МЕНЮ


18:26

Минулорічний успіх кіровоградської диво-писанки, яка була визнана однією з найкращих на столичному Параді вишиванок, приуроченому до Дня незалежності України, спонукав місцевих митців до нових звершень. Художники Андрій Кадигроб, Тетяна Строженко, Ігор Вишниченко, Анатолій Кімнатний, Євген Івасюта та Андрій Надєждін вирішили зробити подарунок рідному місту.

переглядів: 564 / коментарі (1)
18:20

У Кіровоградській міській раді під головуванням заступника міського голови Сергія Дьячука відбулася нарада з питань фінансування та вдосконалення розподілу медичних препаратів за безкоштовними рецептами для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

переглядів: 1215
18:13

Нині основні зусилля вищого військового керівництва держави в сфері оборони спрямовані на створення компактних, технологічно сучасних та професійних Збройних сил, здатних за потреби попередити будь-яку агресію проти нашої держави чи зазіхання на її територіальну цілісність. У цьому сенсі одним із пріоритетів військової реформи залишається перехід на стовідсоткове комплектування Збройних сил військовослужбовцями служби за контрактом.

переглядів: 1136
17:18

Як відомо, нещодавно у Полтаві бродячий собака покусав майже 50 осіб. Були підозри, що пес хворий на сказ. А який стан справ на Кіровоградщині? Чи не потерпають жителі області від хворих диких та бродячих тварин? За коментарем ми звернулись до завідуючого відділом особливо небезпечних інфекцій обласного лабораторного центру держсанепідслужби в Кіровоградській області Федора Чорного.

переглядів: 850
17:09

12 лютого Представництво ООН в Україні провело в Києві прес-конференцію щодо розпочатих національних консультацій, завданням яких є визначення пріоритетів розвитку світу після 2015 року. Кіровоград на заході представляла "ВГ".

переглядів: 700
17:07

Вийшла у світ книга Віталія Омельяненка "Засіви й ужинки на освітянській ниві життя".

переглядів: 340
17:04

Законом України (від 5 липня 2012 року) "Про зайнятість населення", що набрав чинності 1 січня 2013 року, визначено, що кожен має право на вільний вибір місця, виду діяльності та роду занять, яке забезпечується державою шляхом створення правових, організаційних та економічних умов для такого вибору. До заходів сприяння зайнятості населення належить запровадження стимулів для стажування на підприємствах, в установах та організаціях не залежно від форми власності, виду діяльності й господарювання молоді, яка навчається.

переглядів: 281
17:00

Про організаційне та матеріально-технічне забезпечення роботи місцевих загальних судів Кіровоградщини в минулому році йшлося недавно на нараді в територіальному управлінні Державної судової адміністрації в області.

переглядів: 267
16:43

У двадцятих числах липня минулого року всю Україну облетіла новина про те, що в Кіровограді міліція затримала чотирьох підпилих молодиків на білому "BMW", один з яких розважався тим, що під час їзди стріляв по людях з пневматичного, для страйкболу, автомата.

переглядів: 379
« 1 2 3 ... 297 298 299 ... 670 671 672 »
pgt 0.63815 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua