МЕНЮ09:37

тріо ВіолаТринадцять років тому колектив Кіровоградської музичної школи № 2 імені Юлія Мейтуса розпочав тривалий мистецький проект "Квітневі музичні вечори". Він покликаний виявити талановитих учнів, показати здобутки творчих колективів нашої школи за рік.

переглядів: 1070
09:30

Володимир Кир’яновНаприкінці квітня в обласному художньому музеї вперше було відкрито персональну виставку творів відомого кіровоградського художника члена Національної спілки художників України, лауреата обласної премії в царині образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна Володимира Кир’янова до його 60-річчя.

переглядів: 967
09:24

Під час концерту грали діти-чорнобильці з музичних шкіл міста Вікторія ПапушаУ 25-у річницю аварії на ЧАЕС у Кіровоградській музичній школі № 1 імені Генріха Нейгауза відбувся концерт, присвячений вшануванню ліквідаторів цієї наймасштабнішої в історії людства техногенної катастрофи.

переглядів: 951
09:12

Признатися, коли Віктор Лозінський, на той час народний депутат України від БЮТ, розказував 22 червня 2009 року на прес-конференції в Кіровограді про те, як він із тодішніми прокурором та начальником відділу міліції Голованівського району Євгеном Горбенком й Михайлом Ковальським проявляв героїзм у сутичці із селянином Валерієм Олійником, не дуже вірилося в те, що останній був озброєний до зубів. Думалося: ну, звідки у бідного селянина два пістолети і яка була необхідність з цими предметами ходити полями?

переглядів: 954
09:07

Протягом декількох років дурила земляків ця жителька Знам’янки, видаючи себе то за працівницю прокуратури області, то за оперуповноваженого відділення карного розшуку місцевого відділу міліції, то за впливову підприємницю. Вона обіцяла землякам допомогу в розв’язанні їхніх житейських проблем. А взявши гроші, одразу забувала про свої обіцянки.

переглядів: 1171
09:04

Трапляється, у нас за вбивство засуджують до півтора року позбавлення волі. А буває й таке, що за хабар відправляють у в’язницю на дев’ять років. Саме так покарали кіровоградця Олександра Д., який, працюючи арбітражним керуючим, вчинив аферу з довіреним йому майном.

переглядів: 952
08:58

У розбійному нападі із використанням іграшкового пістолета звинуватили жителя одного із сіл Компаніївського району.

переглядів: 1116
11:25

Тетяна ШлєєнковаПереможцем заключного туру Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року – 2011" в номінації "Образотворче мистецтво", що проходив у Кіровограді сьомого – чотирнадцятого квітня, стала вчитель образотворчого мистецтва Кіровоградської ЗОШ № 24 Тетяна Шлєєнкова.
Щорічному конкурсові "Вчитель року" цьогоріч виповнилося шістнадцять літ. Кожного року в його місцевому, обласному та всеукраїнському етапах беруть участь учителі, які викладають різні предмети. Наприклад, викладачі образо- творчого мистецтва змагаються поміж собою лише раз на чотири роки. Кіровоград досі ще жодного року не приймав фіналу конкурсу, тому дуже приємно, що наша землячка саме у себе вдома здобула лаври переможниці (до неї із кіровоградців на найвищу сходинку в конкурсі підіймався лише колишній директор гімназії імені Тараса Шевченка Віктор Громовий у номінації "Директор школи"). Тетяна Шлєєнкова, котра працює лише восьмий рік, як переможець конкурсу отримала цінні подарунки та не менш цінне й вагоме звання заслуженого вчителя України.

переглядів: 1971 / коментарі (3)
11:08

20 квітня у Кіровоградській міській раді відбулись громадські слухання проекту регуляторного акта рішення міської ради "Про упорядкування роздрібної торгівлі пивом, алкогольними та слабоалкогольними напоями на території міста Кіровограда".

переглядів: 1652
« 1 2 3 ... 296 297 298 ... 488 489 490 »
pgt 0.90256 сек. / запитів: 6 / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2011
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua