МЕНЮ


14:54

Обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування в Україні як шляху до вдосконалення системи правового забезпечення місцевої демократії та налагодження взаємодії з громадськими об’єднаннями стало головною темою на нараді міського голови Олександра Саінсуса з керівниками виконавчих органів Кіровоградської міської ради. Цю тему обговорювали й учасники методичного семінару, на який були запрошені представники органів виконавчої влади, бюджетних установ та організацій, громадськість міста.


переглядів: 523
14:50

Тридцятого листопада вулиця Ольги Кобилянської в Кіровограді була велелюдною. Місцеві жителі зібралися, щоб відзначити 150-річчя видатної української письменниці, на честь якої й названо вулицю та провулок.


переглядів: 556
14:49

Працівники головного управління житлово-комунального господарства Кіровоградської міської ради проводять зустрічі із жителями багатоповерхівок і переконують їх у доцільності створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Зокрема, днями такі зустрічі відбулися із мешканцями двох будинків – №5 на вулиці Маршала Конєва та №5 на вулиці Васнєцова.


переглядів: 624
14:47

Депутати обласної ради на позачерговій сесії у понеділок ухвалили звернення до Президента України, центральних органів влади, політичних сил та громадськості щодо необхідності забезпечення стабільної суспільно-політичної ситуації в країні.


переглядів: 578
14:45

У Кіровограді, в комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі № 3 відбулися спортивно-масові заходи, в яких взяли участь діти з особливими потребами до Міжнародного дня інвалідів.


переглядів: 381
14:18

"Давай сходимо до Макаровича! – запропонував мені давній приятель Культенко, викладач Кіровоградського педуніверситету, – йому недавно сімдесят два стукнуло, поздоровимо. Можливо, щось напишеш про нього. Місцева легенда все-таки!" Так автор цих рядків познайомився із Станіславом Степаненком, заслуженим працівником культури УРСР, засновником оркестру духових інструментів "Зміна", вихованцем якого свого часу був й Олександр Культенко.


переглядів: 1252 / коментарі (2)
14:15

В облдержадміністрації відбулося засідання обласного комітету з економічних реформ, на якому було підбито підсумки виконання завдань Національного плану дій на поточний рік щодо реформування системи надання адміністративних послуг в області.


переглядів: 395
14:12

Про це на апаратній нараді у понеділок повідомив заступник голови ОДА Ярослав Арсірій.


переглядів: 292
14:01

Учасник визволення Кіровограда Валентин Єфремов, як і ветеран Іван Ткаченко (про якого “ВГ” розповідала в минулому випуску газети), через поганий стан здоров’я не може розповісти про свої фронтові роки.


переглядів: 355
« 1 2 3 ... 296 297 298 ... 751 752 753 »
pgt 1.11099 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua