МЕНЮ


10:43

Кропивницькі діти пільгових категорій, їхні батьки і вихователі задоволені організацією літнього відпочинку в таборах. Про це вони розповіли разом із заступником начальника управління молоді та спорту Катериною Черкаською на прес-конференції у міській раді. Посадовиця зазначила, що управління успішно завершило літню оздоровчу кампанію. Цього року на організацію відпочинку дітей пільгових категорій було передбачено кошти у сумі 1 мільйон 365 тисяч гривень. Ще 134 тисячі гривень виділили на літній відпочинок вихованців комунального закладу «Наш дім».

переглядів: 51
10:16

Питання приєднання селища Нового до Кропивницького має вирішитися у відповідності з усіма законними та регламентними нормами на сесії селищної ради у п’ятницю, 16 серпня.

переглядів: 54
09:42

Ще на початку 2016 року громадські активісти Кропивницького загорілися ідеєю спорудження на центральній площі міста – Героїв Майдану – пам’ятного знака на честь героїв Небесної сотні. Уже у квітні року наступного місцеві скульптори відгукнулися на заклик і представили кілька проектів. Вони були виставлені на сайтах і сторінках ЗМІ та представлені комісії. Однак жоден ескіз не задовольнив прискіпливих громадських мистецтвознавців – всі пропозиції скульпторів були з тріском “провалені”. Негайно був запропонований новий варіант. До участі у конкурсі запрошувалися вже скульптори з інших міст. Положенням про конкурс перебачили підвищене грошове заохочення, преміальний фонд. Та й цього разу трапився збій. Чи то ідеї не сповна оволодівали масами, чи маси не сприйняли ідею. Не тільки проекти знака не влаштовували ініціаторів – навіть за місце його встановлення розгорілися гострі суперечки. Певна група людей наполягала – майбутня пам’ятка має розміщуватися виключно на площі Героїв Майдану, де під час Революції гідності збиралися учасники протесту. І не просто на Майдані, а в його центрі. Не допускалися ніякі відхилення, хоча окремі з них заслуговують уваги. І все ж повторний творчий конкурс відбувся.

переглядів: 56
09:11

З лікарем-терапевтом Оленою Барановою я знайома давно. Наші шляхи в основному перетинались по журналістській роботі. Олена Євгенівна тривалий час була головним міським позаштатним терапевтом, тож до неї доводилось постійно звертатись за коментарями з медичних питань. А потім дізналась, що вона ще й реалізує себе у літературному амплуа: пише прозу, видає книжки, бере участь у літературних конкурсах. Пише під псевдонімом Елеонора Бельська в жанрі малої прози. А на початку нинішнього року стала членом Національної спілки письменників України.

переглядів: 84 / коментарі (1)
13:09

На відкритий обласний фотопленер «Помічна – місто, яке вражає», завітали члени Національної спілки фотохудожників України з Києва, Одеси, Кривого Рогу, Кропивницького та інших міст. Екскурсії для гостей провів сам голова Помічнянської об’єднаної територіальної громади Микола Антошик.

переглядів: 117
12:42

На полігоні твердих побутових відходів запрацювала система дегазації сміттєзвалища. Запустили установку, яка перетворює накопичений шкідливий газ метан на електричну енергію, 30 липня. А от як вона працює, перевіряв заступник міського голови Кропивницького Олександр Мосін 6 серпня.

переглядів: 81
12:19

Цьогоріч у Кропивницькому за парти сяде близько трьох тисяч першокласників. Тому зараз загальноосвітні школи міста активно готуються до початку нового навчального року, а міська влада робить усе належне, щоб навчання дітей проходило в комфортних умовах.

переглядів: 52
11:46

До бюджету Кропивницького надійшла субвенція з державного бюджету на виплату державної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, тимчасової державної допомоги дітям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам за серпень 2019 року.

переглядів: 84
11:14

7 липня поліцейські Кіровоградщини отримали від консультативної місії Європейського союзу обладнання більш ніж на 600 тисяч гривень.

переглядів: 51
« 1 2 3 ... 887 888 889 »
pgt 0.50683 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua