МЕНЮКупить переносной складной массажный стол.. Деревянные дома из клееного бруса асб строй производитель домов и клееного бруса.. аренда электростанций цена


20:14

У разі затримки відкриття рахунків для сплати військового збору податковим агентам рекомендується акумулювати суми коштів, призначених для сплати військового збору, з метою їх подальшого перерахування на відповідні рахунки.

переглядів: 22
20:05

"Ми мчимо через безмежний простір з неймовірною швидкістю, – написав 83 роки тому у статті "Енергія нашого майбутнього" Нікола Тесла, всесвітньо відомий винахідник у сфері електро- і радіотехніки, – навкруги нас усе крутиться, рухається, скрізь є енергія. У нас обов’язково має з’явитися можливість використання цієї енергії прямим шляхом. Тоді, маючи світло, добуте з навколишнього середовища, електроенергію, отриману з неї ж, всі види енергії, отримувані без зусиль із невичерпних запасів, людство гігантськими кроками рухатиметься шляхом прогресу". Кіровоградець Андрій Зубченко, шанувальник Ніколи Тесли, ще не розкрив усіх його секретів, але деякими своїми штуковинами, зробленими під впливом ідей цього винахідника, може збити з пантелику будь-кого, хто має традиційні, набуті в школі чи інституті, уявлення про електричну енергію. Чого варте лише таке його дітище – електричний ланцюг з дванадцятивольтового "убитого" автомобільного акумулятора, перетворювача електроенергії ("фішка" цієї системи, створена Зубченком) і 60-ватної (може бути й потужніша) лампи, напруга в якому в міру його роботи підвищується! А як вам невеличка електростанція, в котрій як пальне використовується суміш води і бензину в пропорції п’ять до одного (Андрій і такий прилад сконструював)!

переглядів: 44
19:15

На подвір’ї Кіровоградського обласного лялькового театру у першу суботу вересня було гамірно й весело. Малюки охоче підхопила запрошення артистки Світлани Радзіховської і її колег вирушити у небезпечну подорож на пошуки скарбів. Правда, дехто ще чекав своєї черги до майстринь боді-арту чи захоплено розглядав фонтанчик у фойє театру, що навіював образи старої доброї казки Ганса Христіана Андерсена "Дюймовочка". Але більшість малечі ще залишалась на свіжому повітрі. Тут же з фотоапаратом бігав… сам директор театру Григорій Педько – залишав на плівці пам’ятні моменти гри.

переглядів: 31
19:08

На околиці Кіровограда, на вулиці Кавказькій, що в Арнаутовому, відкрито дитячий спортивний майданчик, який побудували з ініціативи самих мешканців та за підтримки депутата міської ради Андрія Кролевця.

переглядів: 31
14:49

Чимало кіровоградців прийшли на площу Героїв Майдану третього серпня о 15-й годині, щоб зустріти воїнів кіровоградського полку спецпризначення, які вирвались із “іловайського пекла”.

переглядів: 163
14:31

Кіровоградська міська рада не розглядатиме питання надання земельних ділянок мешканцям міста, доки такі ділянки не отримають родини кіровоградських воїнів – учасників антитерористичної операції на Сході України, наголосив секретар міської ради Іван Марковський під час спільної з головою облдержадміністрації Олександром Петіком зустрічі з дружинами та членами родин учасників АТО.

переглядів: 228
14:17

Приводом для цієї заяви секретаря міської ради став недавній виступ першого заступника міського голови Анатолія Перевозника (законодавство дає йому право обіймати деякий час цю посаду, уже скорочену міськрадою) в ефірі "Кіровоградського інтернет-телебачення" про сумну долю комунального підприємства "Аварійно-диспетчерська служба-1580", нібито відведену йому владою обласного центру.
Для тих, хто не бачив тієї телепередачі, коротко викладемо зміст сказаного Анатолієм Перевозником

переглядів: 116 / коментарі (6)
14:13

29 серпня жителі області провели в останню путь свого героя – земляка, новомиргородця Євгена Присяжного.
Старший солдат, радист радіогрупи загону спеціального призначення військової частини п/п В2336 Євген Присяжний загинув смертю хоробрих

переглядів: 110
14:11

Реформа сфери обслуговування комунального житлового фонду Кіровограда аніскільки не заважає міській владі готувати його до зими.

переглядів: 120 / коментарі (5)
« 1 2 3 4 ... 532 533 534 »
pgt 0.47917 сек. / запитів: 6 / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2011
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua