МЕНЮ09:57

Уже вдруге в художньо-меморіальному музеї О.Осмьоркіна в рамках започаткованого мистецького проекту "На перехресті вулиць Єлисаветграда-Кіровограда" до Дня міста презентувалася фотовиставка, що демонструє життя міської вулиці у всіх її проявах. Нині до уваги кіровоградців і гостей міста представлено виставку авторських фото Ігоря Демчука "Велика Перспективна – від фортеці святої Єлисавети до Янгола-Охоронця міста".

переглядів: 49
09:50

Ніби вчора сиділи ми з директором обласної філармонії паном Кравченком у його робочому кабінеті, вели мову про ювілейний, 70-й сезон. І ось ми знову тут сидимо, тільки мова вже йде про сезон неювілейний, 71-й.

переглядів: 35
16:16

Урочистості з нагоди 261-ї річниці з дня заснування Кіровограда розпочались в суботу із святкувань в обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Кропивницького. Присутніх кіровоградців вітали голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, секретар міської ради Іван Марковський. Найкращим працівникам різних галузей були вручені відзнаки, почесні грамоти та нагороди, але найбільше оплесків дісталось героям АТО.

переглядів: 75
16:12

Понад 12 мільйонів гривень субвенції з державного бюджету отримав Кіровоград для виплати заробітної плати вчителям та медикам. Про це повідомила депутатам міської ради на пленарному засіданні 52-ї сесії міської ради, яке відбулось 22 вересня, начальник фінансового управління Любов Бочкова під час розгляду питання про внесення змін до міського бюджету.

переглядів: 78
16:09

Щорічно, починаючи з 2002-го, 22 вересня в Україні відзначають День партизанської слави на честь тих, хто під час Другої світової війни боровся з окупантами в тилу ворога.

переглядів: 82
15:58

Уявлення про сучасний літературний процес читач здобуває зі стелажів книжкових магазинів чи бібліотек з написом “Новинка”, відвідин презентацій нових видань чи творчих зустрічей з письменниками. В Кіровограді книжкових магазинів – лише кілька. В них полиці заповнені переважно класикою чи світовими бестселерами. Сучасній українській літературі майже не відведено місця. Якщо і можна знайти якісь книги, то це будуть старі видання, яким років десять, не менше, відомих письменників, як от Жадана чи Андруховича. Самі ж митці відвідують наше місто раз чи два за життя. Таким чином, у пересічного містянина може скластись враження, що українська література не розвивається, не живе, однак це зовсім не так.

переглядів: 80
15:54

На засіданні постійної депутатської комісії з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку під головуванням Олега Краснокутського було прийнято рішення про виділення додатково 51 651 гривень на відшкодування компенсації перевізникам, які здійснюють регулярні перевезення пасажирів до садово-городніх товариств. Запропоновано продовжити транспортне сполучення до 25 жовтня цього року.

переглядів: 71
15:33

Виявляється, жовто-блакитний прапор, який 25 років тому під час так званої Студентської революції на граніті замайорів над столичним університетом імені Шевченка, підняли кіровоградці. Зустрівшись недавно з одним із них, Юрієм Рогалом, кореспондент нашої газети попросив згадати його про ті події.
– Навесні 1990 року я демобілізувався з армії, – так почав розповідь Юрій. – Заробляв на життя "човникуванням" – привозив з Польщі всяку всячину і продавав її в Кіровограді. Водночас проявляв інтерес до демократичних процесів, які набирали тут обертів, вступив до Української республіканської партії

переглядів: 83
15:17

Минулої п’ятниці на дитячо-спортивному майданчику в мікрорайоні Лелеківка з ініціативи депутата Кіровоградської міської ради Володимира Слівнова відбулися спортивні змагання на честь Дня міста, які стали вже традиційними.

переглядів: 76
« 1 2 3 ... 607 608 609 »
pgt 0.57165 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua