МЕНЮ


10:54

Багато хто з нас чув про такий напрямок у медицині, як гомеопатія, але не кожен достеменно знає, що це таке. А в дослівному перекладі з грецької мови "гомеопатія" означає "подібна хвороба", і в її основі лежить принцип "подібне лікувати подібним". Гомеопатія – безпечний метод відновлення здоров’я завдяки саморегуляції організму. Людина отримує шанс зменшити вплив або уникнути, хімічної, гормональної терапії та антибіотиків.

переглядів: 2228
09:59

В безликий строй всех снова не построишь.
Сатира знает, как ей поступать.
Ну что, Шполянский Аминад Петрович?
С приездом. Вы на родине опять.

Евгений Евтушенко

Уродженець Єлисаветграда, один з найвидатніших поетів російської еміграції Амінад Петрович Шполянський (1888-1957) увійшов в історію літератури ХХ століття під звучним і промовистим псевдонімом – Дон-Амінадо, який перекладають так: лицар, який дарує. І він дійсно подарував читачам стільки, без перебільшення, геніальних творів, що його й досі „відкривають”.

переглядів: 1980
09:15

На два кіоски скоротилася недавно торговельна мережа фірми "Інгуша". Вони опинилися на території одного з кіровоградських комунальних підприємств, де спеціалізована інспекція міської ради складує демонтовані МАФи (малі архітектурні форми), які їх власники встановили без відповідних дозволів. До таких радикальних заходів стосовно фірми "Інгуша" міська влада вдалася, коли стало зрозуміло: це підприємство не збирається добровільно забирати свої "будки" із земельних ділянок, користуватися котрими не має права.

переглядів: 2214
09:08

Як працюється органам місцевого самоврядування у нелегкі кризові часи, які важелі управління є і які потрібні міському голові, аби повноцінно відповідати за ситуацію в місті, розповів в інтерв’ю журналісту видання "2000" Андрію Крикунову кіровоградський міський голова Володимир Пузаков, яке ми подаємо з деякими скороченнями.

переглядів: 2292
09:02

Завтра, 3 липня, працівники Кіровоградської обласної спілки споживчих товариств (облспоживспілки) відзначатимуть Міжнародний день кооперації.

переглядів: 2124
09:02

За усталеною традицією, у переддень Дня молоді у Кіровоградській міській раді відбувся урочистий прийом, на якому міський голова Володимир Пузаков привітав кращих представників молодого покоління зі святом, побажав їм успіхів та завзяття у досягненні мрій, відмінного навчання, вагомих професійних здобутків. Володимир Тихонович вручив найкращим студентам свідоцтва стипендіатів міського голови, а іншим – цінні подарунки та подяки від місцевої влади й себе особисто.

переглядів: 2199
08:11

Урочисте вшанування цьогорічних випускників Кіровоградського державного педагогічного університету відбулось 30 червня у приміщенні обласної філармонії. Молодих педагогів прийшли привітати не лише викладачі цього поважного вищого навчального закладу, батьки, друзі, рідні, а й кіровоградський міський голова Володимир Пузаков, начальник управління освіти обласної державної адміністрації Ельза Лещенко, заступник начальника управління сім’ї та молоді ОДА Віталій Останній, голова профспілки працівників освіти та науки області Світлана Скалько та інші.

переглядів: 2085
08:11

Минулого тижня відбулось засідання архітектурної містобудівної ради, яке провів начальник управління містобудування та архітектури – головний архітектор міста Кіровограда Григорій Литвин. До розгляду членів ради був запропонований ескізний проект майбутньої реконструкції скверу Слави, який представили фахівці корпорації "АТБ".

переглядів: 1993
08:01

Якщо країна потребує радикальних змін у своєму розвитку, то в цьому процесі не можна обійти увагою і реформування системи місцевого самоврядування. На цьому наголошує член виконавчого комітету Кіровоградської міської ради Геннадій Заболотний.

переглядів: 3363
« 1 2 3 ... 713 714 715 ... 816 817 818 »
pgt 1.55515 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua