МЕНЮ


09:50

Лише протягом минулого тижня працівники комунального підприємства “Міськсвітло” відремонтували обладнання зовнішнього освітлення на дев’яти вулицях Кіровограда. Так, було відновлено освітлення на вулицях Глінки, Сергія Лазо, Київській, Пашутінській, Космонавта Попова, Нижній Биківській, Таврійській, Покровській та Богдана Хмельницького. Також усунуто аварійні ситуації, спричинені обривом дротів на вулицях Верхній Пермській та Добровольского.

переглядів: 272
09:48

Як відомо, світ не сприйняв загарбання Росією Криму. Так, при розгляді в березні Генеральною асамблеєю ООН резолюції про підтримку суверенітету й територіальної цілісності України за цей документ проголосували представники ста держав. Парламентська асамблея Ради Європи ж у квітні ухвалила резолюцію, якою прямо засудила анексію Криму, пославшись на норми міжнародного права, в тому числі Статут ООН, Гельсінський акт ОБСЄ та Статут й Ради Європи. Та, виявляється, дії Росії з приєднання Криму до своєї території суперечать не тільки міжнародному праву, а й національному законодавству Росії. Такого висновку дійшов кіровоградець Валерій ШЕВЧУК – магістр прав у порівняльному конституційному праві, член Міжнародної асоціації юристів у Лондоні, експерт інтернет-журналу "Ezine Articles" (США), старший радник юстиції. Наведемо деякі тези з дослідження юриста.

переглядів: 400
09:46

За побиття сусідки тримав відповідь у Кіровському райсуді Кіровограда місцевий житель. Він не заперечував того, що вчинив насильство, і ось як пояснив свою поведінку.

переглядів: 365
09:44

26 травня цього року Ленінський райсуд Кіровограда постановив ухвалу, якою звільнив Євгена Горбенка з-під варти.

переглядів: 246
09:40

У перший день літа тисячі маленьких кіровоградців прийшли на веселе свято до Міжнародного дня захисту дітей у парк Ковалівський та на Театральну площу. Тут проходило видовищне святкове дійство під назвою "Дитячий балаган".

переглядів: 363
09:34

У галереї "Єлисаветград" відкрилася виставка картин Олександра Репки.
Його роботи часто порівнюють із музичними творами. У його полотнах відчувається відлуння декадансу та романтизму, легкість сприйняття життя. Роботи Репки нікого не залишать байдужими. Переконайтесь у цьому самі, завітавши на виставку.

переглядів: 304
18:27

Центрвиборчком завершив підраховувати голоси українців, які 25 травня взяли участь у позачергових президентських виборах. Відповідно до цього підрахунку, переміг Петро Порошенко, набравши 54,7 відсотка голосів. Отже, другого туру виборів не буде, скоро Порошенко присягне на вірність Україні як її новий глава.

переглядів: 960
18:10

Наступного опалювального сезону кіровоградці оплачуватимуть послуги з теплопостачання уже за новим тарифом. За прогнозами, він має зрости на 60 відсотків. Але тепловики цьому не радіють.

переглядів: 936 / коментарі (1)
18:03

ПАТ "Червона зірка" задовго до оголошення Україною євроінтеграційного курсу почала запроваджувати у себе найпередовіші світові стандарти виробництва, що дає можливість компанії постійно поліпшувати виробничі показники.

переглядів: 955
« 1 2 3 ... 296 297 298 ... 797 798 799 »
pgt 1.17849 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua