МЕНЮ


08:38

Минулого тижня кіровоградський міський голова Володимир Пузаков, один із його заступників, директор гуманітарного департаменту Валентина Пупишева, та начальник управління капітального будівництва міської ради Віктор Ксеніч побували в ЗОШ № 7 та навчально-виховному об’єднанні "Спеціальна загальноосвітня школа – дитячий садок для дітей з вадами слуху".

переглядів: 2786
08:34

Про наслідки підвищення тарифів на послуги ОКВП "Дніпро–Кіровоград" для комунального підприємства "Водопровідно-каналізаційне господарство" розповіли на прес-конференції у вівторок директор цього КП Валентина Єременко та її заступник Галина Бахматова.

переглядів: 2437
08:31

Планувалось, що 30-а сесія Кіровоградської обласної ради, проведення якої було призначене на 26 лютого цього року, буде присвячена створенню територіальної виборчої комісії з проведення місцевих виборів. Але з огляду на те, що Верховна Рада відмінила свою ж постанову про проведення цих виборів 30 травня цього року і не призначила іншої дати, депутатам обласної ради довелося вносити корективи у порядок денний пленарного засідання.

переглядів: 9258
08:25

Порадити вступити до Єлисаветградського кавалерійського юнкерського училища троюрідному племіннику Тараса Шевченка (якого поет щиро любив, неодноразово згадував у листах до його батька) Йосипу міг випускник академії Генштабу Микола Новицький. Ще 1860 року офіцер по дорозі до місця призначення – згаданого закладу заїжджав до Корсуня на Черкащину, де вів перемовини про звільнення родичів Кобзаря з кріпацтва. А юнкером Йосип Шевченко став 1872 року.

переглядів: 2913
08:11

Михайло Курах, нині член правління Кіровоградської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану, був одним із тих шістдесяти офіцерів КДБ, які у грудні 1979 року брали штурмом органи державної влади Демократичної Республіки Афганістан. Розповідь про ті події Михайло Михайлович розпочав дещо здалеку:

переглядів: 2631
08:07

Олексій Матіас – "ангел" з проекту "Фабрика зірок-3" (Новий канал) прийшов на інтерв’ю зі своїм другом і запізнився на 40 хвилин. Однак його можна пробачити. Цей 21-річний красунчик насолоджується першими тижнями зіркового життя після успіху в талант-шоу "Фабрика зірок-3". Він стильно одягнений і сповнений райдужних надій. Незважаючи на програш у фіналі латишу Шуринсу, Олексій став відкриттям. У березні йому, як і всім іншим "третім" фабрикантам, доведеться попотіти – "Фабрика-3" вирушила в тур по Україні, і вони щоденно дають по концерту в новому місті, у деяких – і по два.

переглядів: 3583 / коментарі (1)
07:55

Виставка робіт кіровоградського самодіяльного майстра Сергія Берестеня, виготовлених із сірників, стала справжньою окрасою відділу краєзнавчої літератури обласної універсальної бібліотеки ім. Д. Чижевського. Відвідувачі книгозбірні мають можливість оглянути роботи унікального майстра, ознайомитися з творчим потенціалом умільця, який хоча і займається цим своєрідним мистецтвом усього рік, але вже має і своїх поціновувачів, і відповідне визнання широких кіл мистецької громадськості у вигляді грамот та дипломів різноманітних виставок й оглядів.

переглядів: 2700
07:48

Минулого понеділка редакції "Вечірньої газети" передали оголошення про те, що Службою безпеки України розшукується громадянин Лозінський Віктор Олександрович 06.04.1963 р. народження, уродженець селища міського типу Голованівська Кіровоградської області, зареєстрований у місті Києві по вулиці Граденській, 10, кв. 30, який обвинувачується в скоєнні особливо тяжкого злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України". У цьому ж оголошенні містилися фото та словесний опис розшукуваного: "На вигляд – 45 – 46 років, очі світло-сірого кольору, зріст – 175 – 180 см, волосся русяве із сивиною, середньої статури, обличчя овальне, ніс прямий, вуха прилягаючі, може носити бороду і вуса". Ми запевнили співробітника облуправління СБУ, який приніс нам цей текст, що зробимо все можливе для затримання громадянина Лозінського. І не дотримали слова – через годину стало відомо, що Віктор Олександрович уже дає свідчення в Генеральній прокуратурі України.

переглядів: 2603
08:15

Мешканці проспекту Комуністичного, що в Кіровограді, минулими вихідними були приємно здивовані зовнішнім освітленням цього затишного куточка нашого міста. Різнокольорова ілюмінація стала завершальним акордом у загальному благоустрої проспекту, який комунальники доводили до ладу протягом усього минулого року. Подібні роботи вже найближчими днями будуть розпочаті і на площах Дружби народів, Богдана Хмельницького та Набережній. Також буде освітлено й площу біля залізничного вокзалу, незабаром і вся вулиця Поповича – від транспортного двору до Ковалівського парку – засяє вогнями.

переглядів: 2780
« 1 2 3 ... 766 767 768 ... 837 838 839 »
pgt 0.92966 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua