МЕНЮ
07:50

Дев’ятого червня працівники двох кропивницьких підприємств відзначили поважні дати: 95-річчя – швейної фабрика «Зорянка» і 90-річчя – державного підприємства «Кіровоградський ремонтний завод».

переглядів: 60
07:50

Діти, які відпочивають зараз у літніх таборах при навчальних закладах Кропивницького, мають харчуватися виключно свіжими і якісними продуктами. Жорсткий контроль за цим повинні забезпечити управління освіти міської ради, керівники шкіл. Таке завдання перед ними поставив міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок.

переглядів: 97
07:49

Іншого варіанта, ніж модернізувати модульну котельню в селищі Новому, немає. Причому завершувати проект мають спільно міська і Новенська селищна ради. На цьому наголосив у понеділок на нараді з питання теплозабезпечення селища Андрій Райкович.

переглядів: 72
07:49

Жорсткій критиці через повільне виконання дорожніх робіт піддав керівників комунальної галузі у понеділок на апаратній нараді міський голова Андрій Райкович.

переглядів: 62
07:48

У Кропивницькому тривають звіти керівників закладів освіти про роботу протягом минулого навчального року перед батьками вихованців шкіл і дитсадків. Тринадцятого червня звітувала директор НВО № 16 Марія Міщенко.

переглядів: 64
07:46

Делегація міської ради на чолі із її секретарем Андрієм Табаловим відвідала Харків, щоб вивчити досвід роботи новостворених там центрів надання соціальних послуг.

переглядів: 62
07:42

Однією з найнагальніших справ у міському господарстві Кропивницького є розроблення нових схеми і стратегії постачання тепла. Створена 2009 року стратегія вже застаріла. І, до того ж, на неї ніхто раніше не зважав, роздаючи направо й наліво дозволи на встановлення автономного опалення.

переглядів: 63
07:41

На 20 червня призначено чергову, дев’яту сесію міської ради. Тож 14 червня міський голова Андрій Райкович та секретар міської ради Андрій Табалов скликали узгоджувальну раду, на засідання якої запросили голів депутатських фракцій. Прийшли всі, у тому числі і представники так званої опозиції. Але конструктивної розмови знову не вийшло.

переглядів: 44
07:40

Незадовго до Дня медичного працівника, який традиційно відзначається третьої неділі червня, в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Кропивницького, зібралась численна медична спільнота з усієї Кіровоградщини. Привітати представників найгуманнішої у світі професії прийшли заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, міський голова Кропивницького Андрій Райкович, народний депутат України Костянтин Яриніч та інші.

переглядів: 65
« 1 2 3 4 ... 738 739 740 »
pgt 0.66669 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua