МЕНЮ


01:05

Група депутатів Кіровоградської міської ради вважають, що їхні колеги з фракції "Трудова Україна" у міськраді блокують роботу міськради та свідомо заважають прийняттю міського бюджету. Про це другого квітня на прес-конференції в УНІАН заявили представники міжфракційного об'єднання "Народовладдя" у Кіровоградській міськраді М.Ткач, С.Мазур, Т.Балугланова, Р.Зюзь, С.Бабак. Зокрема, депутат міськради Микола Ткач зазначив, що на сьогодні ситуацію, яка склалася в міській раді Кіровограда, можна оцінити як "критичну", оскільки депутати від фракції "Трудова Україна" "чинять будь-які перешкоди" в її роботі на користь міста (депутати від "Трудової України" становлять більшість у Кіровоградській міськраді — їх 26, а депутатів "Народовладдя" — 21).

переглядів: 1964
00:35

Так сказав один доброзичливець депутатові Кіровоградської міської ради Олександрові Трав'янку, лідеру об'єднання "Народовладдя" (котре підтримує міського голову Миколу Чигріна) 27 березня вранці, а в ніч з 27 на 28 березня Олександр Іванович із численними травмами потрапив до торакального відділення обласної лікарні. Мабуть, це — збіг обставин, хоча погрози на свою адресу Трав'янко чув і раніше.

переглядів: 1862
14:10

Якщо хтось думає, що існування на мапі України Кіровограда — факт загальновизнаний, це нормально. Адже в місті на Інгулі мешкає майже 300 тисяч осіб, розташоване воно у центрі держави. Неподалік, у Добровеличківці, навіть стовп такий вкопано, на якому височіє вказівник: "Географічний центр України". Як не помітити тутешніх людей чи, в крайньому разі, тутешнього стовпа?! А проте багатьом кіровоградцям сьогодні здається, що їхнє рідне місто після останніх виборів якось раптово змаліло, аж ніби зовсім щезло — зі своїми церквами, крамницями, пологовими будинками, мерседесами, облдержадміністрацією і міськвиконкомом. Достоту так: не видно його з інших регіонів, а з Лаврської дзвіниці — і поготів. Принаймні таке враження нині склалося у кіровоградців, котрі більш-менш систематично читають республіканські газети, переглядають новини на всеукраїнських каналах ТВ. Не пишуть про наше місто у центрі країни ці самі газети, не завантажують глядача інформацією про Кіровоград телеканали (вже хоча б на рівні сурдоперекладу!). Не знає український читач і глядач, що ми є і що ми є такі ж проблемні, як, скажімо, мешканці Львова, котрим цієї зими недодали тепла і води, а струму недодають і по сьогодні, чи жителі Тернополя, Черкас і Луцька, що вікують у сталінках і хрущівках з мокрими стінами, гнилими вікнами-дверима, дірявим дахом, іржавими трубами. Ми ще більш проблемні — опалювальний сезон цьогоріч у нас завершився 27 березня, Кіровоград досі не має бюджету на 2003-й рік, через що галузі невиробничої сфери фінансуються в межах однієї дванадцятої частини минулорічного "кошторису" (хоча минулого року не було повеневої загрози, хліб коштував дешевше, житлово-комунальна інфраструктура була на рік молодшою). Не все так погано у полтавчан, харків'ян і закарпатців... Їм ведеться краще вже хоча б тому, що вибори-2002 у них закінчились минулого року, а в нас тривають дотепер... А країна цього не знає. Прикро...

переглядів: 2075
11:41

Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації затвердив обласну програму захисту прав споживачів на 2003-2005 роки. Основною метою програми є створення належних умов для реалізації прав та інтересів споживачів, забезпечення населення якісними і безпечними товарами, роботами і послугами, налагодження співпраці і взаємодії органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування та громадськими об`єднаннями у сфері захисту прав споживачів та забезпечення міжгалузевої координації органів державного контролю та нагляду з питань захисту прав споживачів.

переглядів: 3091
17:43

28 березня 2003 року стався підступний злочинний напад на депутата Кіровоградської міської ради по 27 виборчому округу, члена фракції СДПУ(о) в Кіровоградській міській раді Трав'янка Олександра Івановича, після якого депутат опинився в лікарні у тяжкому стані. Обласний комітет СДПУ(о) та правління Асоціації депутатів місцевих рад у Кіровоградській області рішуче засуджують ці протиправні дії, що на нашу думку, пов'язані з громадською діяльністю депутата.

переглядів: 1831
10:51

Можливо, й некоректно виступати двічі поспіль на шпальтах "Вечірки", але, як говорить один із моїх колег-депутатів, "я практично не збирався виступати, але не можу стерпіти неправди". А потім починає говорити правду вельми сумнівного гатунку.

переглядів: 2124
« 1 2 3 ... 851 852 853 ... 876 877 878 »
pgt 0.48397 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua