МЕНЮ


15:01

Сьогодні, 6 грудня, Україна відзначає одинадцяту річницю Національних Збройних Сил. "Одинадцять років незалежності України - невеликий історичний період. Проте за цей час все-таки відбулося становлення професійної української армії, незважаючи на серйозні проблеми, що існують в збройних силах і сьогодні. Великою мірою вони породжуються не в самій військовій галузі, а зумовленні ставленням до неї держави, - вважає перший заступник Голови фракції "Наша Україна", Голова партії "Реформи і Порядок" Віктор Пинзеник.

переглядів: 2333
20:01

У середу кіровоградський міський голова Микола Чигрін скористався своїм правом "вето" щодо п'яти рішень міської ради, прийнятих у вівторок, 3 грудня: №№237, 249 - по депутатських запитах Андрія Кролевця, №№250, 251, 252 - по депутатських запитах Вадима Волканова. Як зазначається у відповідному розпорядженні міського голови, "ці рішення прийняті в порушення ст.ст.26, 42, 46, 47, 49, 51, 54, 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.ст.21, 22 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад".

переглядів: 2261
18:17

Третє засідання п'ятої сесії міської ради двадцять четвертого скликання чи не повністю було присвячене розгляду депутатських запитів.

переглядів: 2192
09:18

Одним із центральних серед інших питань, які розглянула четверта сесія обласної ради - про стан соціального захисту пенсіонерів, ветеранів та інвалідів. Мабуть, не слід пояснювати, наскільки гостро стоїть ця проблема у нинішньому суспільстві, особливо болюча вона для 340 тисяч ветеранів (а це майже третина населення!), які проживають у нашій області. Майже 24 тисячі літніх непрацездатних людей одинокі і потребують сторонньої допомоги. Не менше потрібен ефективний соціальний захист понад 55 тисячам інвалідів. Наскільки актуальне це питання для Кіровоградщини, свідчить іще один факт, наведений доповідачкою - начальником управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Галиною Пастух - наша область займає перше місце по охопленню сімей житловими субсидіями.

переглядів: 2228
14:20

Робочий день в оперуповноваженого з особливо важливих справ відділу УБОЗу УМВС в області Олега М. закінчився. Проте йти додому не хотілося: квітневого вечора його потягло на розваги... Вирішив не здавати табельну зброю і подався у "рейд" по барах обласного центру. Відвідав кілька кав'ярень, де добряче хильнув. Проте здалося замало, і він наостанок завітав ще й до кафе-бару "Монро". Директор цього закладу був приятелем Олега, але того вечора в кафе його не було. Та убозівець вирішив дочекатися друга. Оскільки випивка в горло вже не лізла, Олег стояв за стійкою бару і палив. Але щоразу, коли він намагався дістати з кишені цигарки, на підлогу з гуркотом падав... пістолет. Оскільки і працівники бару, й деякі відвідувачі знали, в якому відомстві працює цей захмелілий чоловік, то просто піднімали зброю, подавали її Олегу і радили йти додому.

переглядів: 2815
19:45

Правду кажуть, що наркомани "жнивують" у червні-серпні, а правоохоронці - протягом цілого року. Адже щодня співробітники міліції вилучають чималеньку кількість наркотичного зілля.

переглядів: 2364
19:22

У звіті депутата Кіровоградської міської ради Петра Овчара не було гучних слів про обов'язки народного обранця, про високу ціну людського довір'я - натомість пролунав стриманий перелік уже зроблених ним для мікрорайону Балашівки добрих справ. Їх, ці справи, не поділити на важливі й неважливі - у людському житті дрібниць немає. Тому цей перелік повторимо й ми - у хронологічному порядку, як це зробив депутат минулої неділі під час своєї зустрічі з виборцями у ЗОШ №23.

переглядів: 2400
18:15

Голова УРП "Собор", народний депутат України Анатолій Матвієнко коментує політичну ситуацію, в якій діятиме новопризначений уряд В.Януковича:

переглядів: 2131
« 1 2 3 ... 910 911 912 ... 928 929 930 »
pgt 0.52157 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua