МЕНЮКупить переносной складной массажный стол.. Деревянные дома из клееного бруса асб строй производитель домов и клееного бруса.. аренда электростанций цена


11:52

Сенсацією, яку мало хто помітив, можна сміливо назвати недавнє повідомлення прес-служби УМВС в Кіровоградській області про те, що міліція взялася за порушників законодавства про валютні операції – почала притягати міняйл до адміністративної відповідальності.

переглядів: 42
11:35

Художнику щастить! Своє професійне свято він може відзначити не лише черговим поздоровленням "з нагоди…" і грамотою від начальства, а й показати себе народу. В Кіровограді вже традиційно обласний художній музей влаштовує виставки до Дня художника. В експозицію включаються твори як з музейних запасників, так і "свіжі", надані художниками. Правда, вони не обов’язково мають бути написаними спеціально до нинішньої виставки. Деякі з цих пейзажів, портретів, натюрмортів вже виставлялися на тематичних і персональних виставках. Та це не заважає публіці отримувати насолоду. І треба сказати, нинішній вернісаж проходив скромніше від деяких тематичних виставок, на яких збирається стільки народу, що доводиться чекати, аби спокійно поспілкуватися з мистецьким твором живописця.

переглядів: 39
11:32

Цього тижня у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук ОУНБ ім. Д. Чижевського відкрилася персональна виставка авторської ляльки Наталії Кравченко "Таємниці лялькового світу".

переглядів: 21
11:28

«Гречка»14 жовтня, на День захисника Вітчизни, у школі козацько-лицарського виховання І – ІІ ступенів № 21 – суспільно-гуманітарному ліцеї пройшов молодіжний військовий лікнеп "Любиш Україну – вчись перемагати".

переглядів: 35
17:25

Це – слова кіровоградських бійців прикордонного підрозділу, що дислокується зараз у селищі Старий Крим Донецької області. Хлопці із нашої області – близько сорока чоловік – служать там разом із запорізькими солдатами. Можливістю поспілкуватися з ними, побачити, де і в яких умовах живуть наші захисники, побувати на передовій скористався фотокореспондент "Вечірньої газети" Олег Шрамко.

переглядів: 72
17:14

Сьомого жовтня з другої спроби 41-а сесія Кіровоградської міської ради таки відбулася.
Нагадаємо, що минулого разу на засідання не з’явилися у повному складі дві депутатські групи, що утворилися на базі колишньої фракції Партії регіонів. Мусимо, правда, визнати, що попереднього номера ми не назвали всіх депутатів, які прийшли на засідання, не врахувавши позафракційників. Зокрема, крім депутатів із ВО "Батьківщина" та частини членів фракції "Удар", також були присутні Олег Краснокутський, Володимир Слівнов, Олексій Олійник, Вадим Дрига та інші.

переглядів: 59
17:05

Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради вирішив розірвати договори на регулярні перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування № 46, 100, 101, 102, 103, 104-а, 111-а, 111-б, 116, 118, 126-а, 130, 150, 274 з ПАТ “Автобусний парк-13527" через їх порушення перевізником. За таке рішення проголосувала більшість членів виконкому.

переглядів: 77 / коментарі (1)
16:23

У Кіровограді батьки полеглого в бою 21-річного Олексія Волохова з третього полку спеціального призначення витратили грошову допомогу, що отримали від держави (у зв’язку із загибеллю сина) на дитячий майданчик, який встановили на подвір’ї хрущівки, де виріс Олексій.
Ігрове обладнання за активної участі жителів будинку в провулку Дмитра Донського, 9/1, на чиїх очах зростав полеглий солдат, уже встановлено. Вони та мешканці навколишніх житлових будівель називають майданчик Олексійчиним і переконують, що ані імені, ані подвигу свого земляка

переглядів: 79
15:18

У квітні цього року Кабінет Міністрів України, щоб посилити соціальний захист населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги, затвердив постанову, якою передбачена компенса- ція додаткових витрат на оплату комунальних послуг. Як же кіровоградцю скористатися правом на її отримання?

переглядів: 82
« 1 2 3 4 ... 541 542 543 »
pgt 0.82059 сек. / запитів: 6 / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2011
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua