МЕНЮ


17:55

На сьогодні в Кіровоградській області лише шість пляжів отримали дозвіл від Держсанепідслужби на те, щоб прийняти відпочиваючих.

переглядів: 859
17:46

Нинішньої весни, згідно з указом, виданим в. о. Президента України Олександром Турчиновим, в Україні відновлено призов на строкову військову службу до Збройних сил України та інших військових формувань країни, який триватиме протягом травня – липня.

переглядів: 2322
17:34

Незважаючи на підвищення тарифу на проїзд у громадському транспорті, скарги до комісії з питань розгляду звернень громадян щодо нетактовної поведінки водіїв продовжують надходити. Зокрема, на черговому засіданні цієї комісії під головуванням начальника управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Віктора Зубченка були розглянуті заяви кіровоградців на водіїв, які працюють на міських маршрутах №№ 112, 44, 15 та 126.

переглядів: 943
17:21

Відділ сім’ї та молоді міської ради вже сформував перший загін кіровоградської молоді, яка бажає взяти участь у громадських оплачуваних роботах під час літніх канікул. Йдеться про підлітків від 14 років. Робочий день триває чотири години, відповідно зарплата – половина від мінімальної.

переглядів: 922
17:03

"Нині діти зовсім не такі, як ми були колись". Ці слова часто можна почути від старшого покоління. Хтось каже це з відтінком осуду – мовляв, діти майже не читають нічого, від комп’ютера не відірвати, батьки для них – не авторитет. Інші, відчувається, по-білому заздрять сьогоднішнім дітям – більш самостійні, ніж ми були, з будь-якою технікою за мить розберуться, легкі на підйом…. То які ж вони насправді – сучасні діти? Своїми спостереженнями із "ВГ" поділилася Оксана Клименченко – головний спеціаліст Кіровоградського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

переглядів: 1250
16:38

Про важливість для українців зовнішньополітичного курсу своєї держави можна судити хоча б з того, що силовий розгін прихильників євроінтеграції, які зібралися були кілька місяців тому на головній площі столиці, обернувся всеукраїнською революцією. Події на Півдні і Сході України, які сталися після того (й, на жаль, тривають), тільки підсилили європрагнення нашого народу. Утім, чи готові ми жити по-європейськи? Чи не занадто ми різні із жителями розвинених країн Європи? І чи не приховують чогось вітчизняні євроінтегратори, розповідаючи нам про принади тих країн? Про це – в розмові кореспондента "Вечірки" з Анатолієм Кривульченком – доктором географічних наук, професором, завідувачем кафедри географії та геоекології Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, головою Кіровоградського відділу Українського географічного товариства (поговорити на цю тему саме з професором Кривульченком вирішено тому, що він бував у Німеччині, Австрії, Угорщині, Словенії, Італії. В Італії, до речі, живуть родичі Анатолія Кривульченка, і він цю країну із перелічених вище знає найкраще.)

переглядів: 1007
15:53

Без перебільшення можна сказати, що в селищі Новому є два храми: один молитовний, а ще один – книжковий.

переглядів: 486
15:45

Є у Володимира Легуна фотоальбом, на знімках у якому відображено епохальні події минулого століття. Ось атлетична постать солдата-авіатора першої світової війни – батька Володимира Івановича, а далі і він сам, командир батареї "катюш", начальник розвідки 29-го гвардійського полку реактивної артилерії, пліч-о-пліч зі своїми бойовими побратимами по Великій Вітчизняній.

переглядів: 487
15:33

Мінсоцполітики роз’яснило деякі питання щодо соціальних виплат, які були змінені Законом "Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні", ухваленим 27 березня нинішнього року.

переглядів: 529
« 1 2 3 ... 297 298 299 ... 797 798 799 »
pgt 0.83445 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua