МЕНЮ


12:19

5 жовтня в Києві у Будинку кіно відбувся XII з'їзд ДемПУ. Головою Демократичної партії України знову обрано Анну Антоньєву.

переглядів: 2287
13:55

Надії на те, що міська рада колись нормально працюватиме, вмирати рано. На останньому засіданні третьої сесії розглядалися депутатські запити, і за позитивне вирішення названих цими запитами конкретних міських проблем одностайно голосував і молодий бізнесмен, і педагог. Зачитування цих запитів тривало не одну годину. Терміново треба: латати покрівлі на багатьох міських багатоповерхівках, "оживляти" ліфти, ремонтувати під'їзди.

переглядів: 2495
08:01

ПРОТОКОЛ №7
засідання лічильної комісії Кіровоградської міської ради третьої сесії двадцять четвертого скликання

переглядів: 2919
08:19

Першого жовтня відбулася третя сесія Ленінської районної ради м.Кіровограда ХХІV скликання, яка розглянула ряд важливих питань життєдіяльності міста та району.

переглядів: 2320
19:01

Микола КорецькийМісяць тому наказом по УМВС в Кіровоградській області новим начальником Кіровоградського міськвідділу міліції було призначено підполковника Миколу Корецького. Свою роботу в органах внутрішніх справ він починав у патрульно-постовій службі. Працював заступником начальника Олександрійського МВВС з громадської безпеки, а потім на посаді заступника з оперативної роботи. Протягом останнього року очолював Кіровський РВВС міста Кіровограда.

переглядів: 3073
17:24

Практично всі правоохоронні органи (міліція, прокуратура, митниця, ДПА, СБУ) мають повноваження боротися з корупцією.

переглядів: 3018
16:51

Василь МоцнийЯк наступний крок державотворення незалежної України сприйняв голова облдержадміністрації Василь Моцний програму політичних реформ, запропонованих нещодавно Президентом України Леонідом Кучмою. Про основні аспекти політично-економічної ситуації в країні і на Кіровоградщині йшлося на брифінгу, який дав керівник області за ініціативою облтелерадіокомпанії.
- Видаючи свої Укази з найактуальніших питань діяльності держави, Президент України розв'язував проблеми, що не були на той час законодавчо відрегульовані, - відзначив голова облдержадміністрації. - Парламентсько-президентська республіка - це більш поміркована й інтенсивна робота парламенту. Тоді посада Президента представляє державу у зовнішній політиці, а розв'язання внутрішніх проблем щодо поточної ситуації повинні бути чітко виписані в парламентській роботі.

переглядів: 2544
18:41

Вперше за п'ять місяців після виборів у приміщенні міськвиконкому відбувся день депутата. Навряд чи можна сказати, що депутати виявили високу активність - у залі були присутні 19 народних обранців. Перед ними звітували і відповідали на запитання заступник начальника управління житлово-комунальної інфраструктури міста Наталя Чебаник, начальник управління освіти Анатолій Прилипко, начальник міської спеціалізованої інспекції Григорій Лук'янченко, завідуючий відділенням комунальної гігієни міської санітарно-епідеміологічної станції Віктор Гусєв. У депутатському зібранні взяв участь міський голова Микола Чигрін.

переглядів: 2488
« 1 2 3 ... 896 897 898 ... 910 911 912 »
pgt 0.61687 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua