МЕНЮ


13:57

Про це на одній з нарад повідомив директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Сергій Шевченко.


переглядів: 475
13:43

Якщо ви знайомі із Миколою Тищенком (у недалекому минулому – кіровоградським військовим комісаром, тепер – начальником обласного навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності) і, перебуваючи в Києві, побачите в натовпі на Хрещатику його обличчя, не поспішайте гукати по-панібратськи: "Пане полковнику! Ви в Кіровоград яким автобусом повертатися будете?" Бо той може виявитися зовсім не Миколою, а Володимиром Тищенком – його братом-близнюком, теж полковником.


переглядів: 495
13:39

27 листопада в обласному художньому музеї до 60-річчя з дня народження Ігоря Смичека відбулося відкриття його персональної виставки.


переглядів: 360
13:30

30 листопада в Кіровоградській музичній школі № 1 ім. Г. Нейгауза, одній з найстаріших державних музичних шкіл України, яку було відкрито в листопаді 1933 року, відбувся концерт з нагоди її 80-річчя.


переглядів: 392
14:56

Мені часто доводиться бувати на врочистих заходах, концертах у клубі при Кіровоградському навчально-виробничому підприємстві Українського товариства сліпих. І завжди одну з провідних ролей там відіграє завжди усміхнена, привітна й не по літах розсудлива Оксана Андрієнко – керівник клубного гуртка дозвілля, в якому вона, зокрема, навчає незрячих людей плести.
Яке плетиво може бути в людей з вадами зору? Та виявилося, що вони не просто в’яжуть, а виплітають частини м’яких іграшок і зшивають їх так, що в результаті виходять симпатичні звірята й інші казкові персонажі

переглядів: 812
14:42

Вівторкове засідання клубу “Ветеран”, членами якого є ветерани війни, праці та військової служби, було присвячено перебігові транспортної реформи в Кіровограді, а також з’ясуванню того, наскільки її результати задовольняють ветеранів.

переглядів: 846
14:27

Одним із найголовніших факторів ефективності медицини є профілактика та раннє виявлення захворювань, адже це убезпечує громадян від значних витрат на лікування, дозволяє вчасно запобігти недузі або вилікувати її на ранніх стадіях. Про це йшлося на нараді кіровоградського міського голови Олександра Саінсуса з керівниками органів виконавчої влади, на якій розглядалося питання діяльності центрів ранньої діагностики.

переглядів: 795
14:06

Свідком того, як водій автобуса допомагав літній, явно не сповненій здоров’я жінці заходити до салону і заносити її речі, став у неділю в центрі Кіровограда міський голова Олександр Саінсус.

переглядів: 770
14:04

Поминальна хода та покладання квітів до пам’ятного знака "Жертвам політичних репресій та голодоморів" на меморіальному комплексі "Фортечні вали" відбулися у Кіровограді.

переглядів: 747
« 1 2 3 ... 297 298 299 ... 751 752 753 »
pgt 0.77125 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua