МЕНЮ


15:03

15 лютого двадцять один рік тому з Демократичної Республіки Афганістан (ДРА) вийшли останні військові підрозділи колишнього СРСР, які протягом десяти років перебували в тій країні. Щороку всередині лютого "афганці" згадують своє бойове минуле, вшановують загиблих на війні та померлих від ран і набутих в Афганістані хвороб товаришів.

переглядів: 4058
14:56

До цієї аксіоми прислухались у Кіровоградському інституті розвитку людини "Україна", тому з першого вересня за студентські парти цього навчального закладу сіли… пенсіонери. Понад 70 студентів-слухачів потрапили до Вищої народної школи й сьогодні можуть раз на тиждень ознайомлюватися з основами комп’ютерної грамоти, вивчати іноземні мови та здобувати знання з основ здоров’я.

переглядів: 4876
13:55

Другого лютого кіровоградці Софії Сидорівні Мороз виповнилось 102 роки. Як каже сама бабуся: "Другу сотню розміняла, багато прожила, багато бачила…"

І дійсно так. Життєвий шлях цієї працелюбної жінки був наповнений радощами й горем. Колись великою була її родина, мала жінка десять братів та сестер. Зазнала важкої праці, голоду, холоду, знущань поліцаїв під час окупації у Великій Вітчизняній війні. Переховувала червоноармійців, яких так і не змогли знайти нелюди, за що й відшмагали жінку. Особливо старався двоюрідний брат, який прислужував німцям. Але один з поплічників тоді зупинив його, мовляв, особливо не старайся, в неї чотири брати й сестра в Червоній Армії, повернуться з фронту – помстяться...

переглядів: 2421
13:52

Учора на черговому засіданні сесії Кіровоградської міської ради депутати розпочали процедуру розірвання договору оренди із ТОВ "ЦНТІ УНГА", що орендує цілісний майновий комплекс КП "Кіровоградтеплокомуненерго". Причина – невиконання орендарем договірних зобов’язань.

переглядів: 3039
13:50

Наприкінці минулого року "Вечірня газета" та оператор мобільного зв’язку life:) у рамках благодійної кампанії "Допомогти так легко!" оголосили конкурс на кращу статтю, присвячену проблемі безпритульних дітей в Україні.

переглядів: 2575
13:48

Як і можна було очікувати, найбільше запитань під час чергової "гарячої" лінії з міським головою Володимиром Пузаковим, яка уже за усталеною традицією відбулася у вівторок, стосувалися наслідків негоди.

переглядів: 2278
13:44

Третього лютого в актовому залі ЗОШ № 20 відбулося вшанування учасників і переможців міського етапу конкурсу "Учитель року – 2010". У заході взяли участь як педагоги-конкурсанти, так і керівники шкіл, учителі навчальних закладів Кіровограда та гості свята.

переглядів: 2610
13:40

Нещодавно в облдержадміністрації відбулася нарада, на якій обговорювалося питання стану медичної галузі в області. Правда, основну увагу там було приділено Кіровограду. Звучало багато критичних зауважень – стосовно показників захворюваності, ситуації, що склалася у міській лікарні швидкої медичної допомоги (ЛШМД). Пізніше з останнього приводу провели прес-конференцію й кілька лікарів цього медичного закладу – заступник головного лікаря Ніна Пустова, завідуючий другим хірургічним відділенням Олександр Лавров, завідуючий третім хірургічним відділенням Олександр Болдурат та інші, а також депутати міської ради Віктор Мягкий, Віктор Шмідт та Олена Костенко.

переглядів: 4448
13:34

Минулий рік для депутатського корпусу міської ради був досить продуктивним. Ухвалені радою рішення позитивно позначилися на стані міського господарства та сприяли задоволенню потреб членів територіальної громади. І якщо попередні роки відзначались суттєвим впливом на місцевих депутатів болючих загальнодержавних політичних процесів, 2009-й був відносно стабільним. Це підтвердив в інтерв’ю нашому виданню і секретар Кіровоградської міської ради Володимир Слівнов.

переглядів: 3108
« 1 2 3 ... 814 815 816 ... 880 881 882 »
pgt 0.52867 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua