МЕНЮ


03:00

РІШЕННЯ окружної виборчої комісії виборчого округу №100 про утворення виборчих дільниць із зазначенням їх номерів, меж, місцезнаходження дільничних виборчих комісій

Витяг із постанови №14 від 6 лютого 2002 року (м.Новоукраїнка, Кіровський район)

переглядів: 3316
02:52

РІШЕННЯ окружної виборчої комісії виборчого округу №100 про утворення виборчих дільниць із зазначенням їх номерів, меж, місцезнаходження дільничних виборчих комісій

Витяг із постанови №14 від 6 лютого 2002 року (м.Новоукраїнка, Кіровський район)

переглядів: 3338
16:15

Почнемо з того, що Кіровоградщина — регіон, де збереглася найбільша в Україні кількість підрозділів професійної пожежної охорони. Серед бійців особового складу є такі, хто бореться зі стихією вогню вже більше двох десятиліть, а деякі ще тільки переступили поріг пожежного депо. Сьогодні пожежники області спроможні виконувати завдання максимальної складності. У них є професійне кредо: попередити, допомогти, врятувати…
Напередодні професійного свята кореспондент “Вечірньої газети” зустрілася із заступником начальника управління державної пожежної охорони УМВС в Кіровоградській області Віктором Фісенком і поставила йому кілька запитань.

переглядів: 3411
16:02

про роботу міської ради в 1998-2002 рр. та виконання повноважень депутата

Жодне звернення я не залишив без реагування. За всіма ними мною направлялись доручення, прохання, клопотання. Питання, з яких необхідно було прийняти рішення органів місцевого самоврядування, я виносив на розгляд виконкому та сесії міської ради. На суботниках ми привели парк імені Крючкова до належного стану, що дало можливість (після кількарічного запустіння) 9 травня 2001 року провести там святкування Дня Перемоги. Поки директор парку працює на громадських засадах. У перспективі — відтворення в клубі та в парку зони відпочинку не лише для новомиколаївців.

переглядів: 2681
15:49

Які жарти будуть розігрувати з нами винахідливі політ-технологи можна лише здогадуватись. На Київському вокзалі, за повідомленням Майдан-інформу, встановлено вагон під гаслом "Народна платформа", що вагон має декілька прорізаних бокових дверей, над якими висять таблички: "КПРС", "КПУ", "СПУ", "СДПУ(о)", "Наша Україна", "За єдину Україну", "РУХ". Перехожі помітили відсутність дверей з написами ФНП чи Б'ЮТі і дивуються.

переглядів: 2669
15:36

Розширене засідання колегії УМВС в області, яке відбулося нещодавно, можна назвати етапним. І не лише тому, що на ньому був даний критичний аналіз роботі міліції, були притягнуті до відповідальності деякі керівники міськрайвідділів внутрішніх справ за недоліки в оперативно-службовій роботі. Етапним його можна назвати передусім тому, що основна увага була зосереджена на викоріненні недоліків у роботі самих правоохоронців.

переглядів: 3132
15:31

Розташування політичної реклами біля адміністративних споруд міського виконавчого комітету та обласної державної адміністрації, особливо у передвиборчий період, не дозволяється, — таким був однозначний висновок, зроблений членами комісії з питань зовнішньої реклами, що діє під головуванням заступника міського голови Людмили Дядечко.

переглядів: 2594
15:23

Саме стільки — 22 кандидати в народні депутати — зареєстровано окружною виборчою комісією по одномандатному виборчому округу №99 (м.Кіровоград).

переглядів: 2520
15:14

про роботу міської ради в 1998-2002 рр. та виконання повноважень депутата

На жаль, не всі рішення міської ради виконані, не всі рекомендації депутатів та комісій враховано. Основним аргументом у виконавчих органів міської ради є відсутність коштів. Це так. Коштів, дійсно, не вистачає. Але, на наш погляд, були реальні шляхи їх поповнення, раціонального використання. Так, наприклад, ще в 1998 році мною був розроблений план заходів, реалізація якого, за моїми підрахунками, дала б можливість залучити до вирішення проблем міста додатково десятки мільйонів гривень. Цей план було затверджено рішенням виконкому, визначені відповідальні, строки виконання. Кілька разів я ініціював перед міським головою питання про відповідальність осіб за його невиконання. Мною та депутатами міської ради вносились і інші пропозиції щодо шляхів подолання кризи в місті. На сесіях ради були затверджені галузеві програми. Більшість із них, на жаль, не виконані.

переглядів: 2850
« 1 2 3 ... 901 902 903 ... 907 908 909 »
pgt 1.50766 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua