МЕНЮ

10:26

У режимі прямої телефонної лінії спілкувався з кіровоградцями начальник відділу з питань наглядово-профілактичної діяльності міського управління УМНС України в Кіровоградській області Василь Штогрін. Пропонуємо увазі читачів деякі запитання, які ставилися посадовцеві, та відповіді на них.

переглядів: 1595
10:22

14 серпня цього року набуває чинності Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення надмірного державного регулювання в галузі автомобільних перевезень», на який багато автомобілістів покладає надії як на документ, що полегшить їхнє життя. Справді, керувати чужим автомобілем можна буде без доручення. Не потрібно буде проходити і техогляд, щоправда, це не стосуватиметься транспорту комерційного призначення. Але й підстав для зупинення працівником ДАІ транспортного засобу стало більше.

переглядів: 1636
10:13

«Вечірня газета» уже повідомляла про засудження жительки Долинської, яка попалася на продажі власної дитини. Тепер є можливість розповісти про цю справу більш детально.

переглядів: 862
10:11

Онуфріївський райсуд закінчив розгляд кримінальної справи за звинуваченням трьох чоловіків, які в грудні минулого року обікрали місцевий історичний музей.

переглядів: 854
09:52

ВДВКультова для «голубих беретів» багатьох поколінь дата – 2 серпня (з 1999 року – День аеромобільних військ України, раніш – повітряно-десантних військ СРСР,) зібрала багато люду минулого вівторка на аеродромі під селом Федорівкою Кіровоградського району.
Крім тих, хто виконує священний обов’язок зараз, там були колишні десантники, їхні рідні та знайомі, представники громадськості, влади. Усього – близько двох тисяч чоловік.
Жарко було і на землі, і в небі: рукопашні бої, стрибки з парашутами, польоти спортивних аеропланів…

переглядів: 1131
09:35

Кабінет Міністрів прийняв постанову про підвищення мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на алкогольні напої вітчизняного виробництва на 25-50 відсотків. Мінімальна роздрібна ціна на горілку підвищена з 17,96 гривні за півлітра до 26,10 гривні за півлітра, коньяк три зірочки – з 26,32 до 33,08 гривні за півлітра, вино (0,7 л) – з 12 до 18 гривень.

переглядів: 1003
11:47

У спальних мікрорайонах бракує дитячих майданчиківПроцес встановлення дитячих майданчиків, на які виграли один мільйон гривень кіровоградські «майдансери», нарешті вступив у свою активну фазу. Діти сказали своє слово, проголосувавши за дев’ять адрес в різних мікрорайонах міста та один великий майданчик у Ковалівському парку, обрано й виробника, який ці майданчики виготовить. А минулої середи місцева влада провела своєрідний рейд місцями, де планується розмістити майданчики.

переглядів: 1214 / коментарі (1)
11:42

Випити уночі кави чи чогось міцнішого в деяких закладах, розташованих в центральній частині Кіровограда, – не так уже й безпечно. Там можна втратити гаманець, мобілку і навіть здоров’я.

переглядів: 1123
10:05

Це питання обговорювали учасники наради, що відбулася минулого тижня в міській раді за участю заступника голови облдержадміністрації Богдана Андрющенка, заступника міського голови Лариси Андреєвої, начальників управління охорони здоров`я ОДА та міської ради Олександра Клубнікіна та Оксани Макарук, головних лікарів лікувально-профілактичних закладів комунальної власності міста.

переглядів: 1813
« 1 2 3 ... 297 298 299 ... 517 518 519 »
pgt 0.90152 сек. / запитів: 6 / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2011
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua