МЕНЮ


08:54

Сьоме грудня вибрано для святкування Дня місцевого самоврядування не випадково. Саме цього дня, ще в 1990 році, коли Україна перебувала у складі іншої держави — Радянського Союзу, був прийнятий закон про місцеве самоврядування, який, згодом, звісна річ, неодноразово змінювався і доповнювався. А в 1997 році в Україні з'явився новий закон, необхідність прийняття якого знову ж таки диктувалась реформаційними процесами в суспільстві.

переглядів: 1103
17:21

На вулиці стихія, а в сесійній залі — конструктивні діалогиУ зв'язку з тим, що своїм рішенням Кіровоградський міськвиконком підвищив тарифи на водопостачання, два дні на площі перед будинком з колонами вирували пристрасті. Організатори акції протесту — місцеві осередки Соціалістичної, Комуністичної партій, "Батьківщини", "Нашої України" та ряду інших опозиційних партій — вивели на вулицю кілька сотень людей, основними вимогами яких стали створення комісії з представників міської ради, міськвиконкому, облдержадміністрації, профспілок та громадськості для вивчення питання про тарифи на комунальні послуги та обгрунтування плати за комунальні послуги. Під час роботи комісії, вимагали пікетуючі, призупинити рішення міськвиконкому від 26 листопада ц.р. "Про затвердження тарифів на послуги водопостачання та водовідведення". Також у переліку вимог було і невідкладне вжиття заходів по ліквідації заборгованості із заробітної плати працівникам комунальних служб та бюджетної сфери міста.

переглядів: 1519
12:14

Центральний Провід УРП "Собор" повідомив, що з ініціативи окремих народних депутатів України в Верховній Раді порушено питання про включення до Державного бюджету України 2004 року коштів в обсязі 1 мільйона гривень з розрахунку на кожного депутата, якими ці депутати зможуть розпоряджатися фактично одноосібно.

переглядів: 967
14:11

Зараз уже очевидно: якщо не провести політичну реформу, то державу чекають важкі випробування. Нинішній наш співрозмовник, голова асоціації "Бізнес-леді" Олена НАДУТЕНКО, глибоко переконана, що в суспільстві поступово наростає загальне усвідомлення неминучості політичної реформи. Свідченням цього є підписи 292 депутатів Верховної Ради під проектом Закону "Про внесення змін до Конституції України" від 19 вересня ц.р. Усе це стало можливим завдяки активності громадськості під час обговорення попереднього проекту змін до Конституції у травні нинішнього року та конструктивній співпраці депутатів Верховної Ради з Президентом та урядом України. Тепер слід зробити ще один крок, підтримати узгоджений проект політичної реформи.

переглядів: 1874
19:11

Блок Віктора Ющенка "Наша Україна" проводить акцію "Україні — народного Президента" (розпочато акцію у Кіровоградській області).

переглядів: 1574
16:19

Кіровоградська міська рада
Керуючись статтями 42, 46, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

переглядів: 1935
15:20

Відповідно до пункту 6 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого побутового палива, в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 1997 року №1050, субсидія призначається лише уповноваженому власнику (співвласнику) житла, наймачу державного та громадського житлового фонду, членові житлово-будівельного (житлового) кооперативу, власнику (співвласнику) житлового приміщення, на якого відкрито особові рахунки за місцем реєстрації.

переглядів: 3063
15:15

Керівництво УМВС України в Кіровоградській області приймає громадян з особистих питань:

переглядів: 4242
15:10

Традиційна сьомолистопадова демонстрація цього року у Кіровограді не зібрала великої кількості людей і не мала великого резонансу в обласному центрі.

переглядів: 1676
« 1 2 3 ... 742 743 744 ... 778 779 780 »
pgt 0.61664 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua