МЕНЮ

11:32

Святкування Івана Купала передбачає купання у водоймах, стрибання через багаття, запалені на берегах, ворожіння на вінках, опущених у річки. А от така собі Любов, завгосп однієї із шкіл Добровеличківського району, вирішила доповнити цей перелік звичаїв новим ритуалом – обливанням колег холодною водою.

переглядів: 913
11:25

Про затримання 23-річного жителя Олександрійського району, обвинуваченого в скоєнні ряду крадіжок та пограбувань, який, до всього, утік з-під варти, повідомила нещодавно прес-служба облуправління МВС.

переглядів: 796
11:19

Жоден із арештантів Кіровоградського слідчого ізолятора № 14 останнім часом не відмовлявся від їжі. Так відповіло керівництво установи на поширені в Інтернеті відомості про те, що п’ятеро її в’язнів на знак незгоди із свавіллям адміністрації оголосили голодування.

переглядів: 665
11:06

Це передбачено Законом "Про заходи протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та зловживанню ними", який набрав днями сили.

переглядів: 741
11:03

Кримінальну справу стосовно директора кіровоградської фірми, яка займається будівництвом, обробкою деревини та виробництвом тротуарної плитки, розглянув нещодавно Кіровський райсуд. Бізнесмену інкримінували грубі порушення трудового законодавства.

переглядів: 674
10:56

Жителі області починають користуватися цілодобовою телефонною лінією "Громадянська позиція", запровадженою кілька тижнів тому керівництвом облуправління МВС.

переглядів: 757
10:35

Кіровоградці вшанували видатного угорського піаніста й композитора Ференца Ліста, двохсотліття якого світ відзначив 22 жовтня.
Нам цей ювілей близький тим, що під час гастрольного туру Україною 1847 року Ференц Ліст декілька концертів дав і в Єлисаветграді. Саме тому на будинку № 34, що на вулиці Шевченка (на тому місці знаходився літній театр, у якому грав Ліст), 1986 року було встановлено бронзову меморіальну дошку (архітектор – А. Губенко, скульптор – А. Мацієвський) на честь тих подій .

переглядів: 804
10:14

Новим власником і президентом ФК "Зірка" став кіровоградський підприємець Максим Березкін. Новим директором – Сергій Ольшанський, а виконавчим директором і тренером дитячо-юнацької команди клубу – Андрій Антонов.

переглядів: 753
14:59

Як уже повідомляла "ВГ", у вересні на засіданні фракції ПР у міській раді була озвучена ініціатива не утворювати районні у місті ради. Після цього розпочалися зустрічі із громадськістю, щоб з’ясувати її думку стосовно цієї ідеї, порадитися, почути пропозиції від неї. У рамках цих зустрічей минулої середи Олександр Саінсус виніс це питання на розгляд громадської ради, що діє при виконкомі Кіровоградської міської ради.

переглядів: 801
« 1 2 3 ... 297 298 299 ... 541 542 543 »
pgt 0.69218 сек. / запитів: 6 / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2011
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua