МЕНЮ


10:28

Ми, східні слов'яни, відрізняємося від інших своєрідним ставленням до назв, пам'яток, символів, меморіальних дощок. У нас кожне покоління, кожна нова влада намагається реалізувати себе не покращанням економічного життя, а зміною вивісок, пам'ятників (почалося це ще з часів, коли християнство насаджувалося замість язичництва). Тобто, менталітет наш не дозволяє нам пронумерувати вулиці, як на заході. Ми міняємо назви, вкладаючи у них певні символи, певні політичні переконання, національні пріоритети, знання історії. Так чи інакше — для нас це завжди проблема.

переглядів: 3423
12:51

Відповідно до Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною", пенсії за особливі заслуги встановлюються:

переглядів: 1662
12:50

Ми на порозі знаменних подій — 60-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників і 60-річчя Перемоги радянського народу над гітлерівським фашизмом. Неможливо розділити подвиг народу на полях битв і в тилу.

переглядів: 1570
18:47

В Кіровограді пройшла крайова рада отаманів козацького товариства Бугогардівська паланка Українського козацтва.

переглядів: 7406
18:45

На засіданні президії Кіровоградської обласної ради ветеранів ішла ділова розмова про підсумки 4-го з'їзду Організації ветеранів України і завдання ветеранських організацій з виконання його рішень.

переглядів: 1563
18:58

У 2004 році право на державну соціальну допомогу мають сім'ї, чиї доходи не перевищують 80 гривень на кожного члена сім'ї. При цьому грошовий мінімум для пенсіонерів і дітей підвищений до 110 грн, а для інвалідів — до 115 грн.

переглядів: 3489
19:11

Відбувся ініційований "Вечірньою газетою" круглий стілСьогодні відбувся ініційований "Вечірньою газетою" круглий стіл "Назва столиці степового краю: проблеми перейменування". У рік 250-річного ювілею ця тема знову стала актуальною. Релігійні громади, депутати різних рівнів, громадські організації та політичні партії висловлюють різні точки зору, апелюють до нинішньої міської влади, надсилають звернення, листи, відгуки до топонімічної комісії у міськвиконкомі.

переглядів: 3071
12:08

Приватизувавши квартири в багатоповерхівках, громадяни автоматично стають власниками допоміжних приміщень — підвалів, сходів, сараїв, кладовок, горищ, колясочних. Для цього не потрібно створювати об'єднання співвласників чи вступати до нього або ж здійснювати ще якісь юридичні дії. Господарі неприватизованих осель є співвласниками допоміжних приміщень нарівні з тими, хто приватизував своє помешкання. Без згоди власників не можна продавати, здавати в оренду, перебудовувати чи передавати в користування допоміжні приміщення. Право власності на них так само, як і на квартири, є непорушним, забезпечується державою і захищається судом. Таке рішення оприлюднив Конституційний Суд України за зверненням Сергія Ярового та шістдесяти народних депутатів України.

переглядів: 2106
« 1 2 3 ... 778 779 780 ... 821 822 823 »
pgt 1.06364 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua