МЕНЮ

12:31

На першому в нинішньому році засіданні громадської гуманітарної ради з питань розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти при управлінні освіти Кіровоградської міської ради було підбито підсумки виконання програми розвитку освіти за 2011 рік та намічено плани діяльності цього громадського формування на нинішній рік.

переглядів: 1297
12:29

Відділ сім ї та молоді Кіровоградської міської ради запрошує студентів вищих навчальних закладів міста й області, представників молодіжних громадських організацій і просто небайдужих молодих людей віком до 30 років взяти участь у всеукраїнському конкурсі "Від Магдебурга до твого міста: очима тих, хто не байдужий", який проводить громадська організація "Молодіжна альтернатива" з 16 січня по 15 лютого 2012 року.

переглядів: 942
12:24

Анна ЗаботкінаЯк відомо, у Кіровограді повним ходом йдуть роботи зі створення центру соціальної реабілітації денного перебування для дітей-інвалідів. Зараз у виділеному під центр приміщенні (частина колишнього дитячого садка на вулиці Бєляєва, 72) ударними темпами триває ремонт. На першому етапі планується функціонування двох дитячих груп, згодом центр буде розширюватись. Про принципи роботи нової установи, чим і як будуть займатись з дітьми з обмеженими можливостями педагогічні та медичні працівники, редакції розповіла директор майбутнього центру Анна Заботкіна.

переглядів: 1289
12:20

Віднедавна 36 великомістких автобусів ПАТ "Автобусний парк 13527" та 12 тролейбусів ТОВ "Єлисаветградська транспортна компанія" їздять з GPS-трекерами. Завдяки їм міська влада має намір налагодити регулярний рух громадського транспорту Кіровограда.

переглядів: 1025
12:16

На останню декаду січня припадають дві помітні дати в національній історії: 22 числа виповнилося 94 роки з часу перетворення Генерального секретарства міжнародних справ у відповідне міністерство. А наприкінці місяця відзначатиметься річниця бою під Крутами.

переглядів: 1028
12:11

Днями кіровоградський міський голова Олександр Саінсус зустрівся з експертом-консультантом Центру науково-економічного партнерства групи компаній "Русконсалт" (м. Москва) Василем Компанійцем. Йшлося під час зустрічі про залучення у соціально-економічний розвиток обласного центру зовнішніх інвестицій.

переглядів: 1186
12:05

Два десятки сімей – учасників програми сприяння молодіжному житловому будівництву – вселяться незабаром у будинок № 9а на вулиці Академіка Корольова в Кіровограді. Введення 20 квартир, в яких вони житимуть, в експлуатацію планується до кінця березня нинішнього року.

переглядів: 1121
11:53

Серед шукачів роботи, які звертаються до служби зайнятості по допомогу в працевлаштуванні, є громадяни, які в силу демографічних, сімейних або життєвих обставин мають певні труднощі щодо працевлаштування через недостатню конкурентоспроможність на ринку праці.

переглядів: 989
11:48

20 серпня 2010 року надовго запам’ятається цій кіровоградці. Того дня чоловік купив їй норкову шубу, а через півгодини її вкрали.
Прикрість не трапилася б, якби глава сім’ї після придбання шуби не повіз благовірну по харчі у супермаркет "Велика кишеня" на вулицю Маршала Конєва, а продовжив з нею шопінг у "Фуршеті" на Волкова, на другому поверсі якого, в одному із магазинів одягу, й віддав 16 тисяч гривень за предмет мрії дружини. Скупившись у "Великій кишені", подружжя попрямувало до свого "Нісана", залишеного на майданчику, прилеглому до супермаркету. Наблизившись до машини, чоловік одразу зрозумів, що всередині побували злодії, – через шибку не виднілося пакунка із шубою. Відчинити двері з допомогою дистанційного ключа-брелока виявилося неможливою справою. Довелося чоловіку попотіти, перш ніж піддався центральний замок. Замість того, щоб поїхати додому "обмивати" шубу, подружжя вирушило до міліції.

переглядів: 760
« 1 2 3 ... 297 298 299 ... 568 569 570 »
pgt 0.81667 сек. / запитів: 6 / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2011
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua