МЕНЮ


12:50

Ми на порозі знаменних подій — 60-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників і 60-річчя Перемоги радянського народу над гітлерівським фашизмом. Неможливо розділити подвиг народу на полях битв і в тилу.

переглядів: 1732
18:47

В Кіровограді пройшла крайова рада отаманів козацького товариства Бугогардівська паланка Українського козацтва.

переглядів: 8933
18:45

На засіданні президії Кіровоградської обласної ради ветеранів ішла ділова розмова про підсумки 4-го з'їзду Організації ветеранів України і завдання ветеранських організацій з виконання його рішень.

переглядів: 1812
18:58

У 2004 році право на державну соціальну допомогу мають сім'ї, чиї доходи не перевищують 80 гривень на кожного члена сім'ї. При цьому грошовий мінімум для пенсіонерів і дітей підвищений до 110 грн, а для інвалідів — до 115 грн.

переглядів: 3902
19:11

Відбувся ініційований "Вечірньою газетою" круглий стілСьогодні відбувся ініційований "Вечірньою газетою" круглий стіл "Назва столиці степового краю: проблеми перейменування". У рік 250-річного ювілею ця тема знову стала актуальною. Релігійні громади, депутати різних рівнів, громадські організації та політичні партії висловлюють різні точки зору, апелюють до нинішньої міської влади, надсилають звернення, листи, відгуки до топонімічної комісії у міськвиконкомі.

переглядів: 3470
12:08

Приватизувавши квартири в багатоповерхівках, громадяни автоматично стають власниками допоміжних приміщень — підвалів, сходів, сараїв, кладовок, горищ, колясочних. Для цього не потрібно створювати об'єднання співвласників чи вступати до нього або ж здійснювати ще якісь юридичні дії. Господарі неприватизованих осель є співвласниками допоміжних приміщень нарівні з тими, хто приватизував своє помешкання. Без згоди власників не можна продавати, здавати в оренду, перебудовувати чи передавати в користування допоміжні приміщення. Право власності на них так само, як і на квартири, є непорушним, забезпечується державою і захищається судом. Таке рішення оприлюднив Конституційний Суд України за зверненням Сергія Ярового та шістдесяти народних депутатів України.

переглядів: 2401
11:08

Леонид Кучма и Таксин Шинаватра (фото Укринформ)Президент Украины Леонид Кучма, пребывая с официальным визитом в Королевстве Таиланд, провел встречу в узком кругу с Премьер-министром этой страны Таксином Шинаватрой. Глава Украины и Премьер-министр Таиланда приняли участие в украинско-тайских переговорах в расширенном составе и церемонии подписания двусторонних документов. Как сообщает Официальное Интернет-представительство Президента Украины, были подписаны: Соглашение между Кабинетом Министров Украины и Правительством Королевства Таиланд об авиационном сообщении; Конвенция между Кабинетом Министров Украины и Правительством Королевства Таиланд об избежании двойного налогообложения; Протокол между Министерством иностранных дел Украины и Министерством иностранных дел Королевства Таиланд о консультациях и сотрудничестве.

переглядів: 2308
10:31

Прописка канула у вічність давно — ще у 2001 році. Потім було три роки невизначеності. Зараз у нашій державі введено реєстрацію громадян. Тепер кожен може добровільно обирати і заявляти місце, за яким буде проживати. Це чорним по білому записано у нещодавно прийнятому Законі України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання". З новаціями у чинному законодавстві журналістів на брифінгу познайомив начальник відділу у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб УМВС в Кіровоградській області Володимир Гончаренко. За його словами, введення інституту реєстрації зовсім не означає, що громадяни мають вистоювати черги біля паспортних столів із тим, щоб замінити відмітку "прописаний" на "зареєстрований". Люди, які прописані за тією чи іншою адресою, автоматично перейшли в розряд зареєстрованих. А ось тим, які ще не зареєструвалися за адресою фактичного проживання, треба подбати про це — подати до найближчого відділення у справах реєстрації, громадянства та імміграції такі документи: заяву, паспорт та листок зняття з обліку в іншій місцевості. Закон розділяє поняття "місце проживання" та "місцеперебування". Місцеперебування — це адреса, за якою ви мешкаєте протягом кількох місяців, але менше, ніж півроку. Місце проживання — відповідно, адреса, за якою мешкаєте понад шість місяців. До речі, реєструватись за місцем перебування не обов'язково. В обов'язковому порядку протягом семи днів зареєструватися мають лише громадяни, які належать до визначених категорій. Це особи, які мають невиконані майнові зобов'язання або ж які призиваються на дійсну військову службу чи беруть участь у судових процесах.

переглядів: 4430
« 1 2 3 ... 883 884 885 ... 926 927 928 »
pgt 0.52803 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua