МЕНЮ


10:53

Минулого вівторка директор Центру прикладної політики “Стратагема” Юрій РОМАНЕНКО оприлюднив на прес-конференції результати соціологічного опитування, що проводилося у Кіровограді та області з 17 по 22 серпня, аби з’ясувати електоральну підтримку партій та блоків на виборах-2007. В опитуванні, за словами пана Романенка, взяли участь 2100 респондентів. Вибірка була зроблена за соціально-демографічними та статево-віковими ознаками для кожного із семи виборчих округів Кіровоградщини. Проводилось опитування методом анкетування респондентів.

переглядів: 2539
10:49

Учора, під час перебування в нашому місті, голова Партії національно-економічного розвитку України Павло МАТВІЄНКО завітав до Кіровоградської міської ради.

переглядів: 2248
13:15

На Кіровоградщині проживає тридцять молодих людей, які народилися 24 серпня 1991 року. Минулої п’ятниці, у день свого 16-річчя, вони отримували паспорт – свій найважливіший документ – в урочистій обстановці з рук представників влади у своїх містах та районних центрах.

переглядів: 1644
13:14

Журналісти з досвідом пам’ятають, що раніше серед газетних рубрик, особливо у місцевих виданнях, обов’язково була “Газета допомогла” чи щось подібне. На передвиборчу технологію тижневика “Украина-Центр” (газета друкує адреси своїх читачів, які потребують допомоги), активно пристав міський голова Володимир ПУЗАКОВ. "Вечірка" ж не залишилась осторонь і разом з ним почала навідувати кіровоградців, для яких візит мера скоріше із категорії несподіванок.

переглядів: 1879
15:40

пожежаМинулий понеділок став справді нещасливим для Кіровоградської меблевої фабрики. Близько чотирнадцятої години тут виникла пожежа. Загорілись покрівля та перекриття одного з виробничих цехів.
Як з’ясували згодом рятувальники, вогнем були охоплені 100 квадратних метрів покрівлі та 70 квадратних метрів перекриття. За їх припущенням, орієнтовна причина загоряння – порушення правил пожежної безпеки при використанні електромеханічного інструменту під час проведення демонтажу фарбувальної камери. Але остаточний висновок буде зроблено після ретельного вивчення всіх обставин. Однак це не міняє того факту, що пожежа була досить серйозна.

переглядів: 2094
17:25

Наступного дня після закриття третьої сесії міської ради п’ятого скликання керівники двох фракцій — БЮТ та Соцпартії — Юрій Давидов та Олена Костенко провели прес-конференцію, на якій підсумували роботу депутатського корпусу.

переглядів: 1523
12:41

За ініціативи народного депутата України Миколи Садового (СПУ) у редакції „Вечірньої газети” відбулася його зустріч із журналістами вісника міської ради. Микола Ілліч висловив свою думку з приводу незалежності журналістської думки від владних структур: „Газета, навіть якщо вона – газета міської ради, повинна бути незалежною ні від кого, у тому числі незалежним має бути і редактор цього видання. Я завжди виступав проти монополії на що б то не було, і у першу чергу – проти монополії на думку, коли вказують: що писати, а що ні. Так, ваше видання – газета міськради, у вас є певні зобов’язання перед нею. У першу чергу – у висвітленні роботи міської ради, депутатів, виконкому, друкуванні необхідних регуляторних актів тощо. Але необхідно надати колективу можливість творчо працювати, писати про всі події, які відбуваються у місті, незалежно від того – на користь вони міській владі чи ні. Інформація не повинна бути дозованою! Звичайно, як ми знаємо з недавньої історії, міська влада може мати вплив на газету, хоча б у тому, що стосується фінансів. При бажанні можна, наприклад, припинити фінансування, якщо позиція газети чи її редактора не відповідає позиції влади. Але я вас запевняю: наші депутати зуміють відстояти принципову позицію газети. Головне, щоб інформація у ній була правдивою. Я завжди прагнув до співпраці і взаєморозуміння з пресою, моє кредо: ніколи не сваритися з журналістами. Що стосується саме вашої газети, то я завжди готовий підставити плече і допомогти у вирішенні всіх питань.”. Миколу Ілліча дуже здивував той факт, що редакція “Вечірньої газети не є співзасновником видання (колектив позбавила цього права міська влада у 1998 році, а до цього воно у неї було, – авт.), і він вважає, що дану ситуацію треба міняти, тим більше, що, на думку народного депутата, мова про ліквідацію газети йти не може. А ось трудовий колектив має право і повинен бути співзасновником газети, у якій він працює (ст. 7 Закону України “Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні, – ред.). Саме це має убезпечити журналістів від тиску з боку влади і забезпечити справжню свободу слова, а заодно і продемонструвати відкритість влади. До речі, колектив редакції вже звернувся з такою пропозицією до міського голови та до профільної депутатської комісії.

переглядів: 2285
16:12

Микола СадовийУ вівторок з журналістами зустрівся народний депутат України Микола Садовий. Він, зокрема, розповів, які посади за підсумками виборів дісталися представникам Соціалістичної партії на Кіровоградщині, а також висловив свою позицію стосовно перспектив формування коаліції демократичних сил на рівні регіону та всієї держави.
Отже, на виборах СПУ набрала 5,69 відсотків голосів і здобула 33 депутатські мандати у Верховній Раді. Втім, зазначив Микола Садовий, соціалісти сподівалися на 10-15 відсотків голосів, але в силу різних причин цей бар’єр подолати не вдалося. Тепер вони визначають, що ж потрібно змінити в стратегії партії, щоб прихилити народ до себе. До обласної ради СПУ провела дев’ять депутатів, заступником голови облради обрано Якова Бондаря, теж члена СПУ.

переглядів: 1651
15:07

Громадянство, як основний вид стосунків між державою та її населенням, почало формуватися ще в часи античності. А в масовому порядку стало застосовуватися в епоху нової історії після ліквідації абсолютизму й утвердження конституційного ладу. В силу походження громадянство надається людині при народженні за принципами “крові” чи “ґрунту”. Громадянство через натуралізацію здобувається особою за її волею, що виражається у відповідному клопотанні уповноваженим на те компетентним державним органом. Вітчизняне законодавство гранично чітко визначає умови імміграції і тимчасового перебування іноземців в Україні. Їм також можуть надаватися притулок, статус біженця, створюватися умови для натуралізації. Ті, що постійно проживають — це іноземці, які мають на це дозвіл, виданий органами внутрішніх справ. Іноземці, що перебувають в Україні на інших законних підставах — це ті, які тимчасово перебувають. Але часто-густо перебування цих закордонних гостей затягується на тривалий термін. Не маючи наміру повертатися в країну, де народилися, бажаючи залишитися в Україні назавжди, вони, тим не менш, переховуються від Закону. Хоча набагато простіше було б легалізувати своє перебування в нашій державі. Є органи, які можуть у цьому допомогти. На території нашого регіону це відділ міграційної служби у Кіровоградській області Державного комітету України у справах національностей та міграції, який очолює Олександр ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ. Інтерв’ю з ним до уваги тих, кого хвилюють питання міграції та набуття громадянства.

переглядів: 4120
« 1 2 3 ... 795 796 797 ... 853 854 855 »
pgt 0.86468 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua