МЕНЮ


08:01

З метою обговорення програми економічних реформ, зокрема проектів Податкового та Бюджетного кодексів, у приміщенні Кіровоградської міської ради відбувся "круглий стіл" за участі представників місцевої та обласної влади, податкових органів, широких кіл громадськості, керівників провідних промислових підприємств Кіровограда, малого та середнього бізнесу. При обласній державній адміністрації створено робочу групу, яка покликана зібрати всі зауваження та пропозиції, що надходитимуть у процесі обговорення цих основоположних законопроектів, систематизувати їх та направити до Кабінету Міністрів України.

переглядів: 1943
07:56

Заклики кіровоградської міської влади до мешканців міста з проханням благоустроїти території біля приватних офісів, установ, підприємств та прибудинкові території, знайшли відгук у багатьох кіровоградців. От і в будинку № 14 на вулиці 50 років Жовтня живуть люди, яким не байдуже, як виглядатиме їхнє подвір’я. Воно і раніше потопало у зелені ошатних, розлогих дерев, акуратних кущів, але не вистачало куточків для відпочинку, квітів, які б милували око мешканцям та тим, хто приходить сюди. А відвідувачів тут було і є чимало, адже саме в цьому будинку знаходиться кілька приватних магазинів, розташований сектор у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Кіровського районного відділу УМВС України в Кіровоградській області, інші правоохоронні органи. Жителі будинку вирішили благоустроїти двір, і він завдяки їхнім старанням набув привабливішого вигляду.

переглядів: 6531
07:44

Початок "БО ВСЕ НА СВІТІ ИШЕ ПІСНЯ НА МОВІ УКРАЇНСЬКІЙЛ" Частина І

У цьому реєстрі славних імен українського народу почесні місця займають і наші земляки, уродженці Єлисаветградщини, чудові поети Юрій Дараган (1894-1926) та Євген Маланюк (1897-1968).

переглядів: 5066
07:29

У Кіровограді затримано 45-річного місцевого жителя, який попався на продажу бойових гранат. Його викрили співробітники міліції та облуправління СБУ, провівши оперативну закупівлю.

переглядів: 1706
07:29

У хабарництві обвинувачують суддю Саксаганського районного суду міста Кривого Рогу. Йому ставлять у вину отримання хабара в розмірі 1500 доларів США. Згідно з матеріалами справи, цей ганебний випадок трапився у лютому нинішнього року.

переглядів: 1695
07:29

У Кіровограді засудили місцевого жителя, який займався розповсюдженням програмного забезпечення з порушенням прав його власників.

переглядів: 1736
07:29

24 червня 65 років тому відбувся парад Перемоги на Красній площі у Москві. А 23 червня 1945 р. у всіх газетах Радянського Союзу було опубліковано наказ Верховного головнокомандувача Й.Сталіна: "На ознаменування перемоги над Німеччиною у Великій Вітчизняній війні призначаю 24 червня 1945 року в Москві на Красній площі парад військ Діючої армії, Військово-Морського флоту і Московського гарнізону – ПАРАД ПЕРЕМОГИ". Приймав парад Маршал Радянського Союзу Г.Жуков, командував – Маршал Радянського Союзу К.Рокоссовський.

переглядів: 2093
16:14

Як уже повідомляла "Вечірня газета", наприкінці травня в будинку № 54-а на вулиці Шевченка в Кіровограді в одній з квартир на цокольному поверсі внаслідок пошкодженя внутрішніх мереж водопостачання та каналізації почала руйнуватися стіна. У той же день, як це трапилося, на місці події побували представники влади, за дорученням міського голови Володимира Пузакова було проведено експертизу стану будинку, за її результатами визначено обсяг робіт, які необхідно виконати. Нагадаємо при цьому, що будинок не є комунальною власністю – він перебуває на балансі ОЖБК, однак, незважаючи на це, міська влада вирішила взяти розв’язання проблеми на себе.

переглядів: 2266
16:08

22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшло в історію українського народу. В цей день розпочалася війна, яка забрала життя більше восьми мільйонів наших співвітчизників. 93 тисячі синів і дочок – скорботний мартиролог Кіровоградщини у тій війні.

переглядів: 2798
« 1 2 3 ... 714 715 716 ... 816 817 818 »
pgt 1.71023 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua