МЕНЮ


11:14

За чотири місяці – чергові місцеві вибори. І хоча де-не-де вже чуються голоси, що нібито «восени на Україну чекає друга хвиля карантину, тому фізіономії виборців наглухо закриють масками, а самих виборців замкнуть по домівках», вибори, скоріш за все, таки відбудуться. Не слід виключати момент мавпування всього, чому «вчить» північний сусід. Є ймовірність, що, за прикладом Росії, нашвидкуруч запровадять онлайн-голосування з помешкання через мережу Інтернет. Ото буде сміху і не до сміху, коли долучаться «невідомі» хакери. У нас все не так, як у людей, і тому такий варіант паскудства чи підробки результатів виборів можливий.

переглядів: 4588 / коментарі (1)
10:36

Чому міський голова не бачить катастрофи в наслідках аномальних злив у Кропивницькому, що з вірусом, карантином та створенням медичних потужностей в обласному центрі, а також про сьогодні та завтра міських доріг і дворів – в ексклюзивному інтерв’ю Андрія Райковича.

переглядів: 4440
09:46

Відповідне рішення затвердила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні у міській раді Кропивницього 26 червня.

переглядів: 4060
09:00Секретар міської ради Андрій Табалов зустрівся з жителями мікрорайону Велика Балка, що в Кропивницькому, щоб обговорити ремонт дитячого майданчика по вул. Світлій, який кілька років тому він встановив за власний кошт.

переглядів: 3501
08:45

Соціологічна група “Рейтинг” презентувала результати опитування жителів обласного центру, проведеного на початку червня 2020 року

переглядів: 1754
12:59

27 травня в обласному центрі на площі Героїв Майдану через затримку виплат заробітної плати та ймовірність відключення шахт від електроенергії мітингують працівники ДП «СхідГЗК» області. Кількадесят шахтарів вийшли під стіни облдержадміністрації для того, щоб звернутися до очільника ОДА. За словами шахтарів, вони отримали частину авансу за квітень. Їх підприємство вже пів року працює в умовах постійної затримки заробітної плати та неефективного виробничого процесу.

переглядів: 2214
12:31

Нині йому б виповнилося 60, і був би він сивочолим, сивовусим чоловіком все з тією ж мерехтливою, м’якою, хитруватою усмішкою на вустах, ось тільки очі… Можливо, погляд змінився б, став менш відкритим та більш заглибленим у власні думки після пережитих розчарувань, а можливо, й ні, адже за життя його сила оптимізму й віри в людину здавалась мені безмежною. Мова про художника Андрія Ліпатова, якому доля відміряла півстоліття руху, дії і творчості. А натворив він стільки, що, думаю, вистачить ще не на одне століття, адже силу мистецтва вирізняє енергія творця, він же викладав її сповна, щедро віддаючи свій талант.

переглядів: 2305
12:09

27 травня відбулося засідання координаційної ради з питань громадського бюджету міста Кропивницького під головуванням секретаря міської ради Андрія Табалова.

переглядів: 2248
11:47

26 травня підприємці наметових ринків у Кропивницькому прийшли на площу перед міською радою, щоб вимагати дозволу на початок роботи своїх яток. Акція передувала сесії міської ради, і її учасники мали намір висловити свої претензії депутатам.

переглядів: 2241
« 1 2 3 4 ... 930 931 932 »
pgt 0.48479 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua