МЕНЮПозвоните нам, чтобы уточнить тарифы на грузоперевозки фурами - hermesgruz.ru.


12:56

Надвечір сьомого вересня спортивна громадськість Кіровограда на площі Кірова зустріла учасників VII Всеукраїнської велоестафети "Спорт для всіх єднає Україну". До нашого міста колона велосипедистів приїхала з Одеси, а зранку в середу з Гаю десантників разом зі спортсменами з обласного центру та Новгородки, які приєдналися до колони, стартувала до Черкас.

переглядів: 656
12:51

Чи чули ви колись таке слово – “фасилітатор” і чи знаєте, що воно означає? Напевне, що ні. Це – спеціаліст, який створює групи прийомних батьків і проводить їхні зустрічі (в перекладі з англійської слово означає "полегшувати", "сприяти", "допомагати"). У Кіровограді єдина на місто й область сертифікат фасилітатора має Ірина Гаріна – спеціаліст міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, яка протягом шести років також займається підбором кандидатів на роль прийомних батьків, створенням прийомних родин та подальшою опікою над прийомними дітьми. До речі, Кіровоград, за оцінками фахівців, – серед лідерів створення і подальшої підтримки прийомних сімей.

переглядів: 860
12:43

"Виробники алкоголю та тютюну не повинні фінансувати політичні партії", – заявив народний депутат президент партії "ПРАВДА" Дмитро Ветвицький, коментуючи власний законопроект №9097, який у вівторок було зареєстровано у Верховній Раді.

переглядів: 775
12:39

Напевне, кожний погодиться з думкою письменника П.Павленка про те, що "вчасно прочитана книга – величезний успіх. Вона здатна змінити життя настільки, як не змінить його найкращий друг і наставник".

переглядів: 786
12:37

Наприкінці минулого тижня керівник міської спеціалізованої інспекції Віктор Іванов вручив шістнадцятьом найактивнішим громадським інспекторам спецінспекції премії за значний внесок у благоустрій Кіровограда.

переглядів: 621
12:30

З тієї хвилини, коли в цих сім’ях дізналися про діагноз дітей (онкологічні захворювання, гемофілія), для них все змінилося. Життя родин зосередилося на лікарнях, пошуку коштів і головне – щоденній потребі боротися і жити.

переглядів: 769
12:21

Драматург Олексій Коломієць та режисер Іван Казнадій за читанням п'єси "Фараони"Не так давно у нашому місті жило подружжя, без перебільшення можна сказати, видатних людей – народний артист Іван Казнадій та заслужена артистка Світлана Мартинова. Обоє були віддані театрові до останнього подиху і фактично до останнього дня свого життя – на сцені. Саме через цю родину прослідковується живий зв’язок нинішнього театрального життя із корифеями українського театру. Ми сприймаємо класиків як щось давно минуле, як пам’ятники, забронзовілий згусток історії. А для них вони були живими людьми, про яких велися балачки в кулуарах, згадувалося, жартувалося, їхні поради щодо багатьох робочих моментів були буквально на устах…

переглядів: 1250
11:10

Із сусідами по багатоквартирному будинку судилася кіровоградка, назвемо її Петренко. У позовній заяві, поданій до Ленінського райсуду, жінка розповіла про величезні незручності, які їй створили жителі квартири, розташованої поверхом нижче, самовільно встановивши над двома своїми вікнами козирки.

переглядів: 735
11:08

Кілька місяців тому "Вечірня газета" розповідала про те, як кіровоградця Ф., власника авторучки із вмонтованою в нею крихітною камерою, визнали винним у незаконному використанні спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації. Нещодавно цей вирок скасували.

переглядів: 1197 / коментарі (2)
« 1 2 3 ... 296 297 298 ... 528 529 530 »
pgt 0.83523 сек. / запитів: 6 / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2011
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua