МЕНЮ


22:42

На Кіровоградщині побував голова Української національно-консервативної партії, директор інституту трансформації суспільства Олег Соскін.

переглядів: 1941
20:33

Головним управлінням з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від Чорнобильської катастрофи та управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Кіровоградської міської ради започатковано серію зустрічей із школярами загальноосвітніх та спеціальних шкіл у рамках Всеукраїнської акції "Герой-рятівник року".
У рамках програми проводяться зустрічі, розповідається про професію рятівника, його авторитет, надаються консультації, як поводити себе в надзвичайних ситуаціях.

переглядів: 2577
15:21

Запропонована міським головою дата проведення чергового сесійного засідання для прийняття міського бюджету — 30 квітня, мабуть, зовсім не влаштувала фракцію "Трудова Україна", яка вже вкотре, майже у повному складі, не з'явилася.

переглядів: 1826
09:31

— Вважаю, що запропоновані зміни до Конституції України наближають нас до більш високого політичного європейського рівня, — поділилась своїми думками Маргарита Борисова, депутат міської ради, директор колегіуму.

переглядів: 1865
12:24

У робочі групи по підбиттю підсумків обговорення проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України" продовжують надходити пропозиції від громадян міста.

переглядів: 1131
12:07

Кожна людина в нашій державі, якщо у неї виникає така потреба, має право звернутися до органів державної влади чи місцевого самоврядування з питаннями і проблемами, які її тривожать. Це право, як і обов'язковість реагування органів влади на таке звернення, передбачені Конституцією України та Законом "Про звернення громадян", нова редакція якого прийнята у травні 1999 року.

переглядів: 1925
12:23

"Їдкий дим заважав іти далі. Але апарат стисненого повітря працював бездоганно. Потужний промінь переносного ліхтаря пробивав пітьму. Ось і вона — третя кімната в задимленій квартирі. На дивані ще теплий чоловік без явних ознак життя", — згадує командир кіровоградського відділення СДПЧ-2 Анатолій Хоменко.

переглядів: 3252
13:43

"Герой-рятівник року" — під такою назвою розпочалася Всеукраїнська акція, яка проходить під патронатом Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.
В зв'язку з об'єднанням двох відомств на базі Міністерства надзвичайних ситуацій і Державного департаменту пожежної безпеки створено єдину службу захисту населення і територій від пожеж та інших надзвичайних ситуацій. Тепер, як повідомляє кіровоградський обласний Центр протипожежної пропаганди, за номером телефону "01" ви можете звернутися по допомогу при виникненні будь-якої надзвичайної ситуації — народна служба порятунку завжди захистить і допоможе. Учасником акції "Герой-рятівник року" може стати не лише професіонал-рятівник, але і пересічний громадянин, який виявив мужність і героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожеж, аварій, стихійних лих.

переглядів: 5348
09:38

Сич Володимир Михайлович, підполковник внутрішньої служби, в пожежній охороні з 1985 року. Зараз працює начальником ДПЧ №7 по охороні ВАТ "Кіровоградолія".

переглядів: 2650
« 1 2 3 ... 775 776 777 ... 802 803 804 »
pgt 0.93166 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua