МЕНЮ


12:16

Керуючись статтями 42, 46, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

переглядів: 2207
12:54

Генеральний прокурор України Святослав Піскун дав доручення підготувати матеріали про факти вчинення злочинів проти журналістів та ґрунтовно вивчити стан розслідування справ цієї категорії для подальшого розгляду цього питання на Колегії Генеральної прокуратури.

переглядів: 2656
11:52

Главной целью четырехдневного визита израильского премьер-министра Ариэль Шарон в Индию является окончательное обсуждение контракта по поставке в Индию трех израильских радарных системы раннего оповещения "Фалкон". В ходе визита само соглашение подписано не будет, но предполагается, что это — вопрос времени. За месяц до начала визита США официально сняли возражения против этой сделки, за которую Израиль может получить около 1 млрд. долларов. С началом выполнения контракта Израиль может выйти на первое место по объемам военных поставок в Индию.

переглядів: 2203
11:48

Так скептик іронічно охарактеризував перспективи гендерної рівності у владних кабінетах. Певною мірою він мав рацію. Бо жінки у нас працюють на найважчих, найтрудоємкіших ділянках. Їхня кількість у керівних кріслах, навіть не почавши серйозно зростати, зменшується. 57-60 відсотків безробітних — жінки. Разом з тим, у всіх програмах центру зайнятості — жінки активніші від чоловіків. Вони з більшою охотою навчаються, здобувають нові навички.

переглядів: 1820
20:33

У столиці Киргизької Республіки місті Бішкек, де проходить засідання Координаційної Ради Генеральних прокурорів держав-учасниць СНД, перебуває і українська офіційна делегація.

переглядів: 2007
19:55

Вера ШиманскаяРоссийская спортсменка, обладательница олимпийского титула-2000 по художественной гимнастике в групповых упражнениях, чемпионка мира и Европы Вера Шиманская прославилась на этот раз не только как спортсменка и президент спортивного клуба "Вера". Шиманская была задержана испанской полицией. Спортсменку и ее спутника обвиняют ни много, ни мало, в шулерстве. В 2000 году Вера Шиманская стала олимпийской чемпионкой в групповых упражнениях. В тот год российская сборная была вне конкуренции. Спустя два года Вера становится президентом спортивного клуба "Вера".

переглядів: 2558
18:02

Министр обороны США Дональд Рамсфелд признал, что для обеспечения безопасности в Ираке туда необходимо направить дополнительные войска, но добавил, что силы эти должны быть неамериканские. Он уже прибыл в Ирак в начале своего незапланированного турне по Ближнему Востоку и Афганистану. Отправляясь в поездку, Рамсфельд сказал, что хотел бы, чтобы в Ирак прибыло еще около 10 тысяч иностранных военнослужащих. По его словам, воинский контингент в Ираке необходимо усилить хотя бы еще одной дивизией.

переглядів: 1938
16:30

Сьогодні голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Михайло Черновол представив керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації та апарату ОДА новопризначеного заступника голови облдержадміністрації Сергія Анатолійовича Грінченка.

переглядів: 1836
23:08

U401. СДК "Кіровоград"Командир та екіпаж середнього десантного корабля „Кіровоград" висловлює щиру подяку виконавчому комітету Ленінської районної ради міста Кіровограда за привітання та особисту участь в урочистих заходах з нагоди річниці підняття Військово-морського прапора на СДК "Кіровоград" та дня Військово-Морських Сил України.

переглядів: 2786
« 1 2 3 ... 848 849 850 ... 880 881 882 »
pgt 0.59556 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua