МЕНЮ


16:41

Працівники Кіровоградського міськвідділу міліції затримали 29-річного жителя Маловисківського району, який скоїв два напади в обласному центрі.

переглядів: 353
16:21

Територіальне відділення Антимонопольного комітету України в Кіровоградській області викрило ТОВ "Тестіфуд" (Вінниччина) в обмані споживачів.

переглядів: 368
16:18

Органи прокуратури Кіровоградщини продовжують розбиратися у скаргах підприємців на працівників контролюючих органів. Кілька місяців тому в прокуратурах по всій Україні запроваджено "гарячі" телефонні лінії, скористатися якими рекомендується усім, хто зазнав утисків з боку контролерів. У ряді випадків претензії підприємців прокурори визнали обґрунтованими.

переглядів: 408
16:14

У понеділок у Кіровограді вперше побував відомий український письменник Андрій Курков, який презентував свою нову книжку "Львівська гастроль Джимі Хендрікса".

переглядів: 927
16:07

Хочу через газету висловити подяку працівникам мережі крамниць “Економ-клас”.
Добре пам’ятаю свої перші враження від одного зі згаданих магазинів, коли там мене з привітною усмішкою зустрів охоронець. Незважаючи на заповненість крамниці покупцями, до мене підійшла дівчина і запропонувала свою допомогу. Поділившись з продавцем-консультантом Лідою (її ім’я встигла прочитати на бейджику) своїм бажанням придбати собі стильну брендову кофтину, я дуже швидко вже тримала в руках те, що хотіла. Бачила, як ввічливо та уважно спілкувалася із літньою жіночкою продавець-консультант Тетяна, як відповідально поставилася до прохання покупця підібрати їй одяг – аби личив і недорогий був.

переглядів: 396
14:08

«ВГ» неодноразово розповідала про досвід Кіровограда щодо залучення учнів і студентів до оплачуваних громадських робіт улітку. Однак на досягнутому відділ сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради не зупиняється – знаходить можливість працевлаштувати бажаючих трохи заробити і в холодну пору року.

переглядів: 794
14:07

Своє 25-річчя відзначила нещодавно Кіровоградська загальноосвітня школа №31. Її було відкрито у 1945 році у центрі міста, на вулиці Гоголя. У 1974-у школу закрили, а через тринадцять років відкрили знову – уже на вулиці Попова. На той час це був один із найбільших навчальних закладів Кіровограда.

переглядів: 698
14:05

Завдяки ефективному використанню коштів з державного бюджету, які надійшли до обласного центру на ремонт дороги по вулиці Шевченка, було зекономлено 198 тисяч гривень. Тепер ці гроші будуть спрямовані на поточний ремонт ще трьох доріг кіровоградських вулиць.

переглядів: 699
14:03

Стратегія розвитку Кіровоградської області до 2020 року має стати основоположним документом для подальших дій влади. В цьому переконаний заступник кіровоградського міського голови Ігор Василенко.

переглядів: 807
« 1 2 3 ... 297 298 299 ... 648 649 650 »
pgt 0.58241 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua