МЕНЮ

19:00

Україна вперше відзначила День соцiальної справедливостi. Згідно з указом Президента, його святкуватимемо щороку 20 лютого – у Всесвітній день соціальної справедливості, проголошений Генасамблеєю ООН.

переглядів: 750
18:58

На одній із сесій Кіровоградської міської ради депутат Людмила Калкіна виступила з пропозицією створити в Кіровограді на території обласного еколого-натуралістичного центру дитячий табір відпочинку. Її майже одностайно підтримали інші депутати.

переглядів: 912
18:55

Модернізація виробництва, нові ринки та поліпшення умов роботи працівників – це ті складові-кити, на які опирається компанія "Гідросила ГРУП", до складу якої входять кіровоградські заводи "Гідросила" та "Гідросила АПМ".

переглядів: 745
18:52

Про те, наскільки готовий завод "Червона зірка" до весняної посівної кампанії, на прес-конференції за підсумками діяльності підприємства минулого року розповів його генеральний директор Сергій Калапа.

переглядів: 535
18:49

Ще на початку ХХ століття відомий інфекціоніст В. Герік заявляв, що “немає іншої такої інфекції, яка так швидко вбиває, як менінгококова”. Ці слова залишаються актуальними й донині: щороку в Україні від менінгококової інфекції вмирає більше ста дітей раннього віку. Кілька випадків менінгококової інфекції на рік реєструють і в Кіровограді.

переглядів: 631
18:29

Громадська організація "Спілка випускників КНТУ" проводить збір добровільних внесків для реконструкції площі перед Кіровоградським національним технічним університетом та для установки скульптурної композиції "Студенти", що буде символізувати долі і персоналії десятків тисяч студентів, які в різні часи навчалися в цьому навчальному закладі. Голова "Спілки випускників КНТУ" ректор університету професор Михайло Черновол пропонує всім випускникам університету долучитися до реалізації проекту облаштування площі. Кожен, хто відгукнеться на заклик, матиме можливість вписати своє ім’я у Книгу історії рідного навчального закладу.

переглядів: 1000
18:21

Скарги на фірми, що діють на ринку праці, кіровоградська міліція приймає не набагато рідше, ніж заяви від пограбованих уночі перехожих. Міським рекордсменом за кількістю таких претензій є приватна підприємиця М., котра декларує свою діяльність як надання консультаційних послуг з працевлаштування. Притягти цю бізнесвумен до кримінальної відповідальності за шахрайство просить з 2010 року армія людей, яким М. не допомогла з роботою. Це жителі не тільки Кіровоградщини, а й Черкащини, Дніпропетровщини, Херсонщини. Кожен вимагає повернення сплачених 700 гривень, а підприємиця, кажуть, радить перечитати договір, згідно з яким вона повністю виконала свої зобов’язання (надала певні консультації) і в якому вказано, що плата за послуги не повертається. Міліцейська увага не заважає підприємливій кіровоградці консультувати народ далі.

переглядів: 2826 / коментарі (24)
18:18

За звання кращого знавця вітчизняного права, насамперед Конституції, змагалися минулого тижня кіровоградські школярі.

переглядів: 667
18:08

Жменю пігулок препарату "Капкан", призначеного для знищення пацюків, проковтнув 53-річний кіровоградець О. 14 лютого нинішнього року.

переглядів: 637
« 1 2 3 ... 297 298 299 ... 577 578 579 »
pgt 0.81536 сек. / запитів: 6 / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2011
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua