МЕНЮ
13:30

Про це повідомила на нараді міського голови Олександра Саінсуса із керівниками структурних підрозділів міської ради начальник управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування міської ради Тетяна Бєлова, доповідаючи про стан забезпечення жителів Кіровограда продуктами харчування та роботу соціальних магазинів і відділів.

переглядів: 537
13:09

Виконавчий комітет міської ради затвердив у середу рішення комісії з питань почесних звань та нагород виконавчого комітету міської ради про присвоєння звання “Почесний громадянин міста Кіровограда” генеральному директору товариства з додатковою відповідальністю “М’ясокомбінат ”Ятрань" Андрію Райковичу.

переглядів: 593
13:02

Особисто перевірити якість послуг, які надають перевізники Кіровограда, і таким чином отримати повніше уявлення про стан справ у цій сфері, яка зараз активно реформується, – з такою пропозицією до інших посадовців органу місцевого самоврядування звернувся на одній з недавніх нарад у будинку з колонами секретар міської ради Ігор Волков. Його ідею було визнано слушною, а через кілька днів – й реалізовано. Дізнавшись про це, кореспондент "ВГ" поцікавився у Ігоря Волкова та деяких його колег враженнями від поїздок у громадському транспорті.

переглядів: 568 / коментарі (1)
12:57

Відразу кілька жительок Кіровограда відсвяткували минулого тижня поважні ювілеї.

переглядів: 539
12:53

Міський голова Олександр Саінсус доручив секретарю міської ради Ігорю Волкову підготувати розпорядження міського голови по створенню комісії, яка проаналізує прийняті рішення Кіровоградської міської ради щодо отримання підприємцями дозволів на розміщення малих архітектурних форм.

переглядів: 500
12:30

Кажуть, що безкінечно можна дивитися на вогонь, воду та як працюють люди. Щодо води – то це, за логікою, має заспокоювати, розслабляти, доставляти певне естетичне задоволення. Однак тільки не у випадку, якщо дивишся на води Інгулу в центрі Кіровограда. Бо води там і не видно через пляшки, пакети, різний мотлох.

переглядів: 554
11:59

Стихійну торгівлю з вулиці Преображенської у Кіровограді вдалося прибрати. Спільні зусилля для цього доклали працівники управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення, спецінспекції, дружини міської ради та правоохоронці. А минулого тижня вони звільнили від несанкціонованої торгівлі й інші місця.

переглядів: 626
11:52

Згідно із статистичними даними, понад 30 відсотків дорослого населення України має підвищений артеріальний тиск, але лікування отримують лише 10-12 відсотків хворих.

переглядів: 537
11:43

Кримінальну справу стосовно двох колишніх працівниць Кіровоградського навчально-консультативного пункту факультету права та підприємництва Київського юридичного інституту МВС України розглянув недавно Кіровський суд обласного центру.

переглядів: 424
« 1 2 3 ... 297 298 299 ... 723 724 725 »
pgt 0.66625 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua