МЕНЮ


14:16

Минулого тижня зливова система у Кропивницькому не впоралася з великим обсягом дощової води, а у деяких місцях не витримав випробування стихією і нещодавно укладений асфальт.

переглядів: 105
14:15

Виконавчий комітет міської ради не підтримав проекту рішення щодо збільшення вартості вивезення побутових відходів у Кропивницькому.

переглядів: 96
14:14

9 серпня міський голова Кропивницького Андрій Райкович зустрівся з членами правління громадської ради при виконавчому комітеті міської ради. Предметом обговорення стали актуальні питання життєдіяльності територіальної громади обласного центру.

переглядів: 94
14:14

Нині Алея почесних поховань на Рівненському кладовищі в Кропивницькому має досить непривабливий вигляд. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович, який напередодні відвідав це святе для кропивничан місце, де поховані герої, які поклали життя за цілісність та незалежність нашої держави на сході країни.

переглядів: 102
14:13

Протягом нинішнього року до міського бюджету Кропивницького від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній та комунальній власності, вже надійшли два мільйони 516 тисяч гривень.

переглядів: 92
14:12

Міський голова Андрій Райкович привітав із перемогою на молодіжному Чемпіонаті Європи в Тель-Авіві тренерів і членів збірної команди України із бейсболу.

переглядів: 91
14:11

Програма житлових субсидій, яка діє в Україні більше 20 років, є дієвим державним механізмом соціальної підтримки населення в умовах підвищення цін та тарифів на житлово-комунальні послуги, особливо в останні роки.

переглядів: 102
14:10

Минулого тижня міський голова Кропивницького Андрій Райкович провів черговий особистий прийом громадян. Найбільше звернень мешканців міста, як і зазвичай, стосувалося житлово-комунальної сфери.

переглядів: 100
14:09

У середу міський голова Кропивницького Андрій Райкович зустрівся з т.в.о. начальника вiддiлу з органiзацii несення служби та забезпечення публічної безпеки й порядку пiд час масових заходiв УПД ГУНП в Кiровоградській області Сергієм Пономаренком.

переглядів: 15
« 1 2 3 4 ... 668 669 670 »
pgt 0.54134 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua