МЕНЮПозвоните нам, чтобы уточнить тарифы на грузоперевозки фурами - hermesgruz.ru.


10:11

У Кіровському райсуді обласного центру розглянули кримінальну справу стосовно місцевого жителя, який займався торгівлею "піратських" копій комп’ютерних програм, продукції компаній "1с" (Росія) та "Майкрософт" (США).

переглядів: 594
10:07

Завершено реконструкцію приміщення для медичного центру управління МНС в області. Минулого тижня начальник управління Віктор Федорчак, оглянувши його, висловив задоволення виконаними там роботами, повідомляє прес-служба УМНС.

переглядів: 589
09:56

Протягом січня – жовтня цього року Кіровоградською об’єднаною ДПІ зібрано до місцевого бюджету 370 мільйонів гривень, що на 51 мільйон гривень більше, ніж за відповідний період минулого.

переглядів: 611
14:23

Олександр Саінсус– Я не можу відчувати повного задоволення власною роботою та роботою своєї команди за рік, що минув, адже у Кіровограді ще залишається чимало нагальних проблем, які необхідно розв’язати, урешті-решт, незадоволення – це привід для руху вперед. Водночас хочу наголосити: протягом року зроблено хоч і недостатньо, однак у рази більше, ніж у 2010-у.
Так розпочав минулої п’ятниці свою прес-конференцію, присвячену річниці перебування на посаді кіровоградського міського голови, Олександр Саінсус. Протягом року, підкреслив він, працювали злагоджено, системно, без популізму, формуючи професійну команду управлінців, яка одразу почала ревізію отриманого і розробку стратегії на п’ять років.

переглядів: 806
14:17

У середу кіровоградський міський голова Олександр Саінсус з нагоди Міжнародного дня студентів зустрівся з кращими представниками студентської молоді міста та членами молодіжної ради, що діє при виконкомі міськради.

переглядів: 836
14:13

На минулому тижні Кіровоградському державному педагогічному університету виповнилось 90 років. Цю ювілейну дату урочисто відсвяткували в обласній філармонії нинішні викладачі, ветерани праці, які виховали чимало прекрасних працівників освіти, студенти, колишні випускники.

переглядів: 936
14:10

Минулої суботи в ПТУ № 8 вперше в Кіровограді відбулися змагання зі стріт-воркауту. Назва цього виду спорту в дослівному перекладі з англійської мови означає "робота на вулиці". Насправді ж це вправи на перекладині.

переглядів: 1030
14:06

У дитячо-юнацьких клубах "Чайка" і "Гермес" відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради пройшов тиждень "Лунай, прекрасна наша мово!", присвячений Дню української писемності.

переглядів: 927
14:03

На київській Другій спеціалізованій виставці "Енергоефективність – 2011" (альтернативна та відновлювальна енергетика, енергоефективні та енергозберігаючі технології, обладнання, матеріали в енергетиці, промисловості, будівництві, ЖКГ, АПК), що пройшла в Міжнародному виставковому центрі 8 – 11 листопада, тепловий котел ПАТ "Кіровоградський завод дозувальних автоматів" потужністю 80 кВт (сировиною для якого є біомаса), виготовлений за ліцензією польського партнера заводу, викликав надзвичайний інтерес у відвідувачів.

переглядів: 1334
« 1 2 3 ... 296 297 298 ... 550 551 552 »
pgt 0.78311 сек. / запитів: 6 / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2011
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua