МЕНЮ13:24

На цьому наголосив на апаратній нараді у понеділок кіровоградський міський голова Олександр Саінсус.

переглядів: 623
13:17

На виборчих дільницях обласного центру, що входять до складу виборчих округів №99 та №100, розпочалося встановлення камер відеоспостереження.

переглядів: 769
12:48

Спецінспекція Кіровоградської міської ради розпочинає наступного тижня рейдові перевірки, спрямовані на недопущення спалювання опалого листя. Рейди проводитимуться у тому числі у вечірній час та у вихідні дні, тож від інспекторів ніхто не сховається.

переглядів: 800
12:43

Днями на вулиці Попова відбулася зустріч мешканців багатоповерхівок з депутатом обласної ради кіровоградцем Андрієм Табаловим.
На цій зустрічі, як і на багатьох інших, кіровоградці говорили про проблему, спільну для всіх: про комунальний "зашморг" на шиї мешканців багатоповерхівок. Андрій Табалов переконаний, що міська влада, створивши комунальне підприємство "Кіровограджитлосервіс", на баланс якого планує передати увесь житловий фонд без згоди громадян, таким чином перекладає всі комунальні проблеми на плечі кіровоградців. І хоч депутатам міської ради він пропонував на останній сесії відмінити рішення про передачу житлового фонду та підвищення квартплати, народні обранці його не підтримали.

переглядів: 521
12:35

Минулого тижня у Кіровоградському радіотелевізійному передавальному центрі відкрили телевізійну студію HD-якості.

переглядів: 459
12:23

Відкриваючи чергове засідання комісії з розгляду скарг громадян на роботу пасажирського транспорту, начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Ольга Гонтарь зауважила, що, на жаль, нарікань від скривджених пасажирів на водіїв останнім часом не зменшується. Це свідчить про те, що якість обслуговування у пасажирському транспорті залишає бажати кращого.

переглядів: 597
12:08

Державна інспекція України з питань праці спільно з Міжнародною організацією праці та соціальними партнерами розпочинає інформаційну кампанію „Інспекція праці допоможе вам на робочих місцях!”. Вона проходитиме з вересня по листопад нинішнього року. Основна мета інформаційної кампанії – це впровадження у роботу державних інспекторів праці механізмів профілактики порушень трудового законодавства.

переглядів: 470
12:04

До редакції "Вечірньої газети" завітали батьки вихованців центру соціальної реабілітації денного перебування для дітей-інвалідів, які висловили щиру подяку медичним та педагогічним працівникам цього закладу за високий професіоналізм, турботу про їхніх дітей, завдяки чому ті здобувають основні навички перебування у колективі, опановують навчальну програму, мають належний медичний супровід тощо.

переглядів: 436 / коментарі (1)
12:00

22 вересня Кіровоград відзначав 258-у річницю заснування. День міста – одне з найулюбленіших свят кіровоградців, під час якого кожен з нас відчуває себе частиною великої родини.

переглядів: 453
« 1 2 3 ... 296 297 298 ... 628 629 630 »
pgt 0.53478 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua