МЕНЮ

10:16

На соціальному дні киплять свої пристрасті. Інколи конфлікти між його представниками закінчуються трагедіями. Приміром, минулої осені 49-літній кіровоградський безхатько-інвалід, назвемо його Сергієм, заплатив життям за те, що дорікав за зраду іншому волоцюзі, Дмитрові (ім’я також змінено).

переглядів: 558
10:06

У жовтні минулого року в Харкові проходив покерний турнір. Брав у ньому участь і кіровоградець Н. У перший же день він програв.

переглядів: 572
09:47

Напередодні найчарівнішого весняного свята, осяяного любов’ю до Жінки, в художньо-меморіальному музеї О. Осмьоркіна було презентовано ліричну виставку графічних творів Ірини Кухаренко "Вернісаж".
Представлені на виставці акварелі спонукають нас, глядачів, до думок про цінність кожної хвилини життя, про насолоду від споглядання природи й гарних речей.
Історія створення цієї виставки доволі цікава. Ідея виставити в музеї твори Ірини Кухаренко, а саме її архітектурні замальовки, виникла влітку 2011 року під час підготовки експозиції робіт претендентів на здобуття обласної премії в царині архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-ужиткового мистецтва імені Якова Паученка. Для нас, музейників, ці роботи стали відкриттям Ірини Кухаренко як творчої особистості, бо доти ми її знали лише як заступника начальника управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури Кіровоградської ОДА – головного архітектора області.

переглядів: 579
09:44

У пологовому будинку № 1, що на Новомиколаївці, з’явилося перше в Кіровограді "віконце життя" – спеціально облаштоване приміщення, куди можна анонімно принести щойно народжене дитя.

переглядів: 714
14:30

Пані, котра виконує традиційно чоловічу роботу, завжди привертає до себе увагу. Зазвичай чоловіки скептично ставляться до цього: мовляв, місце прекрасної половини людства – на кухні. Героїні наших трьох розповідей спростовують цю хибну думку – вони обрали собі професії та заняття, які вважаються суто чоловічими, однак не шкодують про це, отримують задоволення від справи, яку виконують.

переглядів: 829
14:27

Торік Кіровоградська область отримала від держави солідну допомогу для зміцнення матеріально-технічної бази лікувальних закладів регіону. Зокрема, на кошти державного бюджету придбано 20 цифрових рентгенапаратів, три сучасних реанімобілі, ангіограф для судинного центру обласного кардіологічного диспансеру та гамма-камеру для онкодиспансеру. Серед тих закладів, які отримали нові рентгенапарати, і два кіровоградських – міська поліклініка №5 та міська лікарня швидкої медичної допомоги.

переглядів: 877
14:24

Тарифи на водопостачання та водовідведення у Кіровограді з 1 березня 2012 року залишаються без змін.

переглядів: 644
14:18

Напевне, жодні громадські слухання за останні роки у Кіровоградській міській раді не збирали стільки людей, як ті, що пройшли минулої п’ятниці. Кіровоградцям було запропоновано висловити свої зауваження та пропозиції щодо проекту нового реєстру автобусних маршрутів загального користування, і вони жваво відгукнулися на цей заклик. Це й не дивно – громадським транспортом користується більшість із нас, і у багатьох є серйозні претензії до роботи перевізників.

переглядів: 911 / коментарі (1)
14:06

Другий рік поспіль міська влада у рамках програми розвитку малого підприємництва передбачає кошти на надання фінансової підтримки суб’єктам підприємницької діяльності для впровадження інвестиційних бізнес-проектів за пріоритетними напрямками розвитку на умовах співфінансування з Регіональним фондом підтримки підприємництва в області. На 2012-ий рік у міському бюджеті на ці цілі закладено 100 тисяч гривень. Минулого тижня члени координаційної ради з питань розвитку підприємництва Кіровоградської міської ради під керівництвом заступника міського голови Ігоря Василенка розглянули перший у нинішньому році проект, що претендував на допомогу, передбачену вищезгаданою програмою.

переглядів: 772
« 1 2 3 ... 297 298 299 ... 582 583 584 »
pgt 0.50389 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua