МЕНЮПозвоните нам, чтобы уточнить тарифы на грузоперевозки фурами - hermesgruz.ru.


13:46

Кожен працездатний громадянин має бути зацікавлений у власному матеріальному добробуті – отримувати гідну заробітну плату, гарантії на певний рівень життя, соціальний захист. Про те, які саме державні гарантії забезпечуються Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, розповідає начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Кіровоградській області Олена Чеченіна:

переглядів: 2299
13:00

Напередодні Міжнародного дня інвалідів управління охорони здоров’я міської ради організувало ряд медико-соціальних заходів, серед яких був і День відкритих дверей, що відбувся 28 листопада.

переглядів: 785
11:52

Третього грудня на кіровоградському летовищі відкрито авіаційно-технічний комплекс з технічного обслуговування повітряних суден авіакомпанії МААК "УРГА", який відповідає вимогам проведення ТО за європейськими стандартами.

переглядів: 941
11:43

Восьмого січня кіровоградська громада вкотре буде відзначати чергову річницю визволення рідного міста від німецько-фашистської окупації. Буде сказано чимало теплих слів подяки ветеранам за їхній ратний подвиг, самовідданість у боротьбі з ненависним ворогом, сміливість у здобутті перемог. Нинішнє покоління вклоняється пам’яті загиблих та щиро шанує 14 своїх земляків – визволителів Кіровограда, які дожили до наших днів. "ВГ" розповість читачам про тих, хто очистив рідне місто від ненависного ворога та відкрив шлях до визволення усієї Правобережної України.

переглядів: 683
11:37

У хабарництві звинуватили начальника одного з управлінь державної податкової адміністрації України в Кіровоградській області, радника податкової служби I рангу.

переглядів: 790
11:31

Прокуратура області направила до суду кримінальну справу за обвинуваченням начальника Помічнянського локомотивного депо Одеської залізниці та деяких його підлеглих, в тому числі машиністів тепловозів. Про це повідомила прокурорська прес-служба.

переглядів: 761
11:26

У причинах авіакатастрофи, що сталася в Кіровограді сьомого травня 2009 року, розібрався недавно Кіровський районний суд. Це вже другий розгляд цієї справи силами цього храму Феміди.

переглядів: 603
11:22

У корупції звинуватила прокуратура лаборантку з бактеріології епідвідділу Кіровоградської районної санітарно-епідеміологічної служби.

переглядів: 645
11:19

"Мене побили і пограбували", – заявив 36-річний кіровоградець Д., звернувшись недавно вночі до міліції. І розповів, що біля кафе на вулиці Попова його скривдили троє невідомих чоловіків. Щоправда, назвати речі, якими заволоділи грабіжники, заявник не зміг. Міліціонери й не дивувалися – Д. був напідпитку.

переглядів: 689
« 1 2 3 ... 296 297 298 ... 555 556 557 »
pgt 1.36305 сек. / запитів: 6 / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2011
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua