МЕНЮ12:58

Єдина середньострокова програма розвитку Кіровоградщини "Центральний регіон-2015", прийнята нашою областю, давно і цілеспрямовано реалізується. Але кваліфіковані управлінці дивляться в майбутнє, і тому керівництво області з ініціативи голови облдержадміністрації Сергія Ларіна вперше ініціювало планування розвитку краю на подальшу перспективу – поки що до 2020 року.

переглядів: 887
12:28

Чимало теплих та вдячних слів почують у неділю на свою адресу медичні працівники, які відзначатимуть у цей день своє професійне свято. Серед них – і заслужений лікар України, заступник головного лікаря з поліклінічної роботи центральної міської лікарні Кіровограда Григорій Кузьмович.
Обравши професійну стежину, Григорій Іванович жодного разу не пожалкував про свій вибір. Адже що може бути на землі гуманнішим та кориснішим, ніж дарувати здоров’я людям? Свій трудовий шлях Григорій Кузьмович починав фельдшером в одному з фельдшерсько- акушерських пунктів у Добровеличківському районі, куди по закінченні медичного училища прибув за направленням.

переглядів: 430
12:17

У Всесвітній день донора, який щороку відзначають чотирнадцятого червня, а також напередодні та одразу після нього в Кіровоградській обласній станції переливання крові традиційно здають кров працівники медичних установ міста. Та не лише медики, а й представники інших професій є донорами.
Хоча, за словами головного лікаря закладу Сергія Кіби, нині їх набагато менше, ніж раніше. Це пов’язано як з неналежною пропагандою донорства, так і з погіршенням стану здоров’я українців. Та й керівники багатьох підприємств, значна частина з яких тепер є приватними, часто ставлять свого працівника перед вибором: або працюй – або здавай кров…

переглядів: 421
12:13

Наприкінці квітня нинішнього року Кабінет Міністрів прийняв постанову "Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою". Згідно із цим документом, з 1 червня в Україні розпочато реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою. На Кіровоградщині проект презентував головний терапевт Міністерства охорони здоров’я, член-кореспондент Національної академії наук Василь Нетяженко. Для місцевих медиків він провів у Кіровоградському медичному коледжі імені Є.Мухіна нараду-семінар та виклав суть проекту, за яким вони призначатимуть хворим вітчизняні ліки, вартість яких буде відшкодовуватися.

переглядів: 580
11:57

Начальник спеціалізованої інспекції Кіровоградської міської ради Віктор Іванов звернувся до керівників партій, кандидатів у народні депутати з відкритим листом, в якому нагадує про необхідність дотримання під час передвиборчої агітації правил благоустрою.

переглядів: 396
11:49

Четвертого червня приблизно о 23-й годині у "віконце життя", що віднедавна почало діяти у Кіровоградському пологовому будинку №2 ім. святої Анни, підкинули новонародженого хлопчика. Знахідку виявив сторож лікувального закладу, коли спрацював спеціальний сигнальний пристрій. Чоловік викликав чергових медпрацівників.

переглядів: 345
11:42

У Кіровограді відкрився дитячо-юнацький міні-футбольний клуб "Олімп-юніор" для дітей працівників органів внутрішніх справ.

переглядів: 366
11:36

Минулого тижня український парламент посилив кримінальну відпові- дальність за завідомо неправдиві повідомлення про замінування, підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які можуть призвести до загибелі людей і тяжких наслідків. Змінений Кримінальний кодекс дозволяє судам відправляти "телефонних терористів" у місця позбавлення волі на строк від 2 до 6 років. За повторне ж неправдиве повідомлення такого змісту можна "загриміти" до в’язниці й на 8 років. Раніш за такі жарти штрафували або арештовували – як правило, на півроку.

переглядів: 300
11:18

У Компаніївському районному суді завершився розгляд кримінальної справи стосовно колишнього співробітника тамтешнього відділу міліції Петренка (тут і далі прізвища змінено), обвинуваченого у перевищенні влади. Цей чоловік відзначився тим, що, конвоюючи арештанта, дав йому можливість побувати в нотаріальній конторі і уповноважити там дружину на продаж автомобіля.

переглядів: 374
« 1 2 3 ... 296 297 298 ... 607 608 609 »
pgt 0.67803 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua