МЕНЮ11:29

Опалювальний сезон у Кіровограді розпочався вчасно. Вже із 12 жовтня, як тільки температура за вікном впродовж трьох днів перестала підніматися вище 8 градусів тепла, обидва кіровоградських теплогенеруючих підприємства запустили котли.

переглядів: 137
11:26

Четвертого листопада на Театральній площі кіровоградці попрощалися з капітаном Тарасом Карпою із 3-го окремого полку спецпризначення, особу якого нещодавно встановили з допомогою експертизи ДНК.

переглядів: 120
11:23

Кіровоград надасть допомогу місту Сватовому Луганської області. Таке рішення ухвалили депутати на позачерговій сесії міської ради, яка відбулась другого листопада. Так, з резервного фонду міського бюджету на це виділять 199 тисяч гривень, ще 50 тисяч депутати передбачили на будівництво приміщення для організації пункту обслуговування Алеї почесних поховань і цілодобової охорони меморіалу на Рівненському кладовищі.

переглядів: 112
11:17

Черговий гостинець відправила нашим військовим в зону АТО минулого тижня благодійна організація "Кіровоград-Самопоміч", яку очолює Володимир Медвідь. Провізію (в основному – овочі та домашню консервацію, вагою не менше трьох тонн, зібрані в селах Кіровоградського району) везли двома "ГАЗелями" та "Нивою".

переглядів: 123
11:07

Будинок на вулиці Віктора Чміленка, 65, у якому з 1934 року діє музична школа № 1 імені Генріха Нейгауза ("іменною" вона стала 1983-го), є не лише однією зі старовинних оздоб нашого обласного центру, а й місцем, у якому знаходяться два "музичних" музеї.

переглядів: 79
11:41

Коли готувався цей номер "Вечірньої газети", Кіровоградська міська територіальна виборча комісія ще розбиралася у результатах голосування, яке відбулося 25 жовтня, і офіційних її висновків з цього приводу ще не було. Та це не завадило місцевим експертам з питань виборів, кандидатам та їхнім довіреним особам оприлюднити власні, зроблені на підставі екзит-полів та інформацій своїх людей з числа членів ДВК і спостерігачів, прогнози і щодо складу міської ради наступного, уже сьомого, скликання, і щодо тих двох претендентів на мандат міського голови, за яких доведеться голосувати під час другого туру.

переглядів: 125
11:38

На четвертому засіданні 52-ї сесії міської ради, яка відбулась 28 жовтня, депутати не підтримали пропозицію деяких своїх колег винести на розгляд Верховної Ради України варіант “Єлисаветград” як єдину рекомендовану місцевими обранцями назву для перейменування Кіровограда.

переглядів: 123
11:31

“В Україні Кіровоград перейменують на честь королеви Англії Єлизавети II”. Під таким заголовком розмістив новину про перейменування Кіровограда російський сайт “Голос Севастополя”.

переглядів: 132
11:28

Про це йдеться в повідомленні прес-служби інституту. "Позиція Інституту національної пам’яті: повернення місту імперської назви “Єлисаветград” неприйнятне", – заявила перший заступник керівника закладу Аліна Шпак.

переглядів: 66
« 1 2 3 4 ... 614 615 616 »
pgt 0.73282 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua