МЕНЮ


02:11

Минулої суботи відбулася звітно-виборна конференція обласної організації Народно-демократичної партії.

переглядів: 1873
14:27

Підготовка житлового фонду до зими - одна з найболючіших проблем і для комунальників, і для депутатів міської ради. Та й самі мешканці будинків заклопотані одним - щоб у квартирах, під'їздах було тепло, сухо і затишно.

переглядів: 1960
12:01

Двадцять дев'ятого жовтня виповнилося п'ятдесят років відтоді, як у системі Міністерства внутрішніх справ була створена державна служба охорони. Напередодні професійного свята у приміщенні ВДСО УМВС в Кіровоградській області відбувся брифінг. Із журналістами спілкувалися і розповідали про здобутки підрозділу виконуючий обов'язки начальника Юрій Мороз, начальник штабу Віктор Жученя та начальник ВДСО при Кіровському РВВС Олександр Спінул.

переглядів: 3506
11:15

Депутати міської ради, освітяни за професією, Віктор Ануфрієв, Лариса Мажарова, Маргарита Борисова та Світлана Мазур у своєму спільному депутатському запиті порушили питання про відкриття при виправній колонії №6 вечірньої загальноосвітньої школи.

переглядів: 2344
20:51

Про те, як буде організована робота міської влади стосовно питань, пов'язаних з проблемами безробіття, що є актуальними для жителів обласного центру, розповів міський голова м.Кіровограда Микола Чигрін.

переглядів: 1864
01:21

Незважаючи на свою розташованість майже у центрі Кіровограда, мікрорайон Пушкінський облаштований гірше, ніж деякі околиці. Будинки тут без комунальних зручностей, свого часу мешканцям заборонялося прокладати водопровід, газ тощо.

переглядів: 2014
12:26

Днями відбулося розширене засідання колегії УМВС в Кіровоградській області, на якому були детально та критично проаналізовані підсумки боротьби зі злочинністю.

переглядів: 2642
10:38

В управлінні Служби безпеки України в Кіровоградській області вже стало доброю традицією напередодні Дня автомобіліста проводити конкурс на кращого водія. Ось і цього року змагалися ті, хто в дощ і сніг, вдень і вночі сприяє оперативності виконання завдань державної ваги розвідникам і контррозвідникам, захисникам національної державності й борцям з тероризмом, корупцією, організованою злочинністю та економічними правопорушеннями. Після підбиття підсумків кращим із кращих дипломи переможців вручив заступник начальника УСБУ Михайло Коханюк. Водії Іван Потоцький, Анатолій Попов (не-одноразовий учасник престижних гонок „на виживання") та Віталій Притула вправніше за інших керували незвичним для них автомобілем, долали штучні перепони, краще знали правила дорожнього руху, могли в прямому розумінні із зав'язаними очима розрізнити деталі різних марок авто, усунути на швидкість несправності й, нарешті, виявились краще фізично підготовленими.

переглядів: 3167
16:14

Відомо, що у віддалених мікрорайонах Кіровограда (скажімо, в таких, як Кущівка, Завадівка чи Масляниківка) криміногенна обстановка дуже напружена. Подекуди повна відсутність вуличного освітлення та віддаленість від центру дозволяють переступати межу закону. Численні крадіжки та пограбування - яскраве тому підтвердження. Після восьмої години вечора люди старшого віку бояться виходити на вулицю... Щоб виправити цю ситуацію, дев'ятого жовтня з жителями мікрорайону Масляниківки зустрічалися правоохоронці міста. Заступник начальника Кіровоградського міськвідділу міліції з громадської безпеки Валерій Шевчук, начальник Ленінського РВВС Сергій Нікітін, його заступник Євген Сагайдак та депутат Ленінської районної ради Олександр Поляков, відповідаючи на численні запитання мешканців, наголосили на необхідності створення в мікрорайоні добровільної народної дружини. Бо порядок та безпека на вулицях міста - справа спільна. Тому й підтримувати його треба спільними зусиллями громадськості та правоохоронців. Після зустрічі було проведено оперативно-профілактичне відпрацювання мікрорайону Масляниківки силами дільничних інспекторів, нарядів патрульно-постової служби міліції та членів міської дружини з охорони громадського порядку. Перевірено чотири притони, сім місць стихійної торгівлі, чотири кав'ярні. У ході відпрацювання було розкрито два злочини: крадіжку металевих труб з гідрологічного посту та розповсюдження наркотичного зілля громадянином К.

переглядів: 2942
« 1 2 3 ... 886 887 888 ... 901 902 903 »
pgt 0.52818 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua