МЕНЮ


12:57

Ім’я режисера, актора, одного із засновників українського професійного реалістичного театру, яким назване наше місто, у нас добре відоме: ще із 1940 року його носить обласний академічний музично-драматичний театр. Та однак для більшості наших земляків Марко Лукич залишається знайомим незнайомцем: ім’ям з афіш чи написів на пам’ятниках. Тим часом він прожив цікаве, бурхливе, сповнене не тільки пристрастей, успіхів, злетів, але й горя, втрат та розчарувань життя. І у нашому краї є чимало місць, які нагадують і розповідають про це.

переглядів: 254
12:04

«Про заходи із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях

переглядів: 275
11:13

Кожне засідання жіночого клубу «Світана» проходить цікаво, пізнавально та повчально. Клуб наш працює при бібліотеці-філії № 17 міської централізованої бібліотечної системи і збирає навколо себе активних та цілеспрямованих мешканок селища Нового.

переглядів: 256
10:07

Двадцять шостого квітня 2019 року минуло 33 роки від дня аварії на Чорнобильській АЕС. Чорнобиль... Зараз це слово знає весь світ. Ця зона поки що викреслена з нашого життя.

переглядів: 305
09:38

16 квітня у селі Турії Новомиргородського району урочисто відкрили дитячий садочок. Протягом двох років проводили реконструкцію дошкільного навчального закладу «Ромашка». Сільський голова Анатолій Тупчій, людина, яка всім серцем вболівала за відкриття такого важливого для громади об’єкта, особисто брав участь у всіх етапах реконструкції, власноруч збирав меблі, дбав про благоустрій території, допомагав будівельникам, залучив активістів села та місцевих фермерів.

переглядів: 90
08:56

У виставковій залі обласного Центру народної творчості (м. Кропивницький, вул. Гоголя, 66/50) відкрилася персональна фотовиставка «OGO OLE in Kropyvnytskyi» Олега Огородника, який живе і працює у Львові. Він – член Національної спілки фотохудожників України, заслужений художник Міжнародної федерації фотомистецтва /FIAP/, лауреат багатьох міжнародних та всеукраїнських виставок, учасник творчої групи «Засмага», почесний член Одеської фотографічної асоціації, Львівської організації НСФХУ, україно-польсько-словацької групи «Black White Group», фотокореспондент, автор багатьох персональних виставок в Україні та за її межами.

переглядів: 68
14:18

Понад п’ятдесят композицій дитячої творчості, які захоплюють безпосередністю і відвертістю сприйняття світу, представив у Кропивницькому, в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна, відділ образотворчого мистецтва дитячої школи мистецтв на виставці «Барвистий калейдоскоп» у рамках музейного проекту «Галерея дитячої творчості».

переглядів: 134
13:57

Крізь життєві шторми до професійного успіху

переглядів: 128 / коментарі (1)
12:40

Щороку напередодні чорнобильських днів, 26 квітня та 14 грудня, школярі Кропивницького пишуть твори, присвячені ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, зокрема й своїм рідним. Написала його й учениця 9-Б класу кропивницького колегіуму Ярослава Рева – про свого дідуся Михайла Мохонька:

переглядів: 111
« 1 2 3 4 5 ... 876 877 878 »
pgt 0.49203 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua