МЕНЮ


18:49

Сьогоднішнє сесійне засідання міської ради, анонсоване як таке, що на ньому нарешті будуть розглядатися земельні питання, вразило своєю одностайністю у голосуванні депутатів.

переглядів: 1449
18:46

Микола ЧигрінДень місцевого самоврядування — свято, яке є однією з найважливіших ознак демократичного суспільства. Воно засвідчує право територіальної громади відстоювати свої інтереси, брати участь у вирішенні питань місцевого значення.
Підвищення комфорту життя кіровоградців, захист малозабезпечених громадян, благоустрій міста, розвиток його інфраструктури — основні напрямки роботи Кіровоградської міської ради та її виконавчого комітету.

переглядів: 1763
13:44

Головною квінтесенцією всіх останніх сесійних засідань міської ради — вирішення земельних питань. Але і цього разу сподівання депутатів на досягнення консенсусу не виправдалася. Узгоджувальна комісія, яку створили депутати для розв’язання земельної кризи, згоди так і не дійшла, тому розгляд всіх цих проблемних питань було відкладено на невизначений термін.
А поки депутати розподілили додаткові півтора мільйона гривень, що надійшли до бюджету розвитку та 373 тисячі гривень субвенції з державного бюджету на пільги ветеранам, інвалідам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи та компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян. Таким чином додаткові кошти отримали управління освіти, житлово-комунального господарства, капітального будівництва, Ленінський та Кіровський райвиконкоми.

переглядів: 1506
07:15

Уважаемый Анатолий Дмитриевич!
Вряд ли я обратился бы к Вам подобным образом, через газету, если бы не Ваше выступление в прямом эфире на телеканале «Стимул» в минувшую пятницу, 25 ноября, коснувшееся в том числе и непосредственно моей персоны. Должен сразу заметить: несмотря на то, что Вы были приглашены в студию как первый заместитель главы облгосадминистрации (о чем заявили в процессе беседы журналисту в студии), некоторые пассажи Вашего выступления носили ярко выраженный политический характер, что может быть расценено как использование Вами своего служебного положения не только для политической саморекламы, но и для сведения в первую очередь политических счетов.

переглядів: 2032
23:57

На з’їзді Народної партії (лідер — Голова Верховної Ради Володимир Литвин), який проходив минулої суботи, повідомлено про створення виборчого блоку «Народний блок Литвина».

переглядів: 1572
14:35

Олег Левицький30 вересня 2005 року колективу прокуратури Кіровоградської області було представлено Олександра Гардецького, який буде виконувати обов’язки заступника Генерального прокурора України — прокурора області з правом формування нової керівної команди, та ознайомлено з наказом Генерального прокурора України про скорочення посади прокурора Кіровоградської області та трьох його заступників.

переглядів: 3843
14:33

Таке питання ставить перед собою громадська організація “Фундація “Відкрите суспільство”, роблячи щорічні моніторинги діяльності народних депутатів України у Верховній Раді.

переглядів: 1794
18:13

“Пільги — останнє право на життя”, “Влада, припини за наш рахунок латати бюджет”, “Влада залізає до нас у кишеню”, “Ні — експериментам. Руки геть від пільг!” — під такими гаслами на центральній площі міста відбулася акція протесту, організована партією “Союз” та Комуністичною партією.
Представників різних прошарків населення — від студентів до пенсіонерів, від працівників бюджетної сфери до підприємців — об’єднала одна мета: висловити своє рішуче “ні” спробам влади підвищити уже вкотре тарифи на комунальні послуги, а також позбавити найнезахищеніші верстви населення пільг, гарантованих нині законодавством України.

переглядів: 1584
« 1 2 3 ... 714 715 716 ... 769 770 771 »
pgt 0.68799 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua