МЕНЮКупить переносной складной массажный стол.. Деревянные дома из клееного бруса асб строй производитель домов и клееного бруса.. ортопедическая обувь где купить. аренда электростанций цена


14:39

Щоб Кіровоград був затишним і комфортним, сяяв вогнями, а не занурювався у морок із настанням сутінків, кожного дня трудяться наші комунальники, зокрема працівники комунального підприємства електричних мереж зовнішнього освітлення “Міськсвітло”.

переглядів: 99
14:35

З третьої декади квітня у Кіровограді розпочнеться сезонна торгівля на літніх майданчиках. Передбачається, що на них продаватимуть морозиво, прохолодні напої, квас, а також овочі та баштанні культури.

переглядів: 110
14:04

12 березня у Кіровоградській міській раді голова ОДА Сергій Кузьменко та секретар міської ради Іван Марковський зустрілися із двома вдовами учасників антитерористичної операції з нашого міста і вручили їм ордери на однокімнатні квартири.

переглядів: 98
13:30

Нинішній опалювальний сезон ще не закінчився, а міська влада в Кіровограді, тепловики вже розпочинають підготовку до наступної зими. Через тиждень керівники теплопостачальних підприємств мають доповісти на апаратній нараді, які саме ремонтні роботи вони планують виконати. Таке завдання перед ними поставив секретар міської ради Іван Марковський.

переглядів: 83
13:19

Зростання тарифу на проїзд в громадському транспорті Кіровограда викликане значним подорожчанням усіх складових його собівартості.
На цьому наголосили учасники прес-конференції в міській раді – заступник міського голови Сергій Васильченко

переглядів: 77
13:03

Саме так називається фотовиставка в галереї "Єлисаветград". Автор понад 60 світлин – власник галереї кіровоградець Микола Цуканов.

переглядів: 78
12:46

Ви чули? Кажуть, ніби українські церковники пропонують не святкувати 8 Березня. Не знаю, що з цього приводу думаєте ви, а я скажу так (може, й не дуже люб’язно): сиділи б і не кашляли! Це що ж означає? Що ми з вами, дорогі подруги, навіть раз на рік не повинні усвідомлювати свою винятковість? Не згодна! Та, власне, я не про це збиралася говорити. А втім… Чому ж не про це?

переглядів: 83
13:01

До першого березня комунальники Кіровограда спільно з рятувальниками обіцяли облаштувати в місті 92 сховища для перебування в них людей під час обстрілів. На даний час готові до експлуатації навіть більше об’єктів – 103, де прибрано, побілено, проведено освітлення, встановлено лавки та стелажі. Всього у Кіровограді планується обладнати таким чином 190 сховищ, і всі роботи мають бути завершені протягом цього місяця.

переглядів: 138
12:58

У Кіровограді поновилися роботи з монтажу пішохідного мосту через Інгул, який поєднає вулиці Пушкіна та Каховську в районі парку імені Пушкіна. Днями хід будівельних робіт перевіряли секретар міської ради Іван Марковський і начальник управління капітального будівництва Віктор Ксеніч.

переглядів: 149
« 1 2 3 4 ... 572 573 574 »
pgt 0.75704 сек. / запитів: 6 / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2011
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua