МЕНЮ

15:16

Кіровоградці, які отримали ордери на квартири в першому під’їзді чотирнадцятиповерхового будинку на вулиці Попова, 16/17, через неякісно виконану будівельниками роботу тривалий час не можуть переїхати туди жити.

переглядів: 1071
15:10

Студенти 17 вищих навчальних закладів Кіровограда різних рівнів акредитації взяли участь у 24-у міському студентському інтернаціональному фестивалі Миру, який традиційно проходить у вересні, на початку нового навчального року. Організатором цього свята молодості й дружби завжди був і є відділ сім’ї та молоді міської ради.

переглядів: 827
13:48

Йдучи на зустріч із Лідією Крамаренко, я піймав себе на думці, що мало про неї знаю, хоча нікому зі своїх шкільних педагогів не зобов’язаний так, як їй. Цікавитися біографіями учителів серед нас, школярів 80-х років, не було заведено, а пізніше поспілкуватися з Лідією Миколаївною випадало не надто часто. Не знав я і про те, що цієї осені вона вже не пішла в школу №9 чи, як тепер вона називається, гімназію, де дуже довго викладала українську мову та літературу.

переглядів: 1288
13:45

У житті кожного є момент, коли необхідно прийняти для себе одне з найважливіших рішень – вибрати справу до душі, за покликанням, тобто професію. Вибір професії, вступ до самостійного трудового життя іноді недаремно називають другим народженням. Від того, наскільки вірно вибраний життєвий шлях, залежить місце кожного з нас серед людей, задоволення роботою, фізичне і психічне здоров’я, радість та щастя…

переглядів: 2358
13:37

Проблеми житлових будинків на проспекті Університетському в Кіровограді вже давно набили оскомину як місцевим мешканцям, так і міській владі. Але нарешті справа зрушила з мертвої точки: на дев’ятиповерхівках за номером 23, корпуси 1 та 2 відремонтовано дахи.

переглядів: 785
13:29

Бібліотека-філія №7 Кіровоградської міської централізованої бібліотечної системи обслуговує читачів Арнаутового, Никанорівки й Масляниківки. Не одне покоління їх жителів користувалися раніше й користується нині книжковим фондом книгозбірні.

переглядів: 1052
13:16

Минулої середи в Кіровоградському об’єднаному міськрайонному військовому комісаріаті (КОМВК) відбулося перше нинішньої осені засідання призовної комісії, після якої призовники з міста й району отримали повістки для відправлення до лав Збройних сил та інших військових формувань України.

переглядів: 669
12:54

Протягом 2011 року нові тато і мама з’явилися у 63 кіровоградських хлопчиків та дівчаток, 33 дитини влаштовані в сім’ї опікунів чи піклувальників. Про це повідомила начальник служби у справах дітей міської ради Ірина Сисак.

переглядів: 556
12:46

Щороку з настанням осені частішають випадки отруєння грибами, які здебільшого спричинені вживанням пластинчастих отруйних грибів (бліда поганка, мухомори, несправжні опеньки), що помилково сприймаються за їстівні, та умовно-їстівні гриби (сироїжки, дощовики тощо, при розламуванні вони виділяють молочний сік) унаслідок невмілої або неправильної кулінарної обробки.

переглядів: 908
« 1 2 3 ... 297 298 299 ... 535 536 537 »
pgt 0.58417 сек. / запитів: 9 / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2011
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua