МЕНЮ
16:47

Комплект постільної білизни вартістю майже дві тисячі гривень поцупила на початку серпня цього року в кіровоградському гіпермаркеті "Епіцентр К" місцева жителька.

переглядів: 327
16:42

У Міністерстві внутрішніх справ України вважають, що обмеження анонімності у соціальних мережах сприятиме зниженню рівня кіберзлочинності.

переглядів: 233
15:18

Ось уже кілька років поспіль у Кіровограді працює соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Цей заклад – один із перших подібних в Україні – було створено як експериментальний в рамках державної програми "Соціальна адаптація молоді з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування".

переглядів: 616
15:08

Минулого тижня в малій залі ОДА відбулася врочиста церемонія передачі п’яти інсулінових помп для дітей, хворих на цукровий діабет.

переглядів: 326
09:35

Програшем для обласної інспекції з питань захисту прав споживачів завершився позавчора у Кіровоградському окружному адміністративному суді розгляд справи за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Виробничо-комерційна фірма "Спліт", яке оскаржувало рішення інспекції про визнання його винним у порушенні законодавства про рекламу та накладення на нього штрафу у розмірі 1700 гривень.

переглядів: 674
16:59

Триває ремонт у дитячому інфекційному відділенні першого стаціонару Кіровоградської центральної міської лікарні.
Другий поверх корпусу, де розташовувалось дитяче інфекційне відділення, став суцільним будівельним майданчиком: зроблено стяжку зовнішнього фасаду, встановлено металопластикові вікна та двері, облицьовано кахлем туалетні кімнати, маніпуляційні, повністю замінено сантехніку, застарілі внутрішні мережі, в кожній палаті буде умивальник. Маляри та штукатури не знають відпочинку, виконуючи оздоблювальні роботи. Зараз активно ремонтуються бокси для інфекційних хворих.

переглядів: 490
16:57

Нову мережу маршрутів автобусів загального користування затвердив учора виконком Кіровоградської міської ради.

переглядів: 417
16:45

Налагодити взаємовигідні відносини між учасниками ринку товарів та послуг у рамках реалізації програми "Купуй кіровоградське!" – такою була мета вчорашньої наради в кіровоградському “Експоцентрі”, проведеної управлінням зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення міської ради з місцевими промисловцями та представниками торговельних мереж.

переглядів: 409
16:36

45 років з дня заснування тролейбусного парку в Кіровограді (нині ТОВ "Єлисаветградська транспортна компанія") в урочистій обстановці відзначили працівники цього підприємства, а разом із ними всі, хто в тій чи іншій мірі причетний до розвитку транспортної галузі в обласному центрі або користується послугами місцевих тролейбусників.

переглядів: 366
« 1 2 3 ... 296 297 298 ... 642 643 644 »
pgt 0.54284 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua