МЕНЮ


07:28

Міліція регулярно отримує повідомлення з банківських установ про виявлення фальшивих грошових знаків. При дослідженні підробок виявляється, що значна їх частина виготовлена з допомогою техніки, яку має в розпорядженні чи не кожен школяр. Більше того, трапляється, що конкуренцію Нацбанку намагаються скласти дітлахи – у вільний від навчання час випробовують можливості домашніх комп’ютерів та принтерів.

переглядів: 2534
07:28

Сашко Положинський – співак, теле- та радіоведучий, лідер гурту „Тартак”, сприймається наче „вічно молода” людина. Хоча йому вже 37. Можливо, через свою енергетичну музику в стилі хіп-хоп. А також – максималізм та нонконформізм, який читається в словах його пісень та виражається у його громадянській патріотичній позиції.

На Новий рік відбулася давно очікувана для прихильників гурту подія, яких багато серед молодого покоління українців. „Тартак” представив свій новий альбом – „Опір Матеріалів”, перший за останніх три роки та виклав його в Інтернет для безкоштовного прослуховування. Сашко іде в Інтернет, бо на телебачення та радіо – вже „всі свої”. Навіть інтерв’ю ми взяли у Сашка через мережу, адже так виявилося швидше.

переглядів: 4564 / коментарі (2)
08:51

Наближається перше весняне всенародне свято – Міжнародний жіночий день. Воно – одне з найпопулярніших у нашому суспільстві і вже давно стало уособленням любові до жінки, її вшанування та поваги, трепетного ставлення до неї сильної половини людства. Мабуть, немає такого чоловіка, який би цього дня або напередодні не подарував своїй коханій, матері, дочці, колезі по роботі букета квітів. Тому 8 Березня можна ще по праву назвати святом квітів, піднесеного та радісного настрою, який охоплює всіх у ці перші березневі дні. А квіткове різнобарв’я зараз просто вражає. На будь-який смак та гаманець. Кореспонденти "Вечірньої газети" завітали до одного з кіровоградських магазинів квітів – "Світ квітів", щоб дізнатись про квіткові уподобання чоловіків, модні тенденції та спектр послуг, які надають продавці доброго настрою й весняної краси.

переглядів: 2906
08:47

Як уже повідомляла наша газета, з недавнього часу кидати на вулицях недопалки стало дуже дорогим задоволенням. Так, із 17 лютого стаття 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення діє в новій редакції, якою суттєво збільшено штрафи за порушення правил благоустрою. Це – привід задуматися і тим, хто має звичку, розвивати, так би мовити, ринкові відносини на тротуарах, у скверах та в інших недозволених місцях. Бо така торгівля, як правило, не обходиться без засмічення навколишньої території, а штрафи за це дуже-дуже «кусаються».

переглядів: 2537
08:45

У приміщенні Кіровоградської міської ради відбулася зустріч голови ОДА Володимира Мовчана з активом Кіровограда. У зустрічі взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та виконавчих органів міської ради, керівники місцевих підприємств, представники малого та середнього бізнесу, депутати міської ради.

переглядів: 2484
08:42

Минулої середи міський голова Володимир Пузаков, його заступник директор департаменту з гуманітарних питань Валентина Пупишева та начальник управління капітального будівництва міської ради Віктор Ксеніч побували в музеї обласної громадської організації “Автоветеран”, у машинобудівному коледжі Кіровоградського національного технічного університету та ЗОШ № 21.

переглядів: 2923 / коментарі (1)
08:41

Знаючи про час початку "гарячої" лінії, кіровоградці, які бажають поспілкуватись із міським головою, починають телефонувати заздалегідь. Тоді їм на допомогу приходить начальник відділу звернень громадян міської ради Роман Чорноіван. Не нарікаючи на те, що людина зі своїм проханням чи скаргою трохи поспішила, не дочекавшись визначеного часу, він уважно вислуховує громадянина і, якщо питання не потребує особистого втручання міського голови, дає свої рекомендації. Але, звичайно, мешканці міста бажають особисто донести до Володимира Пузакова свою проблему. Дехто його знає особисто, хтось нагадує про зустріч, яку Володимир Тихонович проводив із мешканцями того чи іншого мікрорайону, а хтось телефонує, щоб подякувати за виконану ним обіцянку. Всі звернення ретельно фіксуються, щоб надалі спеціалісти відповідних служб могли виїхати за зазначеною адресою та на місці вивчити можливості його вирішення.

переглядів: 2481
08:38

Минулого тижня кіровоградський міський голова Володимир Пузаков, один із його заступників, директор гуманітарного департаменту Валентина Пупишева, та начальник управління капітального будівництва міської ради Віктор Ксеніч побували в ЗОШ № 7 та навчально-виховному об’єднанні "Спеціальна загальноосвітня школа – дитячий садок для дітей з вадами слуху".

переглядів: 2879
08:34

Про наслідки підвищення тарифів на послуги ОКВП "Дніпро–Кіровоград" для комунального підприємства "Водопровідно-каналізаційне господарство" розповіли на прес-конференції у вівторок директор цього КП Валентина Єременко та її заступник Галина Бахматова.

переглядів: 2613
« 1 2 3 ... 835 836 837 ... 907 908 909 »
pgt 0.53213 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua