МЕНЮ

11:15

Неординарну кримінальну справу розглядав недавно Кіровоградський районний суд – про побори з породіль.

переглядів: 704
09:57

Нещодавно Кіровоградське навчально-виховне об’єднання "Школа-ліцей № 19" провело День відкритих дверей – до школи завітали батьки учнів.
День відкритих дверей – чудовий спосіб показати, чим і як живе школа, яке місце в її складному організмі відведено кожній дитині – від першокласника до випускника. Запрошую батьків на уроки. Запрошую не вперше, але хвилююсь щоразу, хоч і не сумніваюсь у майстерності колег. Що виносять батьки з цих уроків? Наведу їхні слова, які вони залишають у Книзі відгуків: "Дуже сподобалося сидіти з дитиною за однією партою, вливатися у ритм уроку. Навіть руку хотілося піднімати. Дякую (Р. Антоненко, 1-В клас)", "Спостерігаючи за тим, як Галина Віталіївна веде урок, я зрозуміла, як краще організувати навчальну діяльність доньки вдома (О. Круглова, 3-Б клас)", “Я приємно здивована методикою проведення уроку англійської мови: ненав’язливо, захоплююче, у вигляді гри. І всі працюють! (І. Олексієва, 7 клас)", "Протягом трьох уроків спостерігала за роботою класу. І тепер розумію, які риси треба виховувати в синові (О. Середа, 2-А клас)", "Прослухала пояснення вчителя на уроці геометрії і змогла самостійно розв’язати задачу. Отримала справжнє моральне задоволення (В.Конкіна, 11 клас)"…

переглядів: 877
09:53

Одразу двома виступами відзначив 120-річчя від дня народження видатного російського радянського композитора Сергія Прокоф’єва фортепіанний відділ Кіровоградської музичної школи №1 імені Генріха Нейгауза – у самому мистецькому навчальному закладі та обласній універсальній науковій бібліотеці імені Дмитра Чижевського.

переглядів: 679
09:45

Діти бігали з муляжами автоматичної зброї, одягали на швидкість парадну військову сорочку, бігали у військовому взуттіУ 101-у мікрорайоні Кіровограда є місце, яке можна назвати скарбницею талантів. Це – дитячо-юнацький клуб відділу сім’ї та молоді міської ради "Скіф".
У ДЮКу "Скіф" діють хореографічний гурток "Юність" (керівник – Алєся Музиченко) та гурток рукоділля "Умілі руки" (керівник – Олена Полюхович). Опікується клубом педагог-організатор Ірина Резніченко. Його діяльність спрямована на різнобічний, гармонійний розвиток дитини. Із нинішнього місяця у клубі розпочинає роботу секція тхеквондо, яку можуть відвідувати як хлопці, так і дівчата.

переглядів: 888
17:43

Пам’яті заморених голодомСотні свічок було запалено минулої суботи під вечір на Фортечних валах в обласному центрі – то кіровоградці вшановували пам’ять співвітчизників, які загинули від Голодомору. Після хвилини мовчання відбувся мітинг-реквієм. Слово брали заступник голови облдержадміністрації Сергій Яременко, заступник голови обласної ради Іван Владов, секретар Кіровоградської міської ради Ігор Волков, представники громадськості. Завершився жалобний захід покладанням квітів до підніжжя хреста – пам’ятного знака жертвам Голодомору 1932 – 1933 років.

переглядів: 741
17:39

Лариса Костенко передала директорові ЗОШ № 20 Анні Ніжніковій Почесну грамотуНаприкінці минулого тижня учні, працівники та випускники минулих років ЗОШ № 20 відзначили двадцятип’ятиріччя цього навчального закладу.
За чверть століття – з 1986 по 2011 роки – педагоги школи 23 рази випустили учнів у доросле життя, виховали два покоління школярів. У її стінах навчено 51 “золотого” медаліста й 36 – “срібних”. При навчальному закладі діє дитячий юнацький центр "Сузір’я", у гуртках якого (сольного співу, фольклорному, вокально-хореографічному, народного, сучасного танців, "Умілі рученята") займаються 265 вихованців від 6 до 16 років учнів цієї й інших шкіл міста.

переглядів: 727
17:36

Напередодні Міжнародного дня інвалідів начальник відділу соціальної підтримки населення Кіровоградської міської ради Юлія Вовк привітала членів обласної громадської організації УТОС зі святом та вручила найактивнішим з них грошову допомогу від міської влади.

переглядів: 1030
17:34

Здається, засиллю в Кіровограді кіосків приватного підприємства "Інгуша" настає край. Міська влада вирішила прибрати ці так звані малі архітектурні форми, оскільки у ПП "Інгуша" немає прав на використання земельних ділянок під ними.

переглядів: 932 / коментарі (2)
17:32

Під таким гаслом пройшла прес-конференція представників Всеукраїнської мережі людей, що живуть з ВІЛ/СНІД (ЛЖВ) та інших громадських організацій, яка була присвячена Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. У нашій країні є 360 тисяч ВІЛ-позитивних людей, щодня в Україні помирають від СНІДу дев’ятеро людей, тобто трохи більше, ніж за добу, ми втрачаємо одну футбольну команду, наголошують представники неурядових організацій, які займаються проблемами ВІЛ-інфекції та СНІДу в Україні. Тож не слід відмахуватися від цієї проблеми чи, як образно висловилися організатори заходу, не відфутболювати її.

переглядів: 796
« 1 2 3 ... 297 298 299 ... 555 556 557 »
pgt 0.62976 сек. / запитів: 6 / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2011
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua