МЕНЮ


15:13

Турбота про найбільш уразливі верстви населення – інвалідів, людей похилого віку, інших громадян – вважається показником стабільності та цивілізованості будь-якої держави. І це залежить не лише від рівня її економічного розвитку. Важливо створити умови для гідного та повноцінного життя соціально не захищених громадян. А головне, щоб були люди, яким не байдужа їхня доля.

переглядів: 424
15:00

Особливо добре втамовують спрагу огірки, кавуни, дині, полуниця, селера та цукіні.

переглядів: 475
14:54

Уже дев’ять років у Долинському районі діє незалежна газета "Провінція", головним редактором якої є Михайло Федоров – талановита й цілеспрямована людина. Успіхом у своїй справі, передусім, він завдячує службі зайнятості, адже свого часу отримав інформаційну, консультаційну, фінансову підтримку для започаткування підприємницької діяльності – заснування власної газети, що сьогодні є успішною сімейною справою.

переглядів: 508
11:42

Уже кілька днів у Центральному сквері Кіровограда не видно і не чути представниць благодійного фонду "Центр Всесвіту". А ще минулого тижня від волонтерок із цієї організації проходу не було. Як і протягом кількох останніх місяців. З березня вони чіплялися до перехожих, просячи їх вкинути у прозорі скриньки із символікою фонду гроші – то на лікування хворих дітей, то на допомогу переселенцям з Криму та Сходу України, то на підтримку української армії. Мабуть, молодь відвернулася від "Центру "Всесвіту", дізнавшись про те, що міліція завела стосовно голови цього фонду Олега Богоявленського кримінальне провадження (про це розповідалося у попередньому номері "Вечірки", публікація "Благодійний – неблагонадійний?"). Ну, кому приємно просити пожертви від імені організації, керівникові якої ставлять у провину привласнення декількох десятків тисяч гривень?

переглядів: 403
11:38

У цьому переконаний старший слідчий слідчого відділення Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградській області Андрій Лось. Він з дитинства знайомий з особливостями роботи правоохоронця, адже зростав у родині міліціонера. До речі, й старший брат Андрія пішов батьковим шляхом, він уже тривалий час працює дільничним.
Маючи таку рідню, Андрій не вагався, коли подав документ у юридичний виш. Після його закінчення, у 2012 році, молодий офіцер був направлений до Знам’янського міськвідділу міліції, де й служить тепер.

переглядів: 644
11:35

Вбивство керівника фінансової компанії, що сталося минулого тижня в Олександрійському районі, значилося нерозкритим лише кілька днів. Розшуковці із кількох обласних управлінь міліції, в тому числі Кіровоградського, уже затримали і виконавців, і замовника злочину.

переглядів: 421
11:26

Це – не просто приказка. Рибалки – це особливі люди, і зрозуміти їх можуть тільки інші рибалки.
Це коли з нетерпінням чекаєш вихідного, аби вибратися з вудкою на річку чи став, коли по вечорах у будні перебираєш ці вудки годинами, підбираючи нові поплавки, роблячи змінні повідки із гачками. Коли, отримавши зарплату, в першу чергу поспішаєш до рибальського магазину за новими девайсами, як зараз це модно казати, – за набором грузил, воблером чи тубусом для поплавків

переглядів: 611
11:23

Добре, коли люди проявляють ініціативу та роблять територію навколо свого будинку ошатною та привабливою. Ось і родина Галини Попової, яка мешкає в будинку №1-Д на вулиці Ціолковського в Кіровограді, вирішила, що куточок під їхніми вікнами має милувати око, створювати гарний настрій. Вирішили і зробили. Тепер тут гарні клумби приваблюють погляди перехожих яскравими квітами, а у казковому будиночку мешкають гномики, які охороняють тутешніх жильців від усіляких негараздів. На пеньках знайшли місце різноманітні глечики та скриньки. І вся ця казкова краса огороджена фігурним парканчиком.

переглядів: 527
19:03

Міська влада Кіровограда бере активну участь у наданні допомоги військовим частинам, які перебувають у зоні антитерористичної операції, а також дислокуються на території міста. Так, на початку травня Кіровоградська міська рада ухвалила рішення про виділення 99,9 тисячі гривень на придбання бронежилетів для військовослужбовців 17-го батальйону територіальної оборони, сформованого з мешканців міста й області. Як тільки виробник їх виготовить, бронежилети передадуть військовим.

переглядів: 682
« 1 2 3 ... 296 297 298 ... 808 809 810 »
pgt 0.75754 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua