МЕНЮ


00:13

Міському голові м.Кіровограда М.Чигріну
Голові обласної ради В.Сибірцеву
Голові обласної державної адміністрації В.Моцному
Прокурору Кіровоградської області Ю.Данильченку
Засобам масової інформації
Членам територіальної громади

переглядів: 1577
14:19

Сесійна залаЯк не старалися учасники художніх колективів міста своїми веселими щедрівками надати черговій, сьомій, сесії міської ради святкового настрою, однак з того нічого не вийшло. Сесія розпочалася, але далі справа ні на крок не зрушила. Навіть не затвердили порядок денний. Знову розкол, знову "більшість" і "меншість".

переглядів: 1370
10:48

Комісія з питань почесних звань та нагород, створена при Кіровоградському міськвиконкомі, 12 грудня минулого року провела своє засідання, на якому детально обговорювала запропоновані кандидатури для визначення найдостойнішого претендента на звання "Почесний громадянин Кіровограда у 2002 році".

переглядів: 1355
20:03

Микола ЧигрінМіський голова Кіровограда Микола Чигрін з нагоди професійного свята правоохоронців - Дня міліції України - вручив міському загону вартових правопорядку ключі від десяти новеньких легкових автомобілів "ВАЗ-2107". Минулого понеділка подарований транспорт уже поповнив автопарк міського відділу міліції.

переглядів: 2017
13:01

Зважаючи на те, що з наближенням новорічних свят на ринках міста з'являлися несертифіковані піротехнічні вироби, які являють собою загрозу життю та здоров'ю людей, міський голова Микола Чигрін видав розпорядження №235 "Про затвердження умов торгівлі піротехнічними виробами та пристроями".

переглядів: 3424
15:35

Чергова частина Ленінського відділу міліціїНа момент, коли ми з фотокореспондентом завітали до Ленінського відділу міліції міста Кіровограда, людей, які безпосередньо виїжджають на місце скоєння злочинів та займаються їх розслідуванням, - себто працівників карного розшуку та слідчих- на місці не виявилося. Та, власне, ми й не сподівалися їх побачити, адже знали напевно, що майже весь особовий склад Ленінського РВВС задіяний на розкритті вбивства 36-річного кіровоградця, що трапилося минулої суботи по провулку Зеленому.

переглядів: 3166
10:57

- Нарешті й до наших дітей завітав науково-технічний прогрес, - сказав директор Кіровоградської спеціальної загальноосвітньої школи №1 Петро Мізерний, приймаючи комп'ютер з рук голови Ради офіцерського зібрання управління Служби безпеки України в області Ігоря Пустовіта.

переглядів: 3003
11:40

Продовжую спілкування з представником Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Кіровоградській області Любов'ю Бакаленко. Тема нашої сьогоднішньої розмови окреслена в заголовку.

переглядів: 3295
« 1 2 3 ... 758 759 760 ... 778 779 780 »
pgt 0.76639 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua