МЕНЮ


16:49

До 17 лютого Центральна виборча комісія, за законом, має видати постанову про результати президентських виборів. Хоча електронні протоколи уже оброблено стовідсотково. Згідно з даними цих документів, за Віктора Януковича проголосували 48,95 відсотка виборців, за Юлію Тимошенко – 45,47 відсотка.

Поки Віктор Федорович, не дочекавшись офіційного встановлення результатів виборів, запрошує іноземних лідерів на власну інавгурацію, його політичні опоненти тішаться регіональними перемогами в столиці, закордонному виборчому окрузі та в 16 областях. Кіровоградщина – в їх числі.

переглядів: 2692
16:44

Велика Балка – за крок до повного відновлення на ній вуличного освітлення. Одним з етапів цього є реанімація понищеного в попередні роки "світлового господарства" на десяти вулицях мікрорайону.

переглядів: 2839
16:11

Міський бюджет – не золоті копальні царя Соломона. Його вміст значно скромніший. До того ж, зважаючи на фінансову кризу, яка ніяк не хоче покидати наших теренів, наповнювати його нелегко. Однак за кошти з міського бюджету будівельники зараз капітально реставрують і створюють кілька об’єктів. У середу міський голова Володимир Пузаков разом з начальником управління капітального будівництва міської ради Віктором Ксенічем побував на деяких з них – у ЗОШ № 16 та Кіровоградській міській лікарні швидкої медичної допомоги.

переглядів: 2240
16:07

Телефонуючи на "гарячу лінію" до міського голови, кіровоградці не лише намагаються донести до влади власні проблеми, з якими не в силах впоратись, а й часто дякують за позитивну реакцію на те чи інше гостре питання. У період несприятливих погодних умов, коли місто було буквально занесене снігом, а комунальники збивались із ніг, розчищаючи проїжджі шляхи, чимало мешканців нашого міста зуміли самоорганізуватись, щоб допомогти двірникам. Але і працівники ЖЕКів часто не рахувались ні з часом, ні з власною втомою, щоб навести лад на закріплених територіях. Їм красно дякували жителі будинку по вулиці Попова, 20, корпус 5, багатоповерхівок по вулиці Героїв Сталінграда, 12, корпуси 1, 3, 4.

переглядів: 2273
15:57

"Катюшу" відреставрують

На баланс комунального підприємства "Трест зеленого господарства" передано пам’ятник воїнам-артилеристам, точніше, добре відому кіровоградцям "Катюшу" – автомобіль БМ-13 (ЗІС-6), що знаходиться при в’їзді до обласного центру з боку міста Знам’янки. Керівництво підприємства має укласти договір з Кіровоградською обласною громадською організацією "Автоветеран" на ремонт пам’ятника, на який буде витрачено, за попередніми підрахунками, 65 тисяч гривень. Відкриття оновленого пам’ятника заплановано до 25 квітня цього року, напередодні святкування 65-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

переглядів: 2402
15:34

Наприкінці минулого тижня в Кіровоградській міській раді відбулися наради під головуванням Володимира Пузакова, присвячені нагальній потребі повернення з оренди парку культури та відпочинку "Ковалівський" – пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення – та розглядові стану справ, пов’язаних зі створенням у Кіровограді музею Кароля Шимановського.

переглядів: 4443
15:30

Кіровоградська молодь має можливість позмагатися за Премію Кабінету Міністрів України

Відділ сім’ї та молоді гуманітарного департаменту Кіровоградської міської ради приймає клопотання про присудження Премії Кабінету Міністрів України у шести номінаціях.

переглядів: 3263
15:23

Останнім часом Кіровоградська міська лікарня швидкої медичної допомоги – у всіх на слуху. Спочатку – публікація в одній з місцевих газет про те, як погано в цьому медичному закладі годують пацієнтів, потім він – в епіцентрі уваги на нараді в облдержадміністрації, через кілька днів – виступ лікарів (Олександра Лаврова, Віктора Мягкого, Олександра Болдурата, Ніни Пустової) на прес-конференції та в передачі на одному з місцевих телеканалів…

переглядів: 3635
15:10

Про захист прав споживачів у нашій країні заговорили після 1991 року, коли економіка, ступивши на рейки ринкових відносин, потребувала нових правил взаємодії між виробниками товарів і послуг, продавцями й покупцями. Тоді вперше був прийнятий закон про захист прав споживачів, який чітко регламентував правила гри на споживчому ринку, і почала створюватись мережа спеціальних управлінь та відділів у структурах органів державної влади й органів місцевого самоврядування.

переглядів: 4958
« 1 2 3 ... 813 814 815 ... 880 881 882 »
pgt 0.54779 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua