МЕНЮ


14:12

Леонід ШевченкоЗрозуміло, що стан справ у пожежній охороні відповідає стану справ у суспільстві в цілому. На сьогодні вже фактично вичерпані матеріально-технічні ресурси, які накопичувалися протягом багатьох років. Нині УДПО УМВС в області важко забезпечити підпорядковані підрозділи потрібною кількістю пально-мастильних матеріалів, пожежним обладнанням, вогнегасними речовинами. А з кожним днем пожеж на території Кіровоградщини стає дедалі більше. Невже колись може так статися, що пожежники будуть безсилими перед стихією вогню?

переглядів: 2462
12:19

5 жовтня в Києві у Будинку кіно відбувся XII з'їзд ДемПУ. Головою Демократичної партії України знову обрано Анну Антоньєву.

переглядів: 2125
13:55

Надії на те, що міська рада колись нормально працюватиме, вмирати рано. На останньому засіданні третьої сесії розглядалися депутатські запити, і за позитивне вирішення названих цими запитами конкретних міських проблем одностайно голосував і молодий бізнесмен, і педагог. Зачитування цих запитів тривало не одну годину. Терміново треба: латати покрівлі на багатьох міських багатоповерхівках, "оживляти" ліфти, ремонтувати під'їзди.

переглядів: 2265
08:01

ПРОТОКОЛ №7
засідання лічильної комісії Кіровоградської міської ради третьої сесії двадцять четвертого скликання

переглядів: 2702
08:19

Першого жовтня відбулася третя сесія Ленінської районної ради м.Кіровограда ХХІV скликання, яка розглянула ряд важливих питань життєдіяльності міста та району.

переглядів: 2190
19:01

Микола КорецькийМісяць тому наказом по УМВС в Кіровоградській області новим начальником Кіровоградського міськвідділу міліції було призначено підполковника Миколу Корецького. Свою роботу в органах внутрішніх справ він починав у патрульно-постовій службі. Працював заступником начальника Олександрійського МВВС з громадської безпеки, а потім на посаді заступника з оперативної роботи. Протягом останнього року очолював Кіровський РВВС міста Кіровограда.

переглядів: 2825
17:24

Практично всі правоохоронні органи (міліція, прокуратура, митниця, ДПА, СБУ) мають повноваження боротися з корупцією.

переглядів: 2771
16:51

Василь МоцнийЯк наступний крок державотворення незалежної України сприйняв голова облдержадміністрації Василь Моцний програму політичних реформ, запропонованих нещодавно Президентом України Леонідом Кучмою. Про основні аспекти політично-економічної ситуації в країні і на Кіровоградщині йшлося на брифінгу, який дав керівник області за ініціативою облтелерадіокомпанії.
- Видаючи свої Укази з найактуальніших питань діяльності держави, Президент України розв'язував проблеми, що не були на той час законодавчо відрегульовані, - відзначив голова облдержадміністрації. - Парламентсько-президентська республіка - це більш поміркована й інтенсивна робота парламенту. Тоді посада Президента представляє державу у зовнішній політиці, а розв'язання внутрішніх проблем щодо поточної ситуації повинні бути чітко виписані в парламентській роботі.

переглядів: 2379
« 1 2 3 ... 853 854 855 ... 867 868 869 »
pgt 0.51495 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua