МЕНЮ


12:53

«Днiпро-Кiровогрaд» плaнує пiдвищити тaриф нa воду.

переглядів: 46 / коментарі (1)
12:53

Також виконавчий комітет міської ради Кропивницького розглянув питання вартості проїзду в маршрутних таксі, ініційоване міськими перевізниками.

переглядів: 22
12:52

Зміни в питаннях оподаткування розглянули члени виконавчого комітету міської ради Кропивницького на засіданні 12 червня.

переглядів: 25
12:51

Питання скошування трави на території обласного центру розглянуто на нараді з керівниками комунальних підприємств, яку провів начальник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Віктор Кухаренко.

переглядів: 30
12:49

Мудрі люди, наставляючи на життя молодь, завжди казали: «Що б не було, не впадайте у відчай, йдіть до мети твердим кроком, не зупиняючись, не розчаровуючись. Життя не стоїть на місці. Все лихе з часом минає, відсіюється, як кукіль, відвіюється, як полова. А залишається чисте, добірне зерно, яке і в землю заробити можна, щоб проросло новим колосом, і змолоти на борошно, щоб спекти пухку і смачну паляницю. А потім пригостити нею добру людину, що стрінеться на життєвому шляху, разом із дрібкою солі привітати дорогого гостя. А чи й просто посмакувати нею в колі власної сім’ї».

переглядів: 25 / коментарі (1)
12:47

Восьмого червня в актовому залі міської ради Кропивницького відбулося врочисте відзначення 30-річчя народного аматорського хору «Ветеран» (про його історію написано в попередньому номері «Вечірньої газети»).

переглядів: 19
12:46

Спеціальні стипендії «За особливі досягнення» отримали 19 учнів ліцею-школи №8 від депутатів міськради фракції ВО «Батьківщина» Олександра Цертія та Юрія Гребенчука.

переглядів: 23
12:46

У селі Першотравенці Долинського району під час сварки двoє чoлoвіків так побили молоду жінку, що вона померла.
Прo це пoвідoмляє прес-служба ГУНП Кірoвoградськoї oбласті.

переглядів: 16
12:44

Зйомки 12-серійної мелодрами «У минулого в боргу», які нещодавно стартували в Києві, продовжились у Кропивницькому, повідомляє CBN.

переглядів: 43
« 1 2 3 ... 816 817 818 »
pgt 0.73689 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua