МЕНЮ

11:15

Минулої п’ятниці кіровоградці проводжали зиму і святкували Масляну.
Традиційні народні проводи зими на площі перед приміщенням Кіровоградської міської ради влаштували для мешканців міста управління освіти, відділи культури і туризму, сім’ї та молоді, фізичної культури і спорту. В розважальних програмах, конкурсах брали участь дорослі та маленькі кіровоградці. Старші віддавали перевагу традиційним обрядам – співали українських пісень, закликаючи теплу весну. Діти розважалися в різноманітних спортивних конкурсах на спритність, винахідливість та швидкість, брали активну участь в обрядових іграх "Веселе сонечко", "Зоря", "Лисички та зайчики".

переглядів: 651
19:29

Родинам, які виховують дітей з обмеженими можливостями, дуже тяжко живеться. Особливо, якщо дитину не беруть ні в дитячий садочок, ні до школи. Кожну хвилину свого життя батьки присвячують їм. Діти позбавлені можливості спілкування з однолітками, а значить, для них закритий шлях до соціальної адаптації. Як і шлях до подальшого розвитку, адже набути тих чи інших вмінь і навичок вони можуть лише за допомогою фахівців. От якби був спеціальний заклад денного перебування для таких дітей, де вони могли б проходити курс соціально-медичної та психологічної реабілітації, мріяли батьки. А тим часом нинішня міська влада втілила ці мрії в життя. Сьогодні міський центр соціальної реабілітації денного перебування для дітей-інвалідів відчинить свої двері.

переглядів: 674
19:25

Житлово-комунальне господарство Кіровограда – одна з найголовніших і водночас найпроблемніших галузей. Даються взнаки і застарілість житлового фонду, інженерних комунікацій, і брак спеціальної техніки. Постійне зростання вартості енергоносіїв тягне за собою необхідність прийняття непопулярних рішень щодо підвищення тарифів. У таких умовах керівники комунальних підприємств мають перебудувати свою роботу і вести господарську діяльність відповідно до законів ринкової економіки. В той же час вони повинні усвідомлювати, що вся їхня діяльність має бути спрямована на якісне обслуговування мешканців Кіровограда. На цьому наголосив на апаратній нараді, під час якої обговорювалося питання про звернення громадян до виконавчих органів міської ради з приводу житлово-комунальних послуг, кіровоградський міський голова Олександр Саінсус.

переглядів: 797
19:22

Після відкриття перинатального центру в Кіровоградській обласній лікарні в Інтернеті з’явилася інформація про його начебто неготовність до роботи: мовляв, Президент України його урочисто відкрив, а центр не діє, бо фахівцями не забезпечений, обладнання не працює, а в палатах холодно. Для перевірки наведених фактів до Кіровограда 22 лютого за дорученням Президента України прибула віце-прем’єр-міністр – міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова.

переглядів: 804
19:17

Щодня життя багатьох людей просівається крізь сито хвороб. Комусь щастить доволі швидко пройти випробування болем і забути про нього, комусь – зоставатися на його вістрі тривалий час. Скільки саме – невідомо. І якщо, на жаль, зболену тяжкохвору людину вже не зцілити, то потрібно бодай спробувати полегшити її долю. Саме для цього і створюються хоспіси – установи медичного типу, в яких безнадійно хворі мають гідний догляд.

переглядів: 984
19:15

Проблема утилізації та переробки твердих побутових відходів для Кіровограда, як і для багатьох інших міст України, актуальна протягом багатьох десятиліть. Наявне сміттєзвалище поблизу Завадівки створює чимало проблем для мешканців мікрорайону та завдає значної шкоди екології міста. Давно вже йдеться про необхідність будівництва сміттєпереробного заводу, і ось нарешті з’явилася реальна перспектива розв’язання цієї проблеми. Яким саме чином – редакції розповіла начальник відділу будівництва та благоустрою головного управління житлово-комунального господарства міської ради Юлія Яндович:

переглядів: 1043
19:12

23 лютого в залі засідань Кіровоградської міської ради відбулися врочистості з нагоди Дня захисника Вітчизни за участі ветеранів збройних сил та нинішніх військовослужбовців. Присутніх зі святом привітав міський голова Олександр Саінсус, який висловив вдячність усім, чия професія – захищати Батьківщину, й нагородив близько двох десятків кіровоградців Почесною грамотою, грамотами та подяками Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету.

переглядів: 648
19:09

У Кіровограді триває реалізація регіональної ініціативи "Зірка пам’яті". В її рамках за всіма ветеранами Великої Вітчизняної війни – учасниками бойових дій (а їх у місті зараз проживає 733) закріпили працівників виконавчих органів міської ради, освіти, медицини та соціального захисту. Були обстежені умови проживання ветеранів, виявлено їхні першочергові потреби. Про це повідомила у вівторок на прес-конференції начальник відділу соціальної підтримки населення Кіровоградської міської ради Юлія Вовк.

переглядів: 655
19:05

Сімнадцятого лютого відбувся третій тур І міської спартакіади серед депутатів і працівників виконавчих органів місцевих рад.
У змаганні зі стрільби кульової, яке відбулося у стрілецькому тирі ДЮСШ № 3, взяли участь 27 осіб – депутати і працівники виконавчих органів Кіровоградської міської ради, Ленінської та Кіровської районних у місті рад.
За підсумками туру з-поміж чоловіків найвлучнішим став методист відділу сім’ї та молоді міської ради Юрій Бериндя. На другому місці – заступник голови Ленінської районної ради Олександр Хачатурян. Третє місце – також в активі представника цієї ж ради Володимира Урсулова.

переглядів: 550
« 1 2 3 ... 296 297 298 ... 577 578 579 »
pgt 0.87369 сек. / запитів: 6 / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2011
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua