МЕНЮКупить переносной складной массажный стол.. Деревянные дома из клееного бруса асб строй производитель домов и клееного бруса.. аренда электростанций цена


12:23

Управління капітального будівництва Кіровоградської міської ради у 2014 році освоїло понад 4,6 мільйона гривень бюджетних коштів. Про це повідомив у понеділок начальник управління Віктор Ксеніч на нараді секретаря міської ради Івана Марковського з керівниками виконавчих органів ради.

переглядів: 70
12:20

Ветерани й пенсіонери міліції збиралися недавно в управлінні МВС в Кіровоградській області. Приводом став День вшанування пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ, який відзначається в країні 10 листопада.

переглядів: 74
12:17

У питанні ремонтів багатоквартирних будинків необхідна співпраця міської влади і самих мешканців.Тільки тоді, на мою думку, проблему капітальних та поточних ремонтів можна буде реально вирішити.

переглядів: 69
11:48

Кажуть, колекціонери – народ скритний. Та під це визначення абсолютно не підпадає кіровоградець Юрій Тютюшкін. Він регулярно виставляє предмети своєї пристрасті на оглядини широкій публіці, дещо із зібраної старовини подарував краєзнавчому музею, а ще охоче спілкується із журналістами. Цього разу Юрій Володимирович розповів "Вечірці" про історію свого захоплення.
Як і передбачав автор цих рядків, колекціонуванням Тютюшкін займається з дитинства.

переглядів: 59
11:36

– Спасибі, що відгукнувся на моє запрошення, – подякувала я своєму гостю Миколі Цуканову, давнє знайомство з яким давно б мало вилитись у душевну розмову, адже колишній комсомольський секретар здійснив вчинок, на який мало хто здатен. Маю на увазі приватну галерею "Єлисаветград", яку він відкрив кілька років тому в Кіровограді на вулиці Пашутіна.

переглядів: 59
13:09

Уже маючи досвід служби в зоні проведення антитерористичної операції, особовий склад батальйону патрульної служби міліції особливого призначення "Кіровоград" нині готується до наступної поїздки на Схід України.

переглядів: 94
13:05

Увесь житловий фонд та соціальні заклади Кіровограда були належним чином підготовлені цього року до опалювального сезону, і як тільки температура повітря знизилася, теплопостачальні підприємства почали подавати їм тепло. На цьому наголосив у вівторок на прес-конференції секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський.
– У деяких житлових будинках були проблеми через пориви на тепломережах, – зазначив Іван Марковський

переглядів: 106 / коментарі (2)
12:59

Тільки-но підприємство "Автобусний парк 13527" самовільно припинило перевозити пасажирів, як міська влада разом з іншими перевізниками заходилася налагоджувати роботу на тих маршрутах, які обслуговувало автопідприємство-"утікач".

переглядів: 104 / коментарі (11)
12:53

Сіяти в дитячих душах зерна любові до музики та співу, виявляти вокальні таланти стало справжнім покликанням для Вікторії Шелабокової – заступника директора з навчально-виховної частини Кіровоградської дитячої музичної школи №2 імені Юлія Мейтуса, викладача вокально-хорових дисциплін, класу сольного співу, керівника хору молодших класів вокального ансамблю "Веселка".

переглядів: 106
« 1 2 3 4 ... 550 551 552 »
pgt 0.72549 сек. / запитів: 6 / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2011
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua