МЕНЮ


16:02

про роботу міської ради в 1998-2002 рр. та виконання повноважень депутата

Жодне звернення я не залишив без реагування. За всіма ними мною направлялись доручення, прохання, клопотання. Питання, з яких необхідно було прийняти рішення органів місцевого самоврядування, я виносив на розгляд виконкому та сесії міської ради. На суботниках ми привели парк імені Крючкова до належного стану, що дало можливість (після кількарічного запустіння) 9 травня 2001 року провести там святкування Дня Перемоги. Поки директор парку працює на громадських засадах. У перспективі — відтворення в клубі та в парку зони відпочинку не лише для новомиколаївців.

переглядів: 2680
15:49

Які жарти будуть розігрувати з нами винахідливі політ-технологи можна лише здогадуватись. На Київському вокзалі, за повідомленням Майдан-інформу, встановлено вагон під гаслом "Народна платформа", що вагон має декілька прорізаних бокових дверей, над якими висять таблички: "КПРС", "КПУ", "СПУ", "СДПУ(о)", "Наша Україна", "За єдину Україну", "РУХ". Перехожі помітили відсутність дверей з написами ФНП чи Б'ЮТі і дивуються.

переглядів: 2669
15:36

Розширене засідання колегії УМВС в області, яке відбулося нещодавно, можна назвати етапним. І не лише тому, що на ньому був даний критичний аналіз роботі міліції, були притягнуті до відповідальності деякі керівники міськрайвідділів внутрішніх справ за недоліки в оперативно-службовій роботі. Етапним його можна назвати передусім тому, що основна увага була зосереджена на викоріненні недоліків у роботі самих правоохоронців.

переглядів: 3132
15:31

Розташування політичної реклами біля адміністративних споруд міського виконавчого комітету та обласної державної адміністрації, особливо у передвиборчий період, не дозволяється, — таким був однозначний висновок, зроблений членами комісії з питань зовнішньої реклами, що діє під головуванням заступника міського голови Людмили Дядечко.

переглядів: 2594
15:23

Саме стільки — 22 кандидати в народні депутати — зареєстровано окружною виборчою комісією по одномандатному виборчому округу №99 (м.Кіровоград).

переглядів: 2519
15:14

про роботу міської ради в 1998-2002 рр. та виконання повноважень депутата

На жаль, не всі рішення міської ради виконані, не всі рекомендації депутатів та комісій враховано. Основним аргументом у виконавчих органів міської ради є відсутність коштів. Це так. Коштів, дійсно, не вистачає. Але, на наш погляд, були реальні шляхи їх поповнення, раціонального використання. Так, наприклад, ще в 1998 році мною був розроблений план заходів, реалізація якого, за моїми підрахунками, дала б можливість залучити до вирішення проблем міста додатково десятки мільйонів гривень. Цей план було затверджено рішенням виконкому, визначені відповідальні, строки виконання. Кілька разів я ініціював перед міським головою питання про відповідальність осіб за його невиконання. Мною та депутатами міської ради вносились і інші пропозиції щодо шляхів подолання кризи в місті. На сесіях ради були затверджені галузеві програми. Більшість із них, на жаль, не виконані.

переглядів: 2850
15:11

про роботу міської ради в 1998-2002 рр. та виконання повноважень депутата

Депутати міської ради систематично залучались до роботи тимчасових комісій. Як правило, це були комісії зі спірних, конфліктних питань, які потребували виваженості, справедливості в їх розв’язанні. Можна нарахувати кілька випадків із 165 розглянутих справ, коли б депутати не врегулювали ці суперечки. Таке вирішення проблем дало змогу уникнути судових тяганин, зняти напругу серед людей, які звертались за справедливістю до депутатів як найвищої інстанції.

переглядів: 2700
15:05

про роботу міської ради в 1998-2002 рр. та виконання повноважень депутата

Згідно із Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” до моїх повноважень як секретаря міської ради належать, зокрема, організація підготовки сесій ради та питань, що виносяться на розгляд ради; забезпечення своєчасного доведення рішень ради до виконавців і населення, контроль за їх виконанням, сприяння депутатам ради у здійсненні їх повноважень, а у відсутність міського голови — скликання сесій та ведення засідань ради.

переглядів: 3868
14:32

Олексій ФлягаНайперша проблема нашої міліції — обмежене фінансування. І це знає кожен. Скажімо, через відсутність коштів на придбання пального чи автотранспорту тривалий час зменшувалась мобільність правоохоронців. З тієї причини ті ж слідчо-оперативні групи із запізненням виїжджали за викликами на місця скоєння злочинів. Нині ж питання забезпечення органів внутрішніх справ області паливно-мастильними матеріалами вирішене(!). Близько п’яти тисяч літрів бензину щомісяця надають спонсори (це офіційно дозволено статтею 24 Закону України “Про міліцію”). Окрім того, поступово вирішується питання оснащення сучасними засобами зв’язку та обмундируванням особового складу.

переглядів: 3090
« 1 2 3 ... 900 901 902 ... 905 906 907 »
pgt 0.55793 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua