МЕНЮПозвоните нам, чтобы уточнить тарифы на грузоперевозки фурами - hermesgruz.ru.


10:45

Завершився чемпіонат Кіровоградщини із шахів серед чоловіків.

переглядів: 755
10:44

Минулої п’ятниці влада Кіровограда спільно із міліцією провела черговий рейд, спрямований на подолання несанкціонованої торгівлі в місті.

переглядів: 640
10:37

Однією з найголовніших подій року в Кіровоградській музичній школі № 2 ім. Ю. Мейтуса є традиційне свято першокласників "Посвята в музиканти". Ось і цього разу концертна зала школи не вмістила всіх охочих підтримати юних музикантів під час їхнього першого виступу на великій сцені.

переглядів: 1076
10:33

Громадське партнерство "За доброчесні державні закупівлі", творче об’єднання "ТОРО" та громадська організація "Демократичний альянс" 30 листопада в галереї "Єлисаветград" у Кіровограді презентували для представників громадських організацій, органів влади, журналістів та інших громадян виставку карикатур "Яка ціна державних закупівель в Україні?".

переглядів: 953
12:04

Для того, щоб Кіровоград був чистим та охайним, приваблював зеленню парків, скверів, чимало роблять працівники комунального підприємства "Трест зеленого господарства". Його новий керівник Ігор Мартиненко розуміє: щоб підпорядковане йому господарство розвивалося, потрібно, окрім усталених видів діяльності, запровадити ще й нові. Це допоможе підприємству фінансово зміцніти, наростити обсяги виробництва.

переглядів: 910
11:55

23 листопада в самому центрі Кіровограда на зупинці "Дитячий світ" сталася неприємна подія. Близько 17-ї години в автобусі МАЗ, що працював на міському маршруті № 150 "Вул. Генерала Жадова – сел. Молодіжне" (перевізник – ПАТ "Автобусний парк" 13527), невідомі особи розбили заднє скло. За інформацією перевізника, протягом останнього тижня це вже четвертий випадок.

переглядів: 860
11:40

Щороку підрозділи ПАТ "Кіровоградобленерго" виконують значні обсяги робіт з реконструкції та будівництва ліній електропередач. Особлива увага приділяється енергетичній інфраструктурі Кіровограда, оскільки більшість ліній обласного центру експлуатується з 50 – 60-х років минулого століття і підлягає повній заміні та модернізації. Слід також враховувати постійне збільшення енергоспоживання, а отже, збільшення навантаження на лінії електропередач.

переглядів: 876
11:32

У кожної речі – будь то взуття, одяг або мікрохвильова пічка – є свій гарантійний термін. На що має право споживач протягом часу, поки цей строк не закінчився, і що робити, коли придбаний товар вийшов з ладу раніше, роз’яснює начальник сектора захисту прав споживачів управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення Кіровоградської міської ради Ганна Денисенко:

переглядів: 909 / коментарі (1)
11:18

Владислав СташкоСерцево-судинні захворювання є основною причиною смерті людей в усьому світі. Останнім часом їх кількість значно зросла, а відповідно – й смертність. Ризик захворювання і смерті збільшується з віком людини: для чоловіків – із 45, для жінок – з 55 років. Тому велике значення має профілактика.
Методи профілактики серцево-судинних захворювань нескладні. Саме про них ми говорили з міським позаштатним кардіологом управління охорони здоров’я Кіровоградської міської ради Владиславом Сташком.

переглядів: 761
« 1 2 3 ... 296 297 298 ... 552 553 554 »
pgt 0.66619 сек. / запитів: 6 / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2011
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua