МЕНЮ


15:40

Ось уже два тижні у залі центрального відділення філії Кіровоградської дирекції УДППЗ "Укрпошта" діє нова форма обслуговування споживачів під назвою "Електронна черга". Варто зазначити, що запровадженням новітніх технологій з метою покращення обслуговування населення на цьому підприємстві займаються досить активно. Електронні системи вже діють майже в усіх великих містах України, кількох обласних центрах. Ось тепер черга дійшла до Кіровограда.

переглядів: 731
15:25

Ряд доручень щодо виконання урядових розпоряджень про оперативне реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з несприятливими погодними умовами протягом зими, отримали підрозділи виконавчих органів Кіровоградської міської ради за результатами засідання міського оперативного штабу, який опікується цими питаннями.

переглядів: 615
15:18

У Кіровоградській обласній лікарні почала працювати нова система водоочищення, яка забезпечить більш ефективне лікування хворих, котрим призначена процедура гемодіалізу.

переглядів: 689
14:59

У доброму настрої зустрічає Новий рік колектив кіровоградської міської лікарні швидкої медичної допомоги. У 2012 році трудові досягнення стали підставою для занесення колективу лікарні на міську Дошку пошани, а 60-річний ювілей закладу дав новий поштовх його подальшому розвитку.

переглядів: 669
14:34

2012 року відбулося збільшення вартості наданих банківською системою області кредитів як у національній, так і в іноземній валюті. Про це повідомив на прес-конференції керівник управління Національного банку України в Кіровоградській області Віктор Томашин.

переглядів: 636
14:28

У спорткомплексі олімпійського резерву "Святошине" (м. Київ) відбувся чемпіонат фізкультурно-спортивного товариства "Україна" з волейболу серед працівників промислової сфери та транспорту. Збірну Кіровоградської області, яка взяла участь у турнірі, було сформовано на базі волейбольної команди ПАТ "Кіровоградобленерго". Всього у чемпіонаті брали участь представники восьми областей України.

переглядів: 556
14:24

Лікарі стверджують, що кількість їхніх пацієнтів суттєво – у рази(!) – зростає після тривалих новорічних свят. Причому пацієнтів важких, яких доправляє до шпиталів "швидка" та котрих задля порятунку часто доводиться екстрено оперувати. Від надмірностей застілля у людей загострюються хронічні хвороби, трапляються напади холециститу, панкреатиту, сечо- та жовчнокам’яної або виразкової хвороб, ішемії, “стрибає” тиск тощо.

переглядів: 532
13:17

Міліція викрила 36-річну жительку Кіровограда, яка під виглядом продажу дитячих товарів видурила близько 30 тисяч гривень у легковірних користувачів інтернету. Її жертвами ставали, як правило, молоді мами.

переглядів: 460
12:48

У Кіровському районному суді Кіровограда розпочато розгляд кримінальної справи стосовно працівника міліції, котрий украв близько 15 кілограмів марихуани, яка знаходилася за місцем його служби як речовий доказ.

переглядів: 420
« 1 2 3 ... 297 298 299 ... 656 657 658 »
pgt 1.36741 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua