МЕНЮ


14:48

У зараженні співмешканки ВІЛ-інфекцією обвинуватили кіровоградця Н. За іронією долі, судовий розгляд матеріалів стосовно нього відбувся 14 лютого.

переглядів: 514
14:29

Стрімке подорожчання бензину цього місяця виявило на Кіровоградщині територіальне відділення Антимонопольного комітету.

переглядів: 460
14:26

Кримінальну справу стосовно 37-літнього в’язня Кіровоградської виправної колонії № 6 розглянув недавно Ленінський районний суд.

переглядів: 374
13:19

На Першому Всеукраїнському фестивалі-конкурсі “Зустріч над хвилями Дніпра”, що пройшов у Черкасах у межах творчого проекту “Тріумф”, кіровоградський зразковий хореографічний ансамбль “Метелиця” у складі 96 вихованців віком від 6 до 17 років виборов гран-прі.

переглядів: 382
13:13

У Кіровоградській галереї "Єлисаветград" відкрилася виставка живопису двох талановитих українських художників.
Увазі цінителів образотворчого мистецтва були представлені полотна молодого кримського художника Андрія Чеботару та старшого покоління Віктора Макарова з Тернополя. Натюрморти, пейзажі майстрів, виконані в техніці алла-пріма, дають можливість побачити різні школи і напрямки живопису. Роботи обох митців яскраві, насичені, з відлунням постімпресіонізму. Андрій Афанасьєв, колекціонер, що представляв Андрія Чеботару та Віктора Макарова, охарактеризував художників як представників контемпорарі реалізму. В експозиції у залах галереї представлені більше тридцяти робіт різних років.

переглядів: 409
13:10

Запорізьке видання Макидонова “Персональний склад адміністративного апарату Новоросії ХVІІІ століття” містить іменну персоні- фіковану та іншу інформацію з історії нашого краю й міста, яку наведемо нижче.

переглядів: 412
16:33

Минулої середи у Кіровоградському медичному коледжі ім. Є. Мухіна відкрили меморіальну дошку його випускникові – воїну-інтернаціоналісту Олександрові Косьміну, котрий загинув в Афганістані.

переглядів: 609
16:22

Перші офіцерські кроки кіровоградця Анатолія Безтаки після закінчення Полтавського вищого військового училища зв’язку припали на час розкручування радянсько-афганської війни.

переглядів: 909
16:14

Як уже повідомлялося у пресі, недобудовану споруду на вулиці Калініна, 38 в Кіровограді недавно повернуто у власність облради, і голова облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко заявив, що цього року буде відновлено роботу зі створення там закладу для дітей, заради чого, власне, й закладалася ця будівля років з двадцять тому. Детальніше про цю історію і роль у ній Кіровоградcької міської ради нашій газеті розповів начальник юридичного управління ради Олег Колюка.

переглядів: 706
« 1 2 3 ... 297 298 299 ... 769 770 771 »
pgt 1.64256 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua