МЕНЮ

16:15

Члени колегії служби у справах дітей виконавчого комітету Кіровоградської міської ради підготують листа до обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо зменшення кількості документів для проходження навчання кандидатів у батьки-вихователі, опікуни (піклувальники).

переглядів: 735
16:05

Торік Кіровоградська міська рада прийняла рішення про неутворення районних у місті рад під час наступних виборів. Однак працювати над економією коштів виконавчим органам райрад дали завдання вже сьогодні. Як вони його виконують та про підсумки діяльності за 2011 рік голови Кіровської та Ленінської районних рад Олександр Рацул і Валерій Заботкін розповіли у вівторок на прес-конференції.

переглядів: 795
16:00

Кіровоградська міська влада шукає проектувальників та виконавців робіт для реконструкції проїжджої частини вулиці Орджонікідзе при перетинанні залізничної колії, яку кіровоградці ще називають “аркою” і яка нині повною мірою не задовольняє потреб в організації руху транспорту за цим напрямком. Так, на минулому тижні міський голова Олександр Саінсус зустрівся з представниками чернівецького приватного підприємства "Виробниче об’єднання "Габіони. Захід. Україна", яке спеціалізується на проектуванні, будівництві та "лікуванні" земляного полотна дамб, автомобільних доріг, залізниць тощо.

переглядів: 762
15:55

Відбулося засідання молодіжної ради при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради під головуванням її очільника Андрія Кур’яна, на якому розглядалося питання про проведення молодіжних заходів до Дня святого Валентина.

переглядів: 640
15:49

За заявою кіровоградця, незадоволеного смаком цукерок "Червоний мак", проводив недавно перевірку сектор захисту справ споживачів управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення Кіровоградської міської ради. І ось що розповіла про це завідуюча сектором Ганна Денисенко:

переглядів: 964
15:45

Хоча осінній призов – позаду, а весняний – ще попереду, та працівники Кіровоградського об’єднаного міського військового комісаріату (КОМВК) не сидять склавши руки.

переглядів: 1786
15:42

Відповідно до Закону України “Про охорону дитинства“, багатодітна сім’я – це родина, в якій подружжя (чоловік та жінка) перебуває у зареєстрованому шлюбі, разом проживає та виховує трьох і більше дітей, у тому числі кожного з подружжя або один батько (одна мати), який (яка) проживає разом з трьома і більше дітьми та самостійно їх виховує.

переглядів: 724
15:39

Про це на нараді повідомила заступник голови облдержадміністрації Галина Пастух.

переглядів: 704
15:34

Підопічні тренера Кіровоградської ДЮСШ № 3 Миколи Горбаня на XVI Міжнародному турнірі з греко-римської боротьби, який пройшов у Мінську наприкінці січня (кадети 1995 – 96 р.н. та молодші юнаки 97 – 99 р.н.), здобули дві золоті нагороди.
Серед спортсменів 1995 – 96 р.н. у ваговій категорії до 69 кг Владислав Терещенко на шляху до “золотого” п’єдесталу провів п’ять поєдинків, у яких упевнено здолав своїх суперників. У змаганнях спортсменів 1997 – 98 р.н. у ваговій категорії до 38 кг не було рівних Андрієві Кулику, який переміг у чотирьох поєдинках, а у фіналі впевнено здолав російського спортсмена й посів перше місце.

переглядів: 880
« 1 2 3 ... 296 297 298 ... 572 573 574 »
pgt 0.72889 сек. / запитів: 6 / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2011
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua