МЕНЮ


11:26

П’ятнадцятого квітня членові обласної організації Національної спілки художників України завідувачеві відділу образотворчого мистецтва Кіровоградської дитячої школи мистецтв (селище Нове) Юрієві Вінтенку (на знімку) виповниться 55 років. Напередодні цієї дати про одного з найшанованіших живописців міста «Вечірній газеті» розповіли член НСХУ заслужений художник України Сергій Шаповалов, директор КДШМ Світлана Медведєва та знаний у Кіровограді поціновував живопису заступник міського голови Микола Цуканов.

переглядів: 5140
11:17

Друге народження станції

На світанку 5 серпня 1941 року перші підрозділи німецької армії увійшли у Кіровоград. І хоча приходу окупантів чекали, однак для мешканців він став несподіванкою. Своєчасно евакуювати матеріально-технічні цінності та визначену категорію громадян до останнього дня не дозволялося, щоб не породжувати паніки. А коли розпочали – часу лишилося обмаль при катастрофічній нестачі транспортних засобів.

переглядів: 3495
11:11

Десять років позбавлення волі – таке покарання призначили кіровоградцеві Ігореві М. за сексуальне розбещення дітей. Це не перший вирок у біографії М.

переглядів: 3817
11:11

Відповідно до статті 28 Цивільного кодексу України, ім’я фізичної особи складається із прізвища, власного імені та по батькові.

переглядів: 3190
11:11

Вони вийшли з Індії понад 1000 років тому і за кілька століть розселилися по всьому світу. Зараз їх налічується до 10 мільйонів.

переглядів: 5746
10:59

Визнати винним у скоєнні хуліганства, призначити покарання у вигляді позбавлення волі на три роки, револьвер "МЕ 38 Magnum-4R" знищити. Такий вирок ухвалив нещодавно суддя Кіровського районного суду Кіровограда місцевому підприємцеві Юрію П-ку, який близько року тому після танців у нічному закладі "Velvet club" поранив з револьвера тамтешнього охоронця.

переглядів: 2082
11:56

Минулих вихідних міський голова Володимир Пузаков, заступник директора департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку Володимир Горбатенко та заслужений архітектор України Віталій Кривенко побували у Львові, де взяли участь в обговоренні-розгляді скульптурної композиції "Пам’ятник Володимирові Винниченку".
"Вечірня газета" постійно інформує читачів про перебіг роботи над проектом площі Володимира Винниченка в обласному центрі й пам’ятника на ній цьому визначному письменникові та політикові початку минулого сторіччя. Фінансують проект, започаткований міською владою, народний депутат України Ігор Шаров, промисловці Євген Бахмач та Андрій Райкович.

переглядів: 3130
10:50

Представники сучасної соціології стверджують, що процес урбанізації проходить інтенсивно та безконтрольно. За даними ООН, чисельність міського населення у всьому світі щорічно зростає на 300 тис. чоловік. Збільшення мешканців мегаполісів невпинно породжує виникнення серйозних проблем. У недалекому минулому міста були центрами прогресу, індустріального розвитку, а також економічного та політичного життя, в той же час вимагаючи вирішення проблем, пов’язаних з життєдіяльністю цих центрів. Здавалося б, це визначення більш доречне для великих міст, столиць. Але викликає заслужений інтерес ознайомлення з журналами засідань міської думи, періодичними виданнями – „Єлисаветградский вестник”, „Голос Юга”, з яких дізнаєшся про розвиток, становлення, набуття європейських рис Єлисаветградом у кінці ХІХ на початку ХХ століть.

переглядів: 4351
10:43

Світлана Лобода – енергійна та амбіційна. У своїх 26 років вона встигла вийти на орбіти шоу-бізнесу України та Росії. Інтерв’ю Світлана дає у статутному готелі "Опера". Хоча PR-менеджер Світлани і намагалася відгородити її від незручних запитань, дівчина відповіла на всі. Як і багато інших відомих людей України, Світлана підтримала популярний в Україні тренд – кидай курити. У колективі Лободи ніхто не курить, оскільки однією з умов контракту для хлопців з балету є відсутність шкідливих звичок, у тому числі й куріння.

переглядів: 7081 / коментарі (2)
« 1 2 3 ... 735 736 737 ... 811 812 813 »
pgt 0.82982 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua