МЕНЮ

Купить переносной складной массажный стол.. Деревянные дома из клееного бруса асб строй производитель домов и клееного бруса.. удобно мягкая мебель киев для всей семьи. аренда электростанций цена


11:46

За спробу обікрасти "Фуршет", що на вулиці 50 років Жовтня, 22б в Кіровограді, засудили місцевого бродягу А.

переглядів: 41
11:34

У Парижі виступав нещодавно вокаліст Кіровоградської обласної філармонії Ярослав Страшной. Дізнавшись про це, кореспондент "Вечірки" зустрівся із Ярославом, аби розпитати, як він туди потрапив та якою йому видалася французька столиця.
– У лютому в нашу філармонію надійшов лист від культурно-інформаційного центру посольства України у Франції, – розповів Ярослав

переглядів: 51
11:09

Це слова Гіппократа. Пораненим він приписував верхову їзду, щоб допомогти їм відновити роботу м’язів. Меланхолікам – щоб вони, катаючись, розвіювали темні думки і навіювали світлі. А здоровим – для профілактики.

переглядів: 22
13:39

Право органів місцевого самоврядування залучати кошти замовників будівництва різних об’єктів у розвиток інфраструктури населених пунктів передбачено законами «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про регулювання містобудівної діяльності». Відповідно до Бюджетного кодексу України, ці кошти спрямовуються в місцеві бюджети. Про те, на кого із замовників будівництва в Кіровограді поширюється обов’язок давати гроші на розвиток міської інфраструктури, «Вечірці» розповів начальник управління містобудування та архітектури міської ради Вадим Мездрін.

переглядів: 87
13:31

Фахівці держсанепідслужби в області розпочали переоблік та паспортизацію децентралізованих джерел водопостачання. Також посилено контроль за якістю води, що подається централізовано.

переглядів: 69
13:20

Дитячо-юнацький клуб "Зоряний" відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради є осередком просвітницької та культурно-масової роботи з дітьми та підлітками, які проживають на вулицях Космонавта Попова і Генерала Жадова.

переглядів: 58
13:07

На базі Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру за підтримки партнерів із США реалізується масштабний проект вартістю 25 млн. євро зі створення сучасного медичного центру, де застосовуватиметься найновітніше діагностичне та лікувальне обладнання. Зокрема, тут проводитиметься томо- та радіотерапія.

переглядів: 72
12:54

Нині люди активно цікавляться різноманітними народними та нетрадиційними методами лікування. Одні вважають їх мало не панацеєю, повністю зневажаючи традиційну медицину. А інші, навпаки, відкидають “бабусині” рецепти, стверджуючи, що то – знахарство, яке до медицини жодного стосунку не має. Але правда, як водиться, завжди посередині.
Народні і нетрадиційні методи й справді дають ефект, однак якщо їх застосовувати правильно і при цьому не відмовлятися від медикаментозних та фізіотерапевтичних методів

переглядів: 51
12:44

З ухваленням нового Закону України “Про зайнятість населення” ті, хто переступив 45-літній рубіж, мають можливість знову навчатися, щоб здобути нову професію або підвищити кваліфікацію, отримавши ваучер на навчання. Для цього нині створено всі умови. Тож відтепер всі охочі, старші 45 років, мають можливість знову сісти на студентські лави, щоб безкоштовно здобути нову професію або підвищити кваліфікацію, отримавши ваучер на навчання.

переглядів: 83
« 1 2 3 4 ... 486 487 488 »
pgt 0.58279 сек. / запитів: 6 / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2011
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua