МЕНЮ


19:32

На стадіоні "Зірка" буде сучасне футбольне поле. А ще тут обладнають бігові доріжки, облаштують освітлення у вечірній час. І це ще не всі приємні новини для спортсменів та уболівальників.

переглядів: 691
18:28

Торік у Кіровограді виникла лише одна надзвичайна ситуація техногенного характеру місцевого рівня: 17 червня внаслідок порушення правил пожежної безпеки в приватному житловому будинку на вулиці Антонова, 43 загинули чотири особи, у тому числі одна дитина.

переглядів: 489
17:09

Чоловіки люблять згадувати про армію. Багатьом із них й справді є що згадати. До таких належать і наші сьогоднішні респонденти – кіровоградці Сергій Коваленко, Олександр Куценко та Сергій Якунін.
Сергій Коваленко, теперішній начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кіровоградської міської ради, виконуючи так званий почесний обов’язок, став свідком й учасником подій світової величини

переглядів: 670
15:44

Світовий досвід країн з ринковою економікою свідчить, що безробіття виводить зі сфери праці насамперед молодь, яка є найуразливішою соціально-демографічною групою населення.

переглядів: 708
15:42

Залишившись без роботи, людина втрачає не тільки засоби для існування, а й бажання працювати. А тривале безробіття часто відкидає її "на узбіччя життя". У цих умовах саме громадські роботи та роботи тимчасового характеру відіграють важливу роль.

переглядів: 377
15:20

Любов – то великий дар, що дається людині. А якщо її вдається пронести через усе життя, то це, мабуть, і є найбільше щастя, подароване долею. Саме так сталось у наших героїв – Михайла та Валентини Водяницьких, які, покохавши одне одного, виплекали й зберегли своє почуття, і ось вже 50 років разом радіють кожному щасливому дню, прожитому разом.
А починалось усе наприкінці далекого 1963 року, коли молодий футболіст Сухумського “Динамо” Михайло Водяницький приїхав у Кіровоград до свого брата Леоніда.

переглядів: 456
14:54

"Вечірня газета" продовжує стежити за розвитком подій, описаних кілька місяців тому в публікації "Гроші не повертаються" за 29 листопада 2013 року). Повернутися до цієї історії автора спонукали деякі недавні рішення судів, які стосуються її персонажів. Та спершу викладу зміст попередньої публікації.

переглядів: 350
14:52

Лише два місяці провів на волі цей чоловік після виходу з Кіровоградської ВК №6 у серпні 2013 року. В жовтні він знову опинився за гратами як підозрюваний у грабунку. А недавно справу стосовно нього розглянув Ленінський районний суд.

переглядів: 378
14:49

Чого тільки не крадуть у супермаркетах! Наприклад, кіровоградець Н. (власник атестата про середню освіту, не одружений, не судимий, без певних занять) у листопаді минулого року попався в "Копилке", що на вулиці 50 років Жовтня,1-а, на крадіжці іграшкового ведмедя (повна назва іграшки – "Ведмідь, товариш Маші").

переглядів: 367
« 1 2 3 ... 296 297 298 ... 769 770 771 »
pgt 0.74818 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua