МЕНЮ


12:19

Уряд схвалив законопроект "Про добровільне об’єднання територіальних громад".

переглядів: 360
12:13

У Світловодському міськрайсуді завершився розгляд кримінального провадження стосовно чоловіка, який з 2005 по 2013 роки задушив шістьох жінок.

переглядів: 416
11:52

Що не кажіть, а літо – мертвий сезон для театрально-концертних подій. Зате музеї відкриті для відвідувачів. Пальму першості в цьому відношенні треба віддати обласному художньому музею, де періодично відбуваються якісь цікаві культурні події, і виставковий зал стає то музичною, то театральною вітальнею, поети тут презентують свої книжки. Але, зрозуміло, головна функція музею – діяльність виставкова.

переглядів: 495
16:14

Кіровоградська міська влада готується до чергового етапу реформування житлово-комунального господарства. Зокрема, планується наполовину скоротити ЖЕКи. Про це повідомив на апаратній нараді цього понеділка секретар міської ради Іван Марковський.

переглядів: 566
16:09

Останнім часом у Кіровоград щодня прибуває по кілька сімей наших співвітчизників, домівки яких опинилися в зоні воєнних дій. За вчорашніми даними, з травня у наш обласний центр перебралося 79 таких родин. Це – 196 чоловік.

переглядів: 672
16:06

7 червня у приміщенні школи-гімназії № 5 ім Тараса Шевченка з ініціативи заступника кіровоградського міського голови Вадима Дриги відбулася нарада щодо продовження робіт зі створення народного музею “Визволення Кіровоградщини від фашистських загарбників”.

переглядів: 537
16:02

У перший день оголошеного Президентом України Петром Порошенком перемир’я під час антитерористичної операції жертвами підступності терористів стали кіровоградці-спецпризначенці – Олексій Волохов та Олександр Кондаков.

переглядів: 642
15:53

Про благодійну допомогу кіровоградським військовослужбовцям ішлося на прес-конференції Ірини Саєнко – голови правління організації “Благодійний фонд підтримки українських військовослужбовців”.

переглядів: 448
15:48

Минулого й цього тижня до редакції "Вечірки" звернулося чимало людей з проханням розтлумачити їм новий порядок часткового відшкодування державою витрат на оплату житлово-комунальних послуг. Мається на увазі постанова Кабінету Міністрів України "Про посилення соціального захисту населення в умовах підвищення цін і тарифів на комунальні послуги", яка набрала чинності 1 липня цього року й передбачає компенсування населенню додаткових витрат на оплату послуг з газопостачання, централізованого опалення та постачання гарячої води. Роз’яснити основні положення цього документа погодився заступник кіровоградського міського голови Геннадій Осетров. Ось що він розповів:

переглядів: 628
« 1 2 3 ... 297 298 299 ... 811 812 813 »
pgt 0.77042 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua