МЕНЮПродажа автомобилей Subaru по всем регионам Украины.. Скачать бомбезную игру для мобильного Андроид fast-android.net, doodle jump deluxe на андроид .. реставрация ванн на телефон.. Газонокосилка mtd со стальным корпусом


13:57

Найголовнішим партнером для служби зайнятості є роботодавець, бо саме від нього залежить кінцевий результат роботи – успішне працевлаштування громадян.

переглядів: 14
13:40

Ситуація на ринку праці Кіровоградської області характеризується постійним попитом на робітників з обслуговування, експлуатації і контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (11%), на кваліфікованих робітників з інструментом (13%), на працівників сфери торгівлі та послуг (17%), а також на професіоналів (20%).

переглядів: 17
12:49

Гусарами наш край заполонили при організації на наших землях Нової Сербії, але більша частина з них була не етнічними сербами, а козаками-запорожцями та козаками Миргородського полку.

переглядів: 16
12:34

Сьогодні дуже гостро стоїть питання щодо сприяння у працевлаштуванні та соціальному захисті вимушеним переселенцям з Донецької й Луганської областей та АР Крим, які переїхали на Кіровоградщину. З метою надання всебічної допомоги цим громадянам розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 03 липня 2014 року № 255-р створено обласний штаб з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються тимчасово з окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. У діяльності штабу активну участь бере й Кіровоградська обласна служба зайнятості.

переглядів: 15
12:19

Уряд схвалив законопроект "Про добровільне об’єднання територіальних громад".

переглядів: 22
12:13

У Світловодському міськрайсуді завершився розгляд кримінального провадження стосовно чоловіка, який з 2005 по 2013 роки задушив шістьох жінок.

переглядів: 16
11:52

Що не кажіть, а літо – мертвий сезон для театрально-концертних подій. Зате музеї відкриті для відвідувачів. Пальму першості в цьому відношенні треба віддати обласному художньому музею, де періодично відбуваються якісь цікаві культурні події, і виставковий зал стає то музичною, то театральною вітальнею, поети тут презентують свої книжки. Але, зрозуміло, головна функція музею – діяльність виставкова.

переглядів: 24
16:14

Кіровоградська міська влада готується до чергового етапу реформування житлово-комунального господарства. Зокрема, планується наполовину скоротити ЖЕКи. Про це повідомив на апаратній нараді цього понеділка секретар міської ради Іван Марковський.

переглядів: 63
16:09

Останнім часом у Кіровоград щодня прибуває по кілька сімей наших співвітчизників, домівки яких опинилися в зоні воєнних дій. За вчорашніми даними, з травня у наш обласний центр перебралося 79 таких родин. Це – 196 чоловік.

переглядів: 70
« 1 2 3 ... 515 516 517 »
pgt 0.90148 сек. / запитів: 6 / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2011
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua