МЕНЮ


12:17

Минулої п’ятниці відбулася дванадцята сесія обласної ради п’ятого скликання. До питань, що стосувалися виконання програми економічно-соціального розвитку області в нинішньому році, у депутатів особливих претензій не було. Порядок денний рухався як по маслу, аж поки не дійшли до тих, що вже давно відібрали спокій якщо не у цілих фракцій, то в окремих народних обранців точно.

переглядів: 2030
10:32

Здається, реалії змусили згадати цей легендарний майданівський лозунг кіровоградських міських депутатів із Блоку Юлії Тимошенко та “Нашої України”. Минулого вівторка зранку, перед запланованою на цей день сесією міської ради, у Кіровоградському прес-клубі реформ керівник фракції БЮТ у міській раді Юрій ДАВИДОВ та голова міської організації партії “Народний Союз Наша Україна”, депутат міської ради Олександр ДАНУЦА скликали прес-конференцію.

переглядів: 2480
16:22

Про майбутнє Кіровоградської області, її економічний розвиток та вирішення у регіоні соціальних проблем йшлося на черговому засіданні Кіровоградського прес-клубу реформ. А гостями клубу стали представники Партії регіонів – голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та інвестицій обласної ради Микола КОВАЛЬЧУК, депутат обласної ради Олег ТКАЧЕНКО та народний депутат, голова підкомітету з питань інноваційної діяльності Юрій КАРАКАЙ.

переглядів: 1979
16:18

Ганна ГерманКолишній прес-секретар Віктора Януковича, а нині депутат п’ятого скликання Партії регіонів Ганна ГЕРМАН, завітала на Кіровоградщину минулої неділі. Побувала у Новоукраїнці, відвідала кіровоградські храми, хутір Надію і взяла участь у засіданні Кіровоградського прес-клубу реформ.
Враховуючи, що гостя – наша колега, то й запитань до неї було чимало. Одне з перших: чому вона любить Україну? Адже тут стільки проблем, а вона свого часу працювала за кордоном і бачила зовсім інше життя. Пані Ганна відповіла, що сьогодні в Україні живеться дійсно складно, та, незважаючи на це, ніде в світі немає ріднішого куточка, ніж той, де вона народилася, тієї річечки, в якій купалася в дитинстві…

переглядів: 1878
11:14

Сьомого вересня за ініціативою Партії регіонів в Україні стартувала кампанія з підготовки проведення всеукраїнського референдуму, на який пропонується винести три резонансні питання. Перше: "Чи згодні ви, щоб державними мовами в Україні були українська мова та російська мова?" Друге: "Чи згодні ви, щоб голови районних і обласних державних адміністрацій обиралися громадянами України прямим голосуванням?" Третє: "Чи згодні ви, щоб Україна була постійно нейтральною державою, яка не бере участь у військових блоках?"

переглядів: 3693
11:12

На початку тижня обласний штаб мегаблоку “Наша Україна” – “Народна самооборона” презентував журналістам основні напрями передвиборчої програми. Детально коментував їх лідер помаранчевого блоку на Кіровоградщині Едуард ЗЕЙНАЛОВ.

переглядів: 2018
11:08

Голова парламентської фракції Партії регіонів Раїса БОГАТИРЬОВА у рамках свого візиту до нашого міста взяла участь у засіданні Кіровоградського прес-клубу реформ.

переглядів: 2534
11:04

12 вересня у Кіровограді побувала одна з лідерів Партії регіонів Раїса БОГАТИРЬОВА. В аеропорту її зустрічали міський голова Кіровограда Володимир ПУЗАКОВ, депутати міської та обласної рад від ПР, керівники обласного виборчого штабу, регіональні партійні активісти та прихильники біло-блакитних.

переглядів: 1922
10:57

Учора в Кіровоградському прес-клубі відбулася прес-конференція, у якій взяли участь лідер Партії національно-економічного розвитку України Павло МАТВІЄНКО та представник цієї партії Христина СТЕЦЬКІВ.

переглядів: 2307
« 1 2 3 ... 794 795 796 ... 853 854 855 »
pgt 0.92006 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua