МЕНЮ


10:28

Схоже, весна нарешті починає долати зиму. Хоча з вечора до ранку морозець ще хапає за щоки, та вдень йому вже не до снаги впоратися з поки що несміливим сонячним теплом. Тож зараз саме час готуватися до генерального прибирання міста.

переглядів: 2653
10:28

Післязавтра наші комунальники відзначатимуть професійне свято. Своєю наполегливою працею вони забезпечують життєдіяльність Кіровограда, надають різноманітні послуги його жителям, створюють необхідні умови, щоб у їхніх оселях завжди були вода, газ, тепло, світло, щоб належно утримувались вулиці, дороги, парки і сквери, житловий фонд й прибудинкові території. Як би не було скрутно, вони докладають чималих зусиль, аби нам жилося затишно й комфортно.
Одне з найкращих комунальних підприємств міста – житлово-експлуатаційна контора № 12. Її начальник Любов Марченко не лише зуміла згуртувати навколо себе працелюбний та відповідальний колектив, а й зберегти техніку, інші засоби виробництва.

переглядів: 4292
10:28

З політичною невизначеністю на Олімпі української влади покінчено, тож нарешті реальним стало прийняття найближчим часом державного бюджету на нинішній рік. А після цього – й бюджетів нижчого рівня, на які в усій Україні вже давно очікують.

переглядів: 3118
10:28

Протягом 2009 року економіка міста, як і вся вітчизняна економіка під впливом світової фінансово-економічної кризи, зазнала значних збитків – скоротилися обсяги промислового виробництва, роздрібної торгівлі, інвестицій в основний капітал. Однак у цілому за підсумками року можна сказати, що намітилися певні тенденції до стабілізації. Про це повідомила на прес-конференції у Кіровоградській міській раді заступник директора департаменту економіки та фінансів Олена Осауленко.

переглядів: 3353
10:20

Як уже повідомляла "Вечірня газета", у Кіровограді розпочато спорудження закладу нового типу "Наш дім-2", в якому виховуватимуться сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. На якому етапі зараз реалізація проекту, що втілює в життя міська влада, яка його мета – розповіла нам начальник відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міськради Людмила Дорохіна:

переглядів: 3426 / коментарі (1)
10:20

Будівництво і капітальний ремонт доріг на Кіровоградщині повинні стати одним з пріоритетних завдань для місцевої влади на 2010 рік, навіть на збиток для інших галузей. На цьому наголосив на нараді щодо стану автомобільних шляхів в області, що відбулася минулого вівторка, голова облдержадміністрації Володимир Мовчан.

переглядів: 2917 / коментарі (2)
08:31

Голова облдержадміністрації Володимир Мовчан, голова обласної ради Микола Сухомлин, керівники Знам’янської райдержадміністрації та районної ради взяли участь у підписанні Меморандуму про співпрацю із міжнародною благодійною фундацією “Хайфер Проджект Інтернешнл” та міжнародним фондом “Відродження”.

переглядів: 2184
08:25

...екс-прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко того ж таки дня, як Верховна Рада проголосувала за обрання нового очільника уряду Миколу Азарова та новий склад Кабінету Міністрів. З цього моменту Юлія Володимирівна оголосила, що її політична сила – друга за чисельністю фракція в парламенті – йде в опозицію.

переглядів: 2032
08:25

Які права має споживач при купівлі того чи іншого товару, отриманні послуг, яким чином у разі порушення цих прав він може себе захистити – про це йшлося на прес-конференції, яку влаштувало минулої п’ятниці, напередодні Всесвітнього дня споживача, керівництво обласного управління у справах захисту прав споживачів.

переглядів: 2093
« 1 2 3 ... 736 737 738 ... 811 812 813 »
pgt 1.30915 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua