МЕНЮ


19:27

Кіровоград, вул.ЛенінаЩе минулого року рішенням міської ради було створено організаційний комітет по святкуванню 250-річчя від дня заснування нашого міста. Очолив оргкомітет міський голова Микола Чигрін. До його складу ввійшли заступники міського голови, начальники управлінь та відділів міськвиконкому, голови постійних депутатських комісій тощо.

переглядів: 2678
14:32

Відповідно до вимог статті 40 Конституції України, статті 22 Закону України "Про звернення громадян", указів Президента України від 19 березня 1997 року № 241 "Про заходи щодо забезпечення конституційних прав громадян на звернення" та від 13 серпня 2002 року № 700 "Про додаткові заходи щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення", розпорядження голови Кіровоградської обласної державної aдмiнicтpaцiї від 7 листопада 2003 року № 611-р "Про порядок особистого прийому громадян", з метою створення належних умов для реалізації громадянами наданого їм права особистого звернення до органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб цих органів:

переглядів: 2308
11:03

Наказом Генерального прокурора України Геннадія Васильєва від 23 січня цього року прокурора Кіровоградської області Юрія Данильченка звільнено із займаної посади і призначено на нову. Відтепер Юрій Броніславович очолюватиме прокуратуру сусідньої Миколаївської області. Поки що залишається невідомим, кого ж буде призначено прокурором нашої області. Наразі обов'язки прокурора Кіровоградщини виконує перший заступник Сергій ЖОЛОНКО.

переглядів: 2970
13:01

Чергове засідання координаційної ради обласних організацій політичних партій та громадських об'єднань розглянуло чимало актуальних питань.

переглядів: 2056
12:17

КІРОВОГРАДСЬКА МІСЬКА РАДА. РОЗПОРЯДЖЕННЯ №1 від 14 січня 2004 року Про закриття дев'ятої сесії та проведення десятої сесії Кіровоградської міської ради двадцять четвертого скликання
Керуючись статтями 42, 46, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

переглядів: 2516
12:13

Приємний подарунок на старий Новий рік нам піднесло Міністерство внутрішніх справ України. Днями воно видало Указ, яким працівникам ДАІ знову забороняється вилучати посвідчення водіїв без рішення суду (виняток — керування транспортом у нетверезому стані).

переглядів: 2439
16:46

Шановні народні депутати!
Від імені журналістських колективів, які нас делегували, ми висловлюємо глибоке занепокоєння ухваленими вами змінами до законів, які суттєво шкодять діяльності засобів масової інформації, принципам свободи слова.

переглядів: 1969
15:45

Леонід КроплісУже не перший рік провідні юристи та представники різних гілок влади переймаються повним реформуванням судової системи. Зараз, наприклад, тривають суперечки стосовно доцільності запровадження повторної касації та виділення ще однієї ланки — конкуренто-патентних судів. Відповідні законопроекти вже розробляються. Під час першого етапу реформування судової системи (так звана мала судова реформа) суди отримали більше повноважень, їхня значимість піднята до того рівня, на якому вони повинні бути у правовій державі. Однак при здійсненні правосуддя недоліків і проблем менше не стало. Ще й досі наші суди славляться тяганиною та зволіканням з розглядом справ. Утім зразкові храми правосуддя в нашій державі все-таки є. Щоправда, їх поки що небагато — по одному-два в кожній області. Це так звані модельні суди.
В Україні вони з'явилися у жовтні 1996 року — в рамках україно-канадського проекту співробітництва з проведення судової реформи. Першими ластівками були місцеві суди Мелітополя, Івано-Франківська та Шевченківський районний суд міста Києва. Там було запроваджено певні зміни в роботі, зокрема, у структурі апарату та організації діловодства. Результатом нововведення стало те, що кількість справ, які розглядали ці суди, зросла в чотири рази. А це вже, безумовно, великий позитив. Зважаючи на це, Державна судова адміністрація 24 червня нинішнього року прийняла рішення про утворення мережі модельних судів. У нашому регіоні таким визнано місцевий суд Ленінського району Кіровограда. Кореспондент "Вечірки" зустрілася з головою Ленінського суду Леонідом КРОПЛІСОМ:

переглядів: 4149
14:11

Збираючись готувати матеріал, присвячений Дню міліції, я вирішила: писатиму про найкращих. Чомусь була певна, що це бійці з убойного (відділу карного розшуку), які ловлять злочинців і вдень, і вночі... Але, переглянувши певні міліцейські дані, я зрозуміла: цього року найліпше спрацювали співробітники управління по боротьбі з організованою злочинністю. Ними виявлено та знешкоджено дванадцять організованих злочинних угруповань, розкрито всі вбивства, при скоєнні яких застосовувалася вогнепальна зброя, та навіть викрито підривну діяльність економічного шпигуна.

переглядів: 3603
« 1 2 3 ... 839 840 841 ... 876 877 878 »
pgt 0.52397 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua