МЕНЮПозвоните нам, чтобы уточнить тарифы на грузоперевозки фурами - hermesgruz.ru.


11:24

У дорожників Кіровограда нині гаряча пора – тривають ремонти доріг. Всього заплановано використати понад сім мільйонів гривень. На сьогодні здійснено капітальних та поточних ремонтів дорожнього покриття на два мільйони гривень.

переглядів: 984
11:19

У літню спеку рівень захворюваності на кишкові інфекції, як правило, зростає. Як вберегти себе від небезпечних захворювань, дає поради заступник начальника управління охорони здоров’я Кіровоградської міської ради Тамара Беспалова.

переглядів: 1541
11:14

У Малій Висці 50-річний чоловік захворів на ботулізм. Недугу «підхопив», скуштувавши консервований м’ясний паштет. Незважаючи на те, що фахівці Маловисківської районної санепідстанції роз’яснили членам родини, що рештки паштету треба знищити, через місяць ним вирішив пообідати 29-річний син потерпілого. І, зрозуміло, із тим же діагнозом теж потрапив у лікарню.

переглядів: 1074
10:56

Володимир ЯцолаГоловне – щоб жила в наших серцях і в суспільній свідомості пам’ять про Володимира Яцолу, що непідвладна плинові літ.
Іван ДРАБЧУК

Нещодавно в Інтернеті створено сайт „Золотий фонд української естради”, який розповідає про найкращих композиторів, співаків та поетів-піснярів 50-90-х років ХХ століття, тобто радянської доби. Тут я й відшукав єдиного земляка, про існування якого „рідний край” донедавна і не здогадувався. А от у Прикарпатті, на Івано-Франківщині, які стали для талановитого композитора і аранжувальника Володимира Яцоли ще одним „рідним краєм” він – ледве не культова постать. Там його навіть називають „Прикарпатським Івасюком”. Чому беру вислів „рідний край” у лапки, стане зрозуміло з подальшої розповіді.

переглядів: 2485 / коментарі (1)
10:49

Колишні кіровоградці засновники й багаторічні керівники хореографічного ансамблю «Метелиця» відділу сім’ї і молоді міської ради Алла і Віталій Ланкмілери уже п’ять років навчають танцям вихованців одного з московських кадетських корпусів – початковому навчальному закладі з повним пансіоном і військовою підготовкою.

переглядів: 1288
10:45

Чотирнадцять років тому з метою соціального обслуговування громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, був створений територіальний центр Ленінського району міста Кіровограда. Сьогодні на обліку в нашому закладі – близько чотирьох тисяч громадян, які користуються різними видами послуг.

переглядів: 1273
10:38

Першими з європейців про баклажани дізналися воїни Македонського під час персидського та індійського походів у 331-325 роках до Різдва Христового. Дикий баклажан, від якого пішли сучасні культурні форми, росте в Індії та Бірмі, а його дрібноплодний родич віднайшли і в Китаї. Культура баклажану виникла в цих державах у далекому минулому і вже звідти розповсюдилася по всьому світові.

переглядів: 5877
10:34

Начальником управління МВС України в Кіровоградській області призначено Костянтина Пожидаєва, який до цього часу працював начальником управління з боротьби з організованою злочинністю УМВС у Донецькій області.

переглядів: 1175
10:31

Кіровоградська міліція розкрила вбивство 58-річного Юрія Жуковського, власника ПП «Полум’я» – одного з найавторитетніших підприємств на місцевому ринку теплотехнічного обладнання.

переглядів: 1111
« 1 2 3 ... 296 297 298 ... 517 518 519 »
pgt 0.60077 сек. / запитів: 6 / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2011
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua