МЕНЮ










10:17

Працівники міліції Олександрії виявили в приватному домоволодінні справжній арсенал – три міни, частини до автомата ППШ та магазин до нього, споряджений кулями у кількості 50 штук, стрічку до кулемета, металеві дроти для протитанкових мін, кілька артилерійських снарядів, а також 63 набої калібру 7,62 мм, 14 набоїв калібру 9 мм та пневматичну рушницю.

переглядів: 1727
10:15

Приватного підприємця з міста Олександрія засуджено до реальної міри покарання за несплату податку на додану вартість. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

переглядів: 1939
10:14

Кіровоградська митниця ввела в дію Інтернет-приймальню та Консультаційний центр, які розташовані на веб-сторінці "Митниця" веб-сайту Кіровоградської обласної державної адміністрації.

переглядів: 2263
09:45

Про винесений у квітні нинішнього року вирок Кіровського районного суду, згідно з яким колишній дільничний інспектор міліції Л. мав потрапити в місця позбавлення волі на чотири роки, "Вечірня газета" уже розповідала. Нещодавно матеріали стосовно Л. переглянув апеляційний суд області і, виявивши у них деякі огріхи, скасував вирок та направив справу на новий розгляд у той же районний суд.

переглядів: 2078
08:53

Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Заваллівської школи-інтернату І–ІІІ ступенів спеціалісти КРУ ще раз переконалися в тому, що не всі розпорядники бюджетних коштів переймаються економією державних грошей.

переглядів: 1918
08:50

Прокуратура міста Олександрії закінчила досудове слідство та спрямувала до суду кримінальну справу стосовно голови правління ЗАТ "Енерговугілля".

переглядів: 1817
08:01

За крадіжку інвентаря з будівництва храму тримав відповідь у Кіровському районному суді кіровоградець Н.

переглядів: 1778
14:47

Кіровоград поміж інших українських міст вирізняється зразковою міжконфесійною толерантністю. Про це сказав минулої неділі владика Марк, єпископ Кіровоградський і Голованівський Української православної церкви Київського патріархату, під час освячення наріжного каменя церкви Свято-Андріївської парафії в селищі Гірничому (про встановлення на місці її зведення пам’ятного хреста «Вечірня газета» писала в жовтні позаторік) й закладання в її підмурівок пам’ятної капсули з урочистим текстом, підписаним міським головою Володимиром Пузаковим і депутатами міської ради Миколою Цукановим та Андрієм Кролевцем.

переглядів: 2822
14:44

21-22 жовтня відбудеться знаменна подія не лише для Кіровограда, а й для всієї України – в нашому місті проходитиме Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми торакальної хірургії», на яку з’їдуться провідні лікарі та вчені з усього світу. Про це повідомили у вівторок під час прес-конференції кіровоградський міський голова Володимир Пузаков та депутат Кіровоградської міської ради гловний торакальний хірург області Григорій Урсол.

переглядів: 3431
« 1 2 3 ... 782 783 784 ... 887 888 889 »
pgt 0.5181 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua