МЕНЮ


10:58

Усі, хто прийшов на вечір пам’яті знаного актора і режисера Валерія Дейнекіна у міський літераткрно-меморіальний музей І. Карпенка-Карого, визнали, що така назва виставки, підготовленої науковими співробітниками, надзвичайно точна. Цьогоріч Валерію Дмитровичу виповнилося б лише 65, а його уже 17 років немає з нами.

переглядів: 90
10:27

З благословення поетеси члена Національної спілки письменників України Антоніни Корінь та з добрих напутніх слів очільниці літературного об’єднання «Парус» Олени Надутенко в новенській бібліотеці-філії № 17 міської централізованої бібліотечної системи міста Кропивницького відкрито літературну студію для початківців «Світанок».

переглядів: 94
09:46

Ця дуже щира й невимушена фраза директора обласної філармонії Миколи Кравченка у вдячній промові після виступу національного народного академічного хору імені Григорія Верьовки, безперечно, звучала у серцях багатьох глядачів.

переглядів: 86
09:03

У художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна реалізовано виставковий проєкт зі звучною назвою «Квіти серед зими». Експозиція вернісажу творів з музейної колекції сучасного українського образотворчого мистецтва вражає яскравістю барв та динамікою композиційної побудови. Не лише площина стін, а й вільний простір виставкових залів з виставленими на мольбертах натюрмортами, змішуючись з живою зеленню квітів музею, на очах перетворюються на єдину, сповнену сяйва душевного світла картину, в якій головним героєм є природа з її потужною силою філософії життєствердження.

переглядів: 59
13:14

76-у річницю визволення міста від нацистських загарбників у Кропивницькому відзначили покладанням квітів

переглядів: 110
12:48

Кілька років як останній народний аргумент проти Порошенка використовувалась його поїздка на Мальдіви

переглядів: 127
12:19

Майже через добу після повідомлення прес-секретарки про те, що Зеленський терміново повертається у зв’язку з катастрофою літака МАУ, він все-таки повернувся.

переглядів: 113
12:02

Поїздка президента Володимира Зеленського до Оману – звичайно ж, у відпустку, щоб там не розповідали представники офісу глави держави – не викличе в українському суспільстві емоцій, які викликала подорож його попередника на Мальдіви

переглядів: 103
11:39

«Кожна мова окреслює навколо народу, що нею говорить, коло, з якого можна вийти, лише увійшовши до іншого кола», – писав німецький філософ Вільгельм фон Гумбольдт.

переглядів: 127
« 1 2 3 4 ... 907 908 909 »
pgt 0.45882 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua