МЕНЮ

12:57

Сьомого березня розпочався перший етап реалізації проекту "Стоп-радон", покликаного убезпечити здоров’я та життя жителів області від негативного впливу газу радону. Про це йшлося на щопонеділковій апаратній нараді в облдержадміністрації.

переглядів: 635
12:44

Одним із пріоритетних завдань міської влади є сприяння підвищенню зарплат кіровоградців. Це повною мірою відповідає тим завданням, які окреслив Президент України Віктор Янукович минулого тижня на розширеному засіданні Кабінету Міністрів України щодо чотирьох стратегічних напрямків соціальної реформи у державі, наголосила у вівторок під час прес-конференції начальник управління економіки міської ради Олена Осауленко.

переглядів: 649
12:22

Сказати, що кіровоградський міськводоканал потерпає від крадіжок каналізаційних люків – не сказати нічого. Це справжня біда для міста, в розпачі розповідає головний інженер КП “Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство” Валентина Давидчук. Тільки минулого року підприємству довелося встановлювати понад 700 нових кришок люків, на що витрачено близько 126 тисяч гривень, зовсім не зайвих, зважаючи на нагальну необхідність модернізації зношених інженерних мереж обласного центру.

переглядів: 648
12:13

Бібліотекарі дитячої книгозбірні-філії № 19 Кіровоградської МЦБС запросили учнів 5-А класу школи-гімназії № 31 здійснити віртуальну туристичну подорож країнами Європи.

переглядів: 765
11:53

Щороку 15 березня під егідою ООН світова спільнота відзначає Всесвітній день захисту прав споживачів. Саме цього дня у 1962 році на засіданні Конгресу США президент Джон Кеннеді проголосив "Білль про права споживачів", яким визначалися чотири основних права споживача: на безпеку, на інформацію, на вибір та право бути почутим. Надалі права споживачів були розширені та визнані в інших державах. Україна першою з усіх країн колишнього Союзу прийняла Закон “Про захист прав споживачів”, чим засвідчила перед усім світом свою повагу до міжнародних засад цивілізованого захисту громадян як споживачів.

переглядів: 698
11:19

Влітку минулого року Кабінет Міністрів вирішив ліквідувати обласні управління у справах захисту прав споживачів та створити на їх базі інспекції з питань захисту прав споживачів і ринкового нагляду. Є тепер такий орган і в Кіровоградській області. Обов’язки начальника інспекції виконує Олександр Салов.

переглядів: 563
11:16

За багаторічною традицією, нещодавно загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Кіровоградської міської ради відзначала Свято честі школи.
Велика і дружна шкільна родина цього разу організувала зустріч із родинними династіями випускників школи. Зібралося багато гостей: учителі-ветерани, випускники різних років.

переглядів: 806
10:46

Свідками цікавого видовища стали люди, які близько восьмої вечора 2 грудня минулого року проходили повз Ленінський райвідділ внутрішніх справ Кіровограда: у напрямку муздрамтеатру щосили біг чоловік у міліцейському форменому одязі. Очевидці подумали, що правоохоронець наздоганяє небезпечного злочинця, який утік із райвідділу. А чоловік у формі, не припиняючи бігти, дістав з кишені штанів згорток і кинув його в кущі. Зі згортка полетіли купюри. Тим часом бігуна догнали кілька чоловіків у цивільному і заламали йому руки. Так було затримано старшого дільничного інспектора Ленінського райвідділу міліції, назвемо його Н., за підозрою у здирництві. Недавно суд визнав цього чоловіка, вже звільненого з міліцейських лав, винним у корупції і постановив оштрафувати його на 2550 гривень. Ось що, згідно із судовою постановою, передувало викриттю дільничного.

переглядів: 948
10:25

У злочинній недбалості звинуватили колишню голову правління ВАТ "Кіровоградський м’ясокомбінат".

переглядів: 693
« 1 2 3 ... 296 297 298 ... 582 583 584 »
pgt 0.89219 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua