МЕНЮ


07:52

У рамках четвертого Міжнародного фестивалю "Весняні надії", ініціатором проведення якого в Кіровограді є дитячо-юнацький центр "Юність" (директор – Віктор Савицький), наше місто відвідала велика делегація дитячих творчих колективів з міста Кніча (Республіка Сербія). Вони продемонстрували свою творчість перед мешканцями Кіровограда та селища Нового, відвідали ті історичні місця нашого краю, які у сиву давнину заселяли вихідці із Сербії. Мешкали сербські діти в родинах учнів загальноосвітніх навчальних закладів №№ 8, 10. Також іноземні гості відвідали Кіровоградську міську раду, де зустрілись із міським головою Володимиром Пузаковим, директором гуманітарного департаменту міськради Валентиною Пупишевою. До речі, міський голова відвідав один з концертів за участі сербських колективів і дав високу оцінку хореографічній майстерності танцюристів, адже він у молоді роки сам був учасником славнозвісного танцювального ансамблю "Ятрань".

переглядів: 2330
07:52

Минулого тижня у ніч на вівторок Алла Шикоріна, жителька квартири № 23 будинку № 54-а на вулиці Шевченка в Кіровограді, прокинулася від гуркоту. «Землетрус», – перше, що спало їй на думку. Увімкнувши світло, жінка вжахнулася – одна із внутрішніх стін її квартири відійшла від стелі і потріскалася. Невдовзі з’ясувалося, що помешкання інших жителів цього будинку – цілісінькі. Але людей це не заспокоювало. Оскільки квар- тира Шикоріної розташована на цокольному поверсі, люди припустили, що руйнується фундамент. І забили на сполох.

переглядів: 2460
07:52

Незабаром у Кіровограді будинки на вулицях, що носять імена Тараса Шевченка, В’ячеслава Чорновола та Декабристів, прикрасять нові таблички, на яких будуть не лише їх назви, а й портрети цих людей і короткі довідки про них. На нараді, присвяченій встановленню цих топонімічних знаків, міський голова Володимир Пузаков зазначив, що за зразок необхідно взяти вулицю Пашутінську, де такі таблички вже є.

переглядів: 1756
07:45

Наприкінці минулого тижня кіровоградський міський голова Володимир Пузаков і заступник директора департаменту економіки та фінансів міської ради – начальник управління економіки Олена Осауленко зустрілися з головою Кіровоградської обласної організації Українського товариства сліпих (УТОС) Борисом Батєхіним і директором Кіровоградського навчально-виробничого підприємства УТОС Сергієм Дубенком.

переглядів: 2342
07:45

Як уже повідомляла минулого номера "ВГ", виконком Кіровоградської міської ради відкоригував тарифи на воду. Відповідно до прийнятого рішення, з 14 червня жителі Кіровограда платитимуть за водопостачання та водовідведення по шість гривень 47 копійок за кубометр.

переглядів: 2682 / коментарі (2)
07:45

Наявні в Кіровограді дитячі садочки, на жаль, не спроможні прийняти всіх дітей дошкільного віку. Саме тому міський голова Володимир Пузаков одним із пріоритетних завдань міської влади вважає збільшення в них кількості груп та створення в обласному центрі нових дошкільних закладів. Задля з’ясування можливостей таких груп він побував минулого тижня в яслах-садочку № 54 "Чебурашка" по вулиці Гайдара, 26.

переглядів: 2552
07:45

Те, що Центральний сквер Кіровограда буде реконструйовано, – питання для міської влади вирішене. А от яким чином все це буде зроблено, детально обговорили учасники наради у міського голови Володимира Пузакова – керівництво ТОВ "Укр-Сфера", підприємці, які мають торговельні об’єкти на цьому клаптику землі, заступник директора департаменту містобудування та капітального будівництва міської ради Анатолій Донченко, начальник управління містобудування та архітектури міської ради – головний архітектор Кіровограда Григорій Литвин, заслужений архітектор України Віталій Кривенко й інші.

переглядів: 2477
07:35

Протягом кількох тижнів працівники спецінспекції Кіровоградської міської ради з допомогою аварійно-диспетчерської служби демонтували відразу кілька торговельних кіосків.

переглядів: 2330 / коментарі (1)
07:27

Випускників одинадцятих класів цьогоріч на Кіровоградщині – трохи більше семи тисяч. Не всі вони візьмуть участь у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО), яке не є обов’язковим етапом у їхньому житті. Пройти тестування мають лише охочі вступити до вищих навчальних закладів. Таких на даний час в області – дев’ять тисяч (нинішні одинадцятикласники разом з випускниками минулих років). На абітурієнтів вищі навчальні заклади вже давно активно "полюють". Випускників шкіл буде набагато менше, аніж спроможні "проковтнути" ВНЗ. А нестача студентів – це реальна загроза скорочення посад викладачів.

переглядів: 2686
« 1 2 3 ... 782 783 784 ... 871 872 873 »
pgt 0.48065 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua