МЕНЮ


13:32

Минулої суботи мешканці Новоолексіївки відзначали день свого мікрорайону. Таке свято відбувалося там уперше, його організував депутат міської ради Михайло Демченко.

переглядів: 26
13:30

Тема об’єднання двох пологових будинків у Кіровограді набула широкого резонансу. Щоб остаточне рішення було виваженим, фаховим і обґрунтованим, кіровоградський міський голова Андрій Райкович запросив до міста групу незалежних експертів з числа провідних спеціалістів Державної установи “Український інститут стратегічних досліджень МОЗ України”.

переглядів: 23
13:28

Хоча українська збірна з футболу на чемпіонаті Європи у Франції й вибула із боротьби за нагороди, однак українці (а саме – кіровоградці!) за декілька місяців знову візьмуть участь у міжнародних футбольних змаганнях у цій країні.

переглядів: 26
13:27

У Кіровограді розпочався період оплачуваних громадських робіт для старшокласників обласного центру. Можливість попрацювати на рідне місто та й ще заробити власні гроші дітям забезпечила міська влада. Відповідну програму розробив відділ сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради, а депутати передбачили на неї фінансування.

переглядів: 24
13:22

Бійці колишніх батальйонів територіальної оборони, 42-го і 34-го, які нині є окремими мотопіхотними батальйонами 57-ї мотопіхотної бригади, відзначили другу річницю створення цих військових підрозділів.

переглядів: 49
13:18

Минулої п’ятниці, 17 червня, відбулися установчі збори співвласників багатоквартирних (п’ятиповерхових) будинків, що розташовані на вулицях Робочій, 2 та Преображенській, 107.

переглядів: 49
13:16

Товариство політв’язнів і репресованих підтримує позицію міської влади щодо встановлення пам’ятника жертвам Голодомору.

переглядів: 41
13:12

14-літня Лілія Діордієва стала переможницею конкурсу “Дитина року” у номінації “За спортивні досягнення”. Обласна Федерація Таеквон-до ІТФ висунула саме її кандидатуру на здобуття цього високого звання.

переглядів: 44
13:03

В юному віці, коли я відчайдушно вірила в своє покликання священнодіяти на театральній сцені і закохувалась в акторів, пригадую, як заздрила своїй подрузі по спортивній команді. Ні, не кращим спортивним результатам, а тій обставині, що її сусідом був провідний кропивничанин. Везе ж деяким! А тут хоч би паршивенький служка Мельпомени затесався! Та ще й на чай заходив!

переглядів: 28
« 1 2 3 ... 656 657 658 »
pgt 0.89886 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua