МЕНЮПозвоните нам, чтобы уточнить тарифы на грузоперевозки фурами - hermesgruz.ru.


12:34

Медичні працівники Кіровоградської дитячої міської лікарні "Добруджа" для своїх маленьких пацієнтів підготували та провели свято "Чарівниця-осінь". До малечі завітали Золота Осінь, інші казкові персонажі. Діти взяли участь в інтерактивних конкурсах, читали вірші про осінь та її дари, переглянули лялькову виставу. Найактивніші учасники свята отримали солодкі подарунки.

переглядів: 904
12:31

Наприкінці листопада мешканцям обласного центру випаде унікальна нагода – у прямому ефірі телеканалу "Кіровоград" кожен бажаючий зможе віддати свій голос за когось із видатних земляків, чий внесок в історію міста видався йому найбільш вагомим. Уперше за всю історію незалежності держави в регіоні стартував проект "Великі кіровоградці".

переглядів: 974
12:24

В Україні дедалі більшої популярності набувають магазини так званого стокового одягу. У Кіровограді їх на сьогодні – близько тридцяти.
Що ж таке "сток"? Дехто думає, що це секонд хенд або митний конфіскат дешевого ширвжитку з Туреччини чи Китаю, що потрапляє на територію нашої держави незаконно.

переглядів: 1200
12:19

Відповідно до статті 43 Конституції України, кожен громадянин має право на працю – тобто заробляти собі на життя, займатись трудовою діяльністю, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Кожен громадянин має право на належні безпечні та здорові умови праці й на заробітну плату, не нижчу від визначеної законодавством.

переглядів: 764
12:13

Майже три тижні в Кіровограді тільки й говорили, що про зникнення 12-річної дівчинки.
Минулої середи справдилися найстрашніші припущення щодо долі Ганни – її знайдено мертвою на смітнику на околиці міста. Правоохоронці не сумніваються, що дівчинка загинула насильницькою смертю в іншому місці і була вивезена якнайдалі від людського ока вже мертвою.

переглядів: 856
12:08

На жаль, у Кіровограді вже звичною стала картина, коли восени приватний сектор буквально оповитий димовою завісою – палять опале листя. Палять, незважаючи на те, що вже неодноразово і медики, і екологи роз’яснювали, наскільки це шкідливо і для здоров’я людини, і для навколишнього середовища. Та ще й сміття інколи у вогнище кидають, пластикові пляшки.

переглядів: 996
11:54

Навесні цього року при виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради було створено молодіжну раду, до якої увійшли активісти студентських та молодіжних громадських організації міста. Хоча діє вона лише шість місяців, однак раді вдалося досягти відчутних результатів у своїй роботі. Про них розповів голова ради депутат Кіровоградської міської ради Андрій Кур’ян.

переглядів: 796
11:47

У корупції звинуватили минулого літа працівники облуправління СБУ помічницю одного із суддів Олександрійського міськрайонного суду. Недавно справу стосовно неї розглянув Ленінський райсуд Кіровограда.

переглядів: 865
11:36

Доля лікарки, яка декілька місяців тому попалася на отриманні хабара, вирішувалася недавно у Кіровському райсуді.

переглядів: 834
« 1 2 3 ... 296 297 298 ... 541 542 543 »
pgt 1.15473 сек. / запитів: 6 / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2011
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua