МЕНЮ


12:08

Приватизувавши квартири в багатоповерхівках, громадяни автоматично стають власниками допоміжних приміщень — підвалів, сходів, сараїв, кладовок, горищ, колясочних. Для цього не потрібно створювати об'єднання співвласників чи вступати до нього або ж здійснювати ще якісь юридичні дії. Господарі неприватизованих осель є співвласниками допоміжних приміщень нарівні з тими, хто приватизував своє помешкання. Без згоди власників не можна продавати, здавати в оренду, перебудовувати чи передавати в користування допоміжні приміщення. Право власності на них так само, як і на квартири, є непорушним, забезпечується державою і захищається судом. Таке рішення оприлюднив Конституційний Суд України за зверненням Сергія Ярового та шістдесяти народних депутатів України.

переглядів: 2236
11:08

Леонид Кучма и Таксин Шинаватра (фото Укринформ)Президент Украины Леонид Кучма, пребывая с официальным визитом в Королевстве Таиланд, провел встречу в узком кругу с Премьер-министром этой страны Таксином Шинаватрой. Глава Украины и Премьер-министр Таиланда приняли участие в украинско-тайских переговорах в расширенном составе и церемонии подписания двусторонних документов. Как сообщает Официальное Интернет-представительство Президента Украины, были подписаны: Соглашение между Кабинетом Министров Украины и Правительством Королевства Таиланд об авиационном сообщении; Конвенция между Кабинетом Министров Украины и Правительством Королевства Таиланд об избежании двойного налогообложения; Протокол между Министерством иностранных дел Украины и Министерством иностранных дел Королевства Таиланд о консультациях и сотрудничестве.

переглядів: 2145
10:31

Прописка канула у вічність давно — ще у 2001 році. Потім було три роки невизначеності. Зараз у нашій державі введено реєстрацію громадян. Тепер кожен може добровільно обирати і заявляти місце, за яким буде проживати. Це чорним по білому записано у нещодавно прийнятому Законі України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання". З новаціями у чинному законодавстві журналістів на брифінгу познайомив начальник відділу у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб УМВС в Кіровоградській області Володимир Гончаренко. За його словами, введення інституту реєстрації зовсім не означає, що громадяни мають вистоювати черги біля паспортних столів із тим, щоб замінити відмітку "прописаний" на "зареєстрований". Люди, які прописані за тією чи іншою адресою, автоматично перейшли в розряд зареєстрованих. А ось тим, які ще не зареєструвалися за адресою фактичного проживання, треба подбати про це — подати до найближчого відділення у справах реєстрації, громадянства та імміграції такі документи: заяву, паспорт та листок зняття з обліку в іншій місцевості. Закон розділяє поняття "місце проживання" та "місцеперебування". Місцеперебування — це адреса, за якою ви мешкаєте протягом кількох місяців, але менше, ніж півроку. Місце проживання — відповідно, адреса, за якою мешкаєте понад шість місяців. До речі, реєструватись за місцем перебування не обов'язково. В обов'язковому порядку протягом семи днів зареєструватися мають лише громадяни, які належать до визначених категорій. Це особи, які мають невиконані майнові зобов'язання або ж які призиваються на дійсну військову службу чи беруть участь у судових процесах.

переглядів: 4300
10:28

Тим, хто нарешті зважився створити сім'ю, можливо, й не варто дослухатися до порад батьків. Бо — часи змінилися. Останнім довелося ставати на весільний рушник за інших законів, нині ж у державі діє новий Сімейний кодекс (він набрав чинності в січні нинішнього року). Цей нормативний акт увібрав чимало нових правових конструкцій. Про них розповідає старший помічник прокурора Кіровоградської області з питань правового забезпечення Валентина Васильєва:

переглядів: 2785
17:18

Одна з прес-конференцій голови кіровоградської обласної організації Всеукраїнського об'єднання партії "Батьківщина" Валерія Кальченка була присвячена особливостям перехідних положень майбутніх можливих змін до Конституції.

переглядів: 1679
12:28

Хаджи Хассанал Болкиях и Леонид Кучма (фото Укринформ)9 марта Президент Украины Леонид Кучма провел прощальную беседу с Султаном Государства Бруней — Даруссалам Хаджи Хассаналом Болкияхом, сообщает Официальное Интернет-представительство Президента Украины. В ходе беседы стороны, подводя итоги визита, выразили удовлетворение его результатами и намеченными перспективами будущего сотрудничества.

переглядів: 2448
15:06

Чимало кіровоградців позавчора побували на спільному прийомі міського голови Миколи Чигріна та начальника УМВС в Кіровоградській області Валерія Ноніка. Основні проблеми, які їх хвилювали, стосувалися поліпшення рівня правопорядку в місті, покращання роботи дільничних інспекторів міліції, повернення скасованих пільг ветеранам МВС. Цікавились громадяни й ходом розслідування деяких злочинів, у результаті яких постраждали вони чи їхні родичі. Приміром, кіровоградка Валентина Слюсар ось уже півтора року добивається справедливості. Ще 21 вересня 2002 року біля кафе "Каприз" на вулиці Попова злочинці безпричинно побили її сина. Хлопець отримав відкриту черепно-мозкову травму і переніс складну операцію. Вилікувати його так і не вдалося: він став інвалідом другої групи. Валентина Слюсар на прийомі стверджувала, що їй відомі імена кривдників сина і спитала у правоохоронців, коли ж нарешті їх притягнуть до відповідальності. Начальник Кіровського відділу міліції Сергій Бескупський (а на прийомі були присутні також начальники районних та міського відділів міліції) повідомив, що за даним фактом прокуратурою вже порушено кримінальну справу. Ведеться слідство. Ще треба провести ряд необхідних слідчих дій, таких, як опізнання, очна ставка та інші. Валерій Нонік доручив своїм підлеглим провести службове розслідування і за його результатами притягнути до відповідальності працівників міліції, котрі займалися тяганиною.

переглядів: 1716
14:52

В Кіровоградській області — новий начальник управління по боротьбі з організованою злочинністю. Наказом Міністра внутрішніх справ Миколи Білоконя від 27 лютого нинішнього року ним призначено Сергія Фоміна, який до цього тривалий час пропрацював у податкових органах.

переглядів: 1851
« 1 2 3 ... 833 834 835 ... 876 877 878 »
pgt 0.49964 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua