МЕНЮ


23:32

Є всі передумови для того, щоб найближчим часом Кіровоградська міська рада затвердила міський бюджет на 2003-й рік. Сьогодні відбулося засідання планово-бюджетної комісії міської ради, члени якої в основному погодили проект бюджету.

переглядів: 1927
12:47

У зв'язку з проведенням 25 січня 2003 року з'їзду Українського Народного Руху, в засобах масової інформації з'являлися повідомлення з посиланнями на прес-службу УНР про те, що на з'їзді нібито відбудеться об'єднання УНР з Демократичною партією України.

переглядів: 2038
20:05

27 січня, у понеділок, Президент України Леонід Кучма підписав Указ, яким відомство пожежної безпеки виведено зі складу Міністерства внутрішніх справ і віддано у підпорядкування Міністерства з надзвичайних ситуацій.

переглядів: 3059
20:12

Віталій МиронюкЗ нагоди професійного свята пожежників ми домовилися про інтерв'ю з новим головним державним пожежним інспектором міста Кіровограда Віталієм МИРОНЮКОМ. Але тільки-но переступила поріг його кабінету, як по лінії „01" надійшов терміновий виклик: горіло приміщення приватного гаража автокооперативу №5 по вулиці Автолюбителів.
Ми разом з Віталієм Григоровичем швиденько сідаємо в автомобіль з увімкненими проблисковими маячками і прямуємо до місця події. Гасити пожежу прибули два відділення СДПЧ-2 пожежної охорони міста. Оскільки палаюча будівля була ще й дуже задимлена, вогнеборцям перед тим, як піти у розвідку, довелося одягати апарати захисту органів дихання. З'ясувалося, що власник гаража під час проведення газозварювальних робіт порушив правила пожежної безпеки, внаслідок чого загорілося приміщення.

переглядів: 5666
12:47

Ще за радянських часів у системі Міністерства внутрішніх справ діяли медвитверезники. Чоловіки, які любили прикладатися до чарки, їх побоювалися і намагалися поменше вештатися у громадських місцях. Бо кому ж було цікаво, щоб міліція повідомила на місце роботи про "подвиги" у нетверезому стані і щоб потім тебе розбирали на зборах?

переглядів: 3635
12:18

З проханням прокоментувати ситуацію, що склалася на дорогах біля ринків, "Вечірка" звернулася до начальника відділу Державтоінспекції міста Кіровограда Олексія ПРОКОПЧУКА:

переглядів: 2862
22:28

Перший заступник голови Кіровоградської облдержадміністрації Микола Лавренко видано розпорядження "Про заходи щодо забезпечення житлом військовослужбовців, учасників бойових дій в Афганістані та воєнних конфліктів у зарубіжних країнах, членів сімей військовослужбовців, що загинули під час виконання ними службових обов'язків, а також військовослужбовців, звільнених у запас або відставку за станом здоров'я, віком, вислугою років та у зв`язку із скороченням штатів".

переглядів: 3267
« 1 2 3 ... 907 908 909 ... 928 929 930 »
pgt 0.49902 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua