МЕНЮ
13:16

11 квітня у жителів Нової Балашівки в Кіровограді відбулася радісна подія – на розі вулиць Районний бульвар та Чкалова відкрився новий продуктовий магазин.

переглядів: 435
13:07

Навесні відбувається загострення багатьох хронічних недуг, серед яких – і виразкова хвороба. Саме про неї – наша розмова з позаштатним кіровоградським міським гастроентерологом Надією Барановою. Роз’яснення та поради спеціаліста, сподіваємось, стануть у нагоді тим, хто вже має невтішний діагноз або запідозрив, що в нього – виразка.
– Виразкова хвороба – хронічне захворювання, для якого характерне утворення виразки на слизовій шлунка чи 12-палої кишки, – пояснює Надія Михайлівна.

переглядів: 396
09:39

Кількість людей, які щорічно гинуть від раку, на Кіровоградщині можна зменшити в рази – впевнені автори соціальної ініціативи "ОНКО-СТОП", керівництво кіровоградських підприємств групи "Гідросила" та заводу "Червона зірка" в особі голови їх наглядових рад Павла Штутмана і профільні фахівці в особі головного лікаря Кіровоградського обласного онкологічного диспансеру Костянтина Яринича.

переглядів: 393
09:34

На малі зарплати працівники апаратів судів нарікають давно. Їм – помічникам суддів, секретарям судових засідань, судовим розпорядникам та іншим службовцям, які беруть безпосередню участь у правосудді, – невтямки, чому їхні посадові оклади такі ж, як і в прибиральниць та сторожів, котрі, на відміну від них, мають право на додатковий заробіток.

переглядів: 5402 / коментарі (1)
09:16

Станом на 1 квітня 2013 року заборгованість із заробітної плати по підприємствах міста Кіровограда склала 7,7 млн. грн., тобто зменшилася порівняно з початком 2013 року на 16,5 відсотка (або 1528,1 тис. грн.), але залишається значною.

переглядів: 435
09:06

Акція "Чисте місто" завершилася загальноміським суботником, що відбувся 27 квітня. Людей з граблями, лопатами та віниками можна було побачити у різних куточках Кіровограда – у парках і скверах, на Ковалівському пляжі, у дворах багатоповерхівок. Всі працювали завзято й у гарному настрої.
Добре потрудились працівники виконавчих органів міської ради в Ковалівському парку – тепер милують око чисті газони, алеї, дітлахи із задоволенням проводять час на оновлених дитячих та спортивних майданчиках.

переглядів: 442
15:13

На суботник, що пройшов у Кіровограді 20 квітня та став частиною місячника “Чисте місто”, вийшло кілька тисяч містян. Найбільше з них працювало в парку Перемоги.

переглядів: 791
15:09

Юний шахіст з Кіровограда Богдан Басько посів перше місце на Чемпіонаті України зі швидких шахів. У понеділок на апаратній нараді з перемогою нашого земляка та його тренера Георгія Дубівку привітав кіровоградський міський голова Олександр Саінсус.

переглядів: 727
15:04

Питання підготовки до відзначення Великодня обговорювалося у вівторок на засіданні комісії зі сприяння дотриманню законодавства про свободу совісті та релігійні організації, яке провів секретар Кіровоградської міської ради Ігор Волков.

переглядів: 705
« 1 2 3 ... 297 298 299 ... 689 690 691 »
pgt 0.56926 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua