МЕНЮ


14:20

Нині основні зусилля співробітники податкової міліції спрямовують на попередження та викриття тяжких злочинів, передусім, у найбільш життєво важливих галузях економіки та забезпеченні надходження тіньових коштів до бюджету. Активізували вони і боротьбу з мінімізаторами податкових зобов'язань. Внаслідок діяльності останніх, знову ж таки, до бюджету не надходять значні суми. Втрачає як економічна, так і соціальна сфера. Про роботу, яка ведеться у цих напрямках, розповідає начальник відділу організації викриття злочинів у базових галузях економіки управління податкової міліції ДПА в Кіровоградській області Андрій МАЛМИГА:

переглядів: 1934
14:52

Верховна Рада ухвалила Закон "Про вибори народних депутатів України", за таке рішення проголосували 255 народних депутатів. Цим документом пропонується проводити вибори народних депутатів за пропорційною системою. Однією з новел Закону є зниження прохідного бар'єру. Тепер, як повідомляє Укрінформ, аби потрапити до парламенту, партіям чи блокам політичних партій треба набрати три відсотки голосів виборців (на попередніх виборах було 4 відсотки). Парламентарії, згідно з новим Законом, обираються за виборчими списками кандидатів у депутати від політичних партій у багатомандатному загальнодержавному виборчому окрузі. Депутатом може бути обраний громадянин України, який на день виборів досягнув віку 21 року, має право голосу і проживає в Україні протягом останніх п'яти років. Не може бути включеним до виборчого списку громадянин, що має судимість за вчинення умисного злочину, яка не погашена і не знята.

переглядів: 2214
13:02

Сьогодні виповнюється дванадцять років, як незалежна Україна утворила внутрішні війська МВС України. На Кіровоградщині вони представлені військовою частиною 3064, яка дислокується в обласному центрі з квітня 2001 року. Військовослужбовці спільно з нарядами міліції виходять на патрулювання по охороні громадського порядку в місті, а також конвоюють підсудних під час судових засідань. Щодня на службу виходять понад тридцять солдатів строкової служби. Майже всі вони у майбутньому планують працювати в правоохоронних органах. Приміром, двадцятидворічний рядовий Тарас Цикалюк, який уже має за плечима вищу освіту, здобуту в престижному вузі (він закінчив Одеський університет імені Мечникова), вирішив це для себе, коли потрапив на перше патрулювання. У той вечір на Новій Балашівці сталося вбивство чоловіка. Друге патрулювання — на вулиці Червонозорівській молодий чоловік наклав на себе руки. Третій, четвертий, п'ятий, десятий виходи — практично щоразу доводилося виїжджати на місця скоєння злочинів, у тому числі й резонансних. Тарас Цикалюк впевнений: служба у внутрішніх військах стане надійним підґрунтям для подальшої роботи в органах. У цьому можна не сумніватися. Адже, проходячи службу у військовій частині 3064, солдати під час виконання службово-бойових завдань навчаються здатності швидко реагувати на зміни обставин, умінню швидко приймати правильні рішення.

переглядів: 4849
10:28

Ми, східні слов'яни, відрізняємося від інших своєрідним ставленням до назв, пам'яток, символів, меморіальних дощок. У нас кожне покоління, кожна нова влада намагається реалізувати себе не покращанням економічного життя, а зміною вивісок, пам'ятників (почалося це ще з часів, коли християнство насаджувалося замість язичництва). Тобто, менталітет наш не дозволяє нам пронумерувати вулиці, як на заході. Ми міняємо назви, вкладаючи у них певні символи, певні політичні переконання, національні пріоритети, знання історії. Так чи інакше — для нас це завжди проблема.

переглядів: 3583
12:51

Відповідно до Закону України "Про пенсії за особливі заслуги перед Україною", пенсії за особливі заслуги встановлюються:

переглядів: 1725
12:50

Ми на порозі знаменних подій — 60-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників і 60-річчя Перемоги радянського народу над гітлерівським фашизмом. Неможливо розділити подвиг народу на полях битв і в тилу.

переглядів: 1627
18:47

В Кіровограді пройшла крайова рада отаманів козацького товариства Бугогардівська паланка Українського козацтва.

переглядів: 8442
« 1 2 3 ... 819 820 821 ... 863 864 865 »
pgt 0.4705 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua