МЕНЮ


10:07

У Кропивницькому облаштували два природних джерела на Озерній Балці та біля Солдатських ставків. 11 жовтня начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Сергій Коваленко разом з керівником міжрайонного управління водного господарства та меліорації Ярославом Рудніком перевірили результат цього благоустрою.

переглядів: 24
10:06

Одним із найдієвіших методів захисту від грипу, як відомо, є профілактичні щеплення.

переглядів: 20
10:06

У Крoпивницькoму витрaчено пoлoвину кoштів, передбaчених нa кoмпенсaцію ліків зa прoгрaмoю “Дoступні ліки”. Із 4,307 мільйона гривень з міськoгo бюджету aптекaм вже перерaхувaли 2,245 мільйона.
Про це повідомляє управління охорони здоров’я міської ради.

переглядів: 15
10:05

Відповідаючи на запитання читачів «Вечірньої газети», а також у зв’язку з наближенням Всеукраїнського тижня права (8 – 13 грудня), навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області надає інформацію про правові основи реалізації прав учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей, а також внутрішньо переміщених осіб.

переглядів: 13
10:03

Минулого тижня звечора підняті по тривозі правоохоронці, працівники управління Державної служби з надзвичайних ситуацій разом із жителями села Олексіївки Кіровоградського району всю ніч намагалися знайти зниклу дитину. Аж на ранок співробітники ювенальної превенції Кропивницького відділу поліції за два кілометри від села відшукали малого – наляканого, але живого й неушкодженого, і повернули мамі.

переглядів: 10
10:01

У переддень Дня захисника України, встановленого 14 жовтня 2014 року указом Президента України Петра Порошенка задля вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, та протягом самого свята в Кропивницькому відбулася низка заходів, пов’язаних із ним.

переглядів: 14
09:58

Минулого тижня в галереї «Єлисаветград» відбулася презентація виставки українського живописця з Івано-Франківська Федора Матейчука.

переглядів: 21
11:26

Одна школа і три дитячих садочки Кропивницького відтепер отримуватимуть тепло від нової модульної газової котельні.

переглядів: 45
11:25

10 жовтня кропивницькі депутати зібрались на шосте засідання дев’ятої сесії міської ради. За час, що минув від попереднього засідання, накопичилося чимало питань, важливих для громади. Більшість із них вирішено.

переглядів: 37
« 1 2 3 ... 769 770 771 »
pgt 0.75961 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua