МЕНЮ
17:04

Минулої суботи в дітей, що навчаються у Кіровоградській ЗОШ № 30 та мешкають поблизу неї, було справжнє свято. Воно так і називалось – "Свято в кожен дім".

переглядів: 511
16:47

У Кіровограді на базі загальноосвітнього навчального закладу № 20 працівники управління освіти міської ради у співпраці з центром методичної і соціально-психологічної служби міської ради провели батьківський форум на тему "Материнство та сімейні стосунки".

переглядів: 377
16:04

Як зробити рідний Кіровоград унікальним, привабливим для гостей не лише туристичними маршрутами, а й із суто візуального сприйняття? Такі ідеї є, і ми вирішили періодично висвітлювати їх на сторінках нашої газети. Першому надаємо слово координаторові міського центру надання адміністративних послуг Антонові Шевченку, який є людиною небайдужою та різнобічною, прихильником креативних ідей, які широко застосовуються в різних містах України та світу. Треба лише бажання та невеличкий фінансовий ресурс, щоб запровадити їх і в нашому місті.

переглядів: 1177
14:56

Маленький Михайлик помер через рік після того, як його вкусив кліщ. Хлопчику поставили діагноз – бабезіоз. Це хвороба, яку розносять кліщі і про яку в Україні досі не знали. Це перший підтверджений, але, мабуть, не єдиний випадок захворювання. Про нього повідомили українські телевізійники.

переглядів: 765
14:46

Кіровоградська музична школа № 1 ім. Г. Нейгауза – активний учасник концертів, фестивалів, відзначень різного рівня, спрямованих на естетичне виховання учнів та пошанування видатних уродженців міста тощо.

переглядів: 574
14:29

Із 1 січня 2013 року набрав чинності Закон України "Про зайнятість населення". Документ містить низку важливих інновацій, що стосуються всіх основних фігурантів ринку праці – роботодавців і найманих працівників, молоді, яка розпочинає трудову діяльність, громадян старшого віку. Один із таких інструментів, визначений у статті 30 Закону України „Про зайнятість населення”, і передбачає видачу ваучерів.

переглядів: 726
14:25

У сучасних умовах ринку праці профорієнтація – важливий напрямок, що впливає на формування активної політики зайнятості населення. Постійно діюча система допомоги громадянам у виборі професії дозволяє найбільш повно узгодити інтереси й можливості людини з потребами суспільства.

переглядів: 463
12:43

"Вечірня газета" уже розповідала про те, як лихі люди хотіли позбавити житла кіровоградця Миколу Кодака – незрячого самотнього чоловіка, учасника війни, і як їм у цьому завадила міська влада. А нещодавно в цій історії розбирався апеляційний суд області. Перш ніж розповісти про його рішення, нагадаємо, про що ішлося у нашій попередній публікації з цього приводу, "Вкрали у сліпого житло".

переглядів: 445
12:40

У січні 2011 року на Новоолексіївці (Кіровоград) почастішали крадіжки із приватних будинків. Що характерно для цих випадків, постраждали в основному люди, які обзавелися модерновими опалювальними установками.

переглядів: 350
« 1 2 3 ... 297 298 299 ... 696 697 698 »
pgt 0.79286 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua