МЕНЮ


07:50

Гасло "Порятунок потопаючих – справа рук самих потопаючих" у ситуації з виконанням Закону України "Про соціальний захист дітей війни" набуло буквального смислу. Про це з гіркотою й болем у серці каже голова клубу "Ветеран", голова об’єднання "Діти війни" при Кіровоградській міській організації ветеранів України Володимир Краснокутський.

переглядів: 3218 / коментарі (6)
07:50

Учні Бобринецької загальноосвітньої школи № 5 стали переможцями відбірного етапу четвертого шкільного чемпіонату "Біола – Ігри чемпіонів". Ця перемога відкрила перед ними шлях до участі у фінальній частині змагань, що відбудуться в міжнародному дитячому центрі "Артек".

переглядів: 2309
07:41

Дешева ковбаса, яку з ностальгією згадують споживачі з радянських часів, нарешті повернулася у торговельні точки. Сьогодні на прилавках кіровоградських магазинів можна побачити сотні видів ковбасної продукції кількох десятків виробників. Але чи всю її можна назвати ковбасою? Чи є у ній взагалі м’ясо і чи не шкідливо її вживати? Це намагалися з’ясувати фахівці обласного управління у справах захисту прав споживачів. І висновки, яких вони дійшли, досить невтішні.

переглядів: 5223
07:41

На початку січня нинішнього року на базі обласної санепідстанції почала функціонувати сучасна лабораторія полімеразно-ланцюгової реакції (на знімку внизу) для проведення високоточних вірусологічних досліджень, зокрема при таких хворобах, як грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. З допомогою новітнього обладнання фахівці мають змогу визначати не лише тип грипу, а і його підтип, що дуже актуально з огляду на складну епідемічну ситуацію із захворюваністю населення на сезонний та пандемічний "каліфорнійський" грип. Якщо раніше, під час першої хвилі епідемії грипу, аналізи направлялись до Києва і результатів доводилось чекати десятки днів, то зараз дослідження можна провести на місці й мати відповідь через вісім–десять годин. А це вже запорука того, що вчасно встановлений точний діагноз допоможе уникнути ускладнень та повністю вилікувати хворого.

переглядів: 1968
16:55

Відлига ще не настала, а фахівці уже попереджують про високу ймовірність повені у багатьох областях України. У Кіровограді такий ризик, з огляду на те, що лише за кілька лютневих днів випало понад 150 відсотків місячної норми опадів, теж існує. Однак міська влада впевнена, що попереджувальні заходи, яких вона вживає, дозволять цього уникнути.

переглядів: 2247
16:49

До 17 лютого Центральна виборча комісія, за законом, має видати постанову про результати президентських виборів. Хоча електронні протоколи уже оброблено стовідсотково. Згідно з даними цих документів, за Віктора Януковича проголосували 48,95 відсотка виборців, за Юлію Тимошенко – 45,47 відсотка.

Поки Віктор Федорович, не дочекавшись офіційного встановлення результатів виборів, запрошує іноземних лідерів на власну інавгурацію, його політичні опоненти тішаться регіональними перемогами в столиці, закордонному виборчому окрузі та в 16 областях. Кіровоградщина – в їх числі.

переглядів: 2606
16:44

Велика Балка – за крок до повного відновлення на ній вуличного освітлення. Одним з етапів цього є реанімація понищеного в попередні роки "світлового господарства" на десяти вулицях мікрорайону.

переглядів: 2772
16:11

Міський бюджет – не золоті копальні царя Соломона. Його вміст значно скромніший. До того ж, зважаючи на фінансову кризу, яка ніяк не хоче покидати наших теренів, наповнювати його нелегко. Однак за кошти з міського бюджету будівельники зараз капітально реставрують і створюють кілька об’єктів. У середу міський голова Володимир Пузаков разом з начальником управління капітального будівництва міської ради Віктором Ксенічем побував на деяких з них – у ЗОШ № 16 та Кіровоградській міській лікарні швидкої медичної допомоги.

переглядів: 2177
16:07

Телефонуючи на "гарячу лінію" до міського голови, кіровоградці не лише намагаються донести до влади власні проблеми, з якими не в силах впоратись, а й часто дякують за позитивну реакцію на те чи інше гостре питання. У період несприятливих погодних умов, коли місто було буквально занесене снігом, а комунальники збивались із ніг, розчищаючи проїжджі шляхи, чимало мешканців нашого міста зуміли самоорганізуватись, щоб допомогти двірникам. Але і працівники ЖЕКів часто не рахувались ні з часом, ні з власною втомою, щоб навести лад на закріплених територіях. Їм красно дякували жителі будинку по вулиці Попова, 20, корпус 5, багатоповерхівок по вулиці Героїв Сталінграда, 12, корпуси 1, 3, 4.

переглядів: 2219
« 1 2 3 ... 776 777 778 ... 843 844 845 »
pgt 3.61151 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua