МЕНЮ


15:08

Сьогодні Генеральний прокурор України Святослав Піскун заслухав звіти про результати проведених органами прокуратури перевірок стану дотримання законодавства щодо боротьби з корупцією і службовими зловживаннями в органах влади.

переглядів: 2218
15:30

Микола ЧигрінПеред відпусткою кіровоградський міський голова Микола Чигрін провів прес-конференцію. Він відзначив значимість цієї події — затвердження депутатами бюджету — для міста. Тому сьогодні вкрай необхідно подвоїти зусилля по впорядкуванню обласного центру, наведенню ладу в житлово-комунальному господарстві, зауважив мер. І в цьому напрямку вже ведеться певна робота. Скажімо, сьогодні чимало зусиль докладається до того, щоб перейти від графікової подачі води у місті до цілодобового водопостачання. У цьому, нормальному режимі, вже отримують воду городяни на вулиці Полтавській та в Авіамістечку на Новомиколаївці.

переглядів: 1979
15:13

СДК "Кіровоград"Чи знаєте ви, що на Чорному морі є клаптик кіровоградської території, а якщо точніше, то аж цілих 820 квадратних метрів? Це ж наш підшефний середньодесантний корабель "Кіровоград", який базується під Севастополем. На сьогоднішній день він входить до когорти кращих бойових кораблів особливого призначення (після російсько-українського розподілу "Кіровоград" залишився єдиним кораблем такого класу у Військово-Морських силах нашої держави). Не пасе задніх і екіпаж корабля — за підсумками зимових навчань з бойової підготовки він виборов почесне перше місце. "Кіровограду" присвоєно звання кращого корабля Військово-Морських сил України.

переглядів: 3325
10:31

Розпорядженням голови Кіровоградської облдержадміністрації затверджено додаткові заходи щодо виконання обласної програми організаційного забезпечення діяльності судів на 2003-2005 роки. Як поввідомила Прес-служба Кіровоградської ОДА, рекомендовано територіальному управлінню державної судової адміністрації, обласному управлінню юстиції, райдержадміністраціям та міськвиконкомам:

переглядів: 2429
09:12

У прокуратурі Кіровоградської області відбулося розширене засідання колегії, на якому підбивалися підсумки прокурорсько-слідчої роботи за перше півріччя.

переглядів: 2415
13:58

Як повідомили Генеральну прокуратуру України, цього року прокуратура Запорізької області тільки за результатами перевірок дотримання законодавства, що регулює роботу паливно-енергетичного комплексу, порушила 26 кримінальних справ. З них чотири, — на загальну суму збитків понад 48 млн. грн., вже розслідувані й направлені до суду.

переглядів: 2365
01:01

На підставі статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та статті 77 Бюджетного кодексу України Кіровоградська міська рада ВИРІШИЛА:

переглядів: 2091
« 1 2 3 ... 841 842 843 ... 872 873 874 »
pgt 0.44961 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua