МЕНЮ
15:56

Хочу подякувати власнику галереї "Єлисаветград" Миколі Цуканову, котрий організував у нашому місті виставку живописних творів з промовистою назвою "Спадкоємці А.І. Куїнджі".

переглядів: 20
15:55

У переліках найнебезпечніших професій можна зустріти пожежників, військових, поліцейських, охоронців, тренерів львів, доглядальників рептилій, навіть таксистів, касирів і вчителів... Але в жодному з них немає ріелтора. А й справді, що може бути небезпечного в продажу чи здачі в оренду людям житла? Та то лише на перший погляд. Жителька Кропивницького, яка саме цим видом діяльності й займалася, минулого року ледь Богу душу не віддала при здачі в оренду квартири майбутнім мешканцям. А було все так.

переглядів: 24
09:10

Три дні, з 29 вересня по перше жовтня, у Кропивницькому тривала наймасштабніша в Україні міжнародна агропромислова виставка “Агро-Експо-2016".

переглядів: 52
09:08

П’ятого жовтня після капітальних ремонтів спортивних залів НВО № 6 та № 8 у Кропивницькому відбулося їх врочисте відкриття за участі міського голови Андрія Райковича і керівника міського управління освіти Лариси Костенко. До кінця осені заплановано полагодити ще п’ять шкільних спортивних залів.

переглядів: 57
09:07

На щопонеділковій апаратній нараді в міській раді міський голова Андрій Райкович торкнувся низки важливих міських проблем і справ.
А про роботу очолюваних ними підрозділів розповіли начальник міського управління освіти Лариса Костенко та керівник сервісного центру муніципальних послуг Андрій Лейбенко.

переглядів: 54
09:06

Теплогенеруючі підприємства Кропивницького – КП “Теплоенергетик” і ДП “Кіровоградтепло” ТОВ ЦНТІ УНГА – повністю підготувались до опалювального сезону та отримали акти готовності до роботи в осінньо-зимовий період 2016/2017 року. Про це журналістам на прес-конференції у міській раді повідомили директор комунального підприємства Тетяна Соколенко і заступник директора підприємства ДП “Кіровоградтепло” Анатолій Таран.

переглядів: 61
09:06

Першого жовтня щороку в усьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні – ще й День ветерана. Напередодні, 30 вересня, у міській раді Кропивницького відбулося врочисте засідання клубу "Ветеран", присвячене цим дням.

переглядів: 65
09:05

Ще на один куточок дозвілля для дітей та підлітків побільшало у Кропивницькому. 1 жовтня на розі вулиці Тютюшкіна та провулку Котляревського відкрився спортивно-ігровий майданчик.

переглядів: 52
09:03

Новообраний секретар міської ради м. Кропивницького Андрій Табалов приступив до виконання своїх обов’язків. Ми не стали зволікати із можливістю взяти інтерв’ю у людини, яка, без перебільшення, має досить вагомий вплив у місцевому політикумі – балотувався на посаду міського голови, але обрався до міської ради, де донедавна очолював фракцію “Наш край”. Андрій Олександрович неодноразово наголошував на тому, що його головне завдання – згуртувати депутатів для вирішення численних міських проблем, не залишити місця чварам та непорозумінню між ними, бо до міської ради всі вони йшли з єдиною метою – працювати на благо територіальної громади.

переглядів: 60
« 1 2 3 4 ... 680 681 682 »
pgt 0.55193 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua