МЕНЮ


11:33

Документальний фільм “Коли повернеться татко?” про долі український воїнів, які потрапили у полон до бойовиків так званих ДНР та ЛНР, їхні родини, котрі чекали своїх батьків та чоловіків з ворожих застінків та боролись за їхнє якнайшвидше звільнення, про ті сім’ї, куди ще не постукала радість зустрічі, представили в міській раді Кропивницького.

переглядів: 36
11:32

Уже майже п’ятий рік наша країна борониться від російсько-терористичної агресії, українські солдати й офіцери стримують ворожу навалу, немало їх при цьому загинуло. Серед них – і наші земляки, які служили в Кропивницькому або були призвані з нього до війська.

переглядів: 50
11:32

На Кіровоградщині поліцейські перекрили канал незаконної легалізації іноземців на території України, інформує сектор комунікації поліції Кіровоградської області.
У “ділі” було задіяно троє – уродженка однієї з країн Азії, посадова особа РАЦСу та працівниця медичного закладу обласного центру.

переглядів: 35
11:30

28 січня у Кропивницькому, у сквері Покровському, відкрилася міська ковзaнка. Діти і їхні бaтьки з Кущівки, Кaтрaнівки, Великої Бaлки тa інших мікрорaйонів могли aктивно провести чaс, безкоштовно покaтaтися нa ковзaнaх.

переглядів: 45
11:28

У Кропивницькому, в літературно-меморіальному музеї І.К. Карпенка-Карого, 25 січня у рамках просвітницького проекту «Національні меншини Кіровоградщини» відбулася презентація книги «Архіпелаг дружби», до якої увійшли збірники творів двох знаних письменників: українки Антоніни Корінь («Сонячна гойдалка») та болгарина Володимира Стафідова («Болгарская лоза»).

переглядів: 31
09:09

Вдень і вночі під час снігопадів трудилися працівники комунальних підприємств Кропивницького. На транспортні магістралі виїхала вся снігоприбиральна техніка підприємств “Універсал–2005" та ”Благоустрій".

переглядів: 81
09:08

Після повернення із зимових канікул кропивницькі школярі снідають і обідають стравами з оновленого меню.

переглядів: 79
09:06

Харчування пацієнтів у лікарнях та дітей у навчальних закладах Кропивницького перебуває на постійному контролі влади. Міський голова Андрій Райкович особисто регулярно відвідує школи та медичні заклади, щоб з’ясувати, наскільки страви якісні.

переглядів: 89
09:06

На засіданні міської топонімічної комісії під головуванням секретаря міської ради Кропивницького Андрія Табалова погоджено звернення міського товариства політичних в’язнів і репресованих щодо найменування безіменного скверу по вулиці Великій Перспективній між обласним судом та лікарнею святого Луки на честь борців за волю України.

переглядів: 93
« 1 2 3 4 5 ... 792 793 794 »
pgt 1.03318 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua