МЕНЮКупить переносной складной массажный стол.. Деревянные дома из клееного бруса асб строй производитель домов и клееного бруса.. ортопедическая обувь где купить. аренда электростанций цена

15:23

На одному з найдавніших і найважливіших для Кіровограда підприємств – теплоелектроцентралі, яка забезпечує теплом та електроенергією жителів обласного центру, – працюють декілька сотень людей, серед яких і ті, котрі трудяться там не один десяток років.

переглядів: 86
15:04

Про запуск першого штучного супутника Землі у 1957 році, а за ним й другого, на борту якого в герметичній кабіні перебувала собака Лайка, я дізнався від батьків. А про виведення на орбіту навколо Землі 12 квітня 1961 року першого у світі космічного корабля – супутника "Восток" з людиною на борту, громадянином тодішнього Союзу Юрієм Гагаріним, ми, тодішні учні Кіровоградської середньої школи № 27, почули від першої вчительки Тетяни Кирилівни Кажанової. Що почалося після цього в класі, важко передати словами.

переглядів: 85
13:34

Уже дев’ятий рік навчає більярду кіровоградських дітей Олександр Сінякевич. І ті регулярно показують високий клас гри на різних змаганнях, в тому числі – міжнародних. Наприклад, торік вони виграли в Україні дев’ять кубків, а двоє, Влада Кудицька та Андрій Тихий, стали чемпіонами країни. Тільки "золотих" та "срібних" нагород вітчизняного масштабу вихованці Сінякевича здобули минулого року шістнадцять. А позаминулого Влада Кудицька стала віце-чемпіоном світу серед юніорів. У чому ж секрет успіху тренерської роботи Сінякевича? З’ясувати це спробував кореспондент "Вечірки" у розмові із самим Олександром, зустрівшись із ним у більярдному клубі "BeatoK", що на вулиці Полтавській, 28А. А насамперед поцікавився, як сталося, що той пов’язав своє життя з більярдом.

переглядів: 70
14:37

Перше засідання 48-ї сесії Кіровоградської міської ради було емоційним і водночас плідним – депутати прийняли ряд рішень, важливих для громади.
Перед його початком до присутніх у залі звернулась мешканка будинку №25 на вулиці 50 років Жовтня

переглядів: 141 / коментарі (2)
14:23

Наприкінці лютого цього року Кабінет Міністрів України прийняв постанову “Про удосконалення порядку надання житлових субсидій”, яка набирає чинності з першого травня 2015 року. Відтепер призначення субсидій відбуватиметься на підставі лише двох документів – заяви та декларації (скасовується необхідність надання довідок про доходи, у тому числі й працюючих осіб).

переглядів: 449
14:17

Тривають виїзні зустрічі секретаря міської ради Івана Марковського з мешканцями різних мікрорайонів Кіровограда.
Двадцять восьмого березня він разом із заступником міського голови Сергієм Васильченком та головою Кіровської районної в місті Кіровограді ради Сергієм Горбовським

переглядів: 111
14:15

ТОВ “Єлисаветградська транспортна компанія” для продовження роботи у сфері пасажирських перевезень у Кіровограді повинна інвестувати кошти для оновлення свого рухомого складу – закупити нові тролейбуси.

переглядів: 121
13:29

Листи учасників Другої світової війни до рідних та близьких – цінне джерело нашого пізнання тих подій. Є такі реліквії і в Держархіві Кіровоградської області, передані йому місцевими краєзнавцями.

переглядів: 83
11:04

Кіровоградка Наталя Нижникова, керівник клубу народних ремесел "Ниточка", щиро радіє успіхам своїх одноклубників. З гордістю розповідає про те, скільки талановитих людей об’єднані єдиним потягом до прекрасного. "А колись же нас було кілька чоловік, які кохалися у вишивці", – зазначає. Зате тепер у "Ниточці" – майстринь на всі смаки. Вишивають, в’яжуть, малюють, витинають…

переглядів: 110
« 1 2 3 4 ... 575 576 577 »
pgt 1.40667 сек. / запитів: 6 / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2011
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua