МЕНЮ


14:32

Основний Закон нашої держави визначає засади організації та діяльності політичних партій. Статтею 36 Конституції України передбачається і гарантується право громадян України на свободу об’єднання у політичні партії для здійснення та захисту своїх прав і свобод, а також задоволення політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів, за винятком обмежень, встановлених державою в інтересах національної безпеки і збереження громадського порядку, охорони здоров’я населення або захисту прав і свобод інших людей. Політичні партії наділяються правом безпосередньо висувати кандидатів у народні депутати, а також кандидатів у Президенти України.

переглядів: 2617
14:30

Відповідає начальник відділу з нагляду за правильністю призначення пенсій управління праці та соціального захисту населення виконкому Кіровської районної у м.Кіровограді ради Ольга Демиденко.

переглядів: 2730
20:18

Поки в Києві тривають перемовини щодо створення коаліційної більшості у Верховній Раді, помаранчеві сили на місцях уже знаходяться за півкроку до підписання меморандуму. Про це кіровоградські журналісти почули з вуст учасників прес-конференції, яка у рамках прес-клубу реформ відбулася минулого вівторка. Народний депутат України Володимир Яворівський розповів, що меморандум про співпрацю, іншими словами, протокол намірів, на Кіровоградщині попередньо погоджено обласними організаціями БЮТ, “Нашої України” та Соціалістичної партії. Планується, що, у разі підписання, його буде озвучено сьогодні, сьомого квітня, перед відкриттям сесії обласної ради ще старого скликання.

переглядів: 1531
20:06

БЮТ, Партія регіонів, блок „Наша Україна”, Народний блок Литвина, СПУ і КПУ пройшли у Кіровоградську обласну раду за підсумками виборів. Про це повідомили в обласній територіальній виборчій комісії. Ці результати є остаточними за підсумками обробки даних з 965 дільниць області.

переглядів: 2488
20:02

У зв’язку з перевищенням середньодобової температури повітря + 8С протягом останніх трьох діб та керуючись п. 5 Правил надання послуг з централізованого опалення — постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 «Про затвердження Правил надання населенню послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», керуючись ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Кіровоградської міської ради

переглядів: 2326
19:55

Міські виборчі комісії так і залишаться без коштів, передбачених субвенцією з Державного бюджету на проведення виборів до місцевих органів влади та міського голови у розмірі 53311 гривень.

переглядів: 1434
20:14

Верховна Рада України минулого вівторка провела своє засідання по-особливому. Крісло спікера облили якимось аміаком, пожартували, так би мовити, наостанок. Потім прийняли ряд законів, серед них і закон, що відміняє недоторканність депутатів місцевих рад. За ухвалення відповідного Закону «Внесення змін до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» проголосували 296 народних депутатів. Не підтримали даний проект Закону фракції Партії регіонів «Регіони України», СДПУ(о), «Відродження».

переглядів: 3054
17:27

Микола ЦУКАНОВВиборчі перегони 2006 року наближаються до свого екватора. Пристрасті навколо боротьби за депутатські мандати досягають свого апогею. Активно включилися в неї і кіровоградські міські організації партій і блоків. На 76 місць у Кіровоградській міській раді претендують 42 політичні сили, а на посаду міського голови — 20 кандидатів. У численних виступах, презентаціях, публікаціях, «прямих ефірах» загалом переважають нищівна критика опонентів, заклики до нових перерозподілів усього, що піддається поділу, та відверта нетерпимість один до одного гравців регіонального політичного поля. І стає сумно. Сумно від того, що чекає на Кіровоград у квітні 2006 року. Стає зрозумілим, що об’єднати збуджений пристрастями боротьби за владу політикум у єдиний дієвий механізм управління Кіровоградської міської ради навесні цього року буде складніше, ніж будь-коли. Але є надія. Надія на те, що на гладіаторській арені майбутньої влади знайдеться сила, яка зупинить руїну, яка розуміє відповідальність за отриману довіру народу глибше, ніж задоволення власних амбіцій.

переглядів: 1595
« 1 2 3 ... 712 713 714 ... 769 770 771 »
pgt 0.9526 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua