЕНЮ


13:11

закликає влада Кропивницького керівників рекламних агенцій та власників носіїв зовнішньої реклами, розташованих в обласному центрі. Заступник міського голови Олександр Мосін провів нараду за участі керівників структурних підрозділів міської ради та представників рекламних агенцій і власників білбордів та сіті-лайтів.

переглядів: 246
12:57

Якщо 73 відсотки креативних мешканців України пов’язують свої кращі мрії-надії з тріумфально обраним шостим керівником держави, то мені випало пережити ілюзорних сподівань аж одинадцять! Комуністичні ‘’вожді’’ СРСР Й. Сталін, М. Хрущов, Л. Брежнєв, Ю. Андропов, К. Черненко, М. Горбачов. Президенти-демократи України Л. Кравчук, Л. Кучма, В. Ющенко, В. Янукович, П. Порошенко… Кожен з них – епоха у моєму житті.

переглядів: 253
12:04

Так образно охарактеризував свою збірку публіцистичних статей «Ієрархія національних пріоритетів» історик і громадський діяч редактор газети «Шлях перемоги» Віктор Рог. Її презентація днями відбулася в обласній науковій бібліотеці імені Дмитра Чижевського. Подібні презентації пройшли уже у багатьох містах України.

переглядів: 247
11:10

Наталя стала відома країні, а пізніше – світові, після 25 листопада минулого року. Точніше, став відомим її син – Роман Мокряк, лейтенант ВМС Збройних сил України – командир катера «Бердянськ». Один з тих, кого Росія взяла в полон і хто першим вимагав надати українським морякам статусу військовополонених.

переглядів: 243
10:26

Двадцятого травня журналісти з Кіровоградської (зокрема, й автор цієї публікації), Дніпропетровської та Харківської областей побували в Новоолександрівській та Петриківській об’єднаних територіальних громадах (ОТГ), де ознайомилися із тим, як господарюють мешканці названих ОТГ. Поїздка ця відбулася завдяки громадській організації «Український кризовий медіа-центр» у межах реалізації Програми Агентства США з міжнародного розвитку «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність».

переглядів: 64
09:15

У концертній залі музичної школи № 1 ім. Г. Нейгауза 18 травня відбувся незвичайний захід – «Свято сольфеджіо» для учнів других класів.

переглядів: 244
15:01

Двадцять другого травня у Кропивницькому відбулись урочистості з нагоди 158-річчя від дня перепоховання Тараса Шевченка на Чернечій горі у Каневі.

переглядів: 125
14:27

Травень в Україні традиційно багатий на культурні події. В останні весняні тижні широко відзначають шевченківські свята, Міжнародний день музеїв та День Європи, в рамках яких влаштовують різноманітні мистецькі заходи.

переглядів: 271
13:49

21 травня рішення створити у Кропивницькому мережу комунальних аптек підтримали депутати міської ради на спільному засіданні двох постійних депутатських комісій – з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку та з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді і спорту й соціальної політики.

переглядів: 1239
« 1 2 3 4 ... 880 881 882 »
pgt 0.44906 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua