МЕНЮ


17:30

Вандали-“металісти” вчергове викрали комунальне майно. Цього разу – гойдалку з дитячого майданчика між ЗОШ №30 та бібліотекою.
На допомогу малечі прийшов депутат міської ради Сергій Кріпак і на місці викраденої встановив дві гойдалки та два балансири.

переглядів: 21
17:26

Саме цими словами – "квітучий рай" – можна охарактеризувати творчість художниці декоративно-прикладного мистецтва Лариси Гарбузенко, експозицію робіт якої нині розгорнуто в художньо-меморіальному музеї О.Осмьоркіна в рамках виставки творів претендентів на здобуття обласної премії в галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка у 2016 році.

переглядів: 22
17:07

Відповідно до Указу Президента України, десятого травня кіровоградський міський голова Андрій Райкович вручив нагрудні знаки до почесного звання України "Мати-героїня" Людмилі Кравець, Ганні Задорожній (замість неї відзнаку отримала її донька Надія Григорівна) та Галині Балабушці.
Почесні звання їм присвоїли ще 2011 року, а от нагрудні знаки надійшли зі столиці лише нещодавно. Одна з героїнь, мати п’ятьох дітей Людмила Кравець, розповіла "ВГ" про своє життя.

переглядів: 20
15:54

Останнім часом у засобах масової інформації поширюються недостовірні відомості про переслідування значної кількості військовослужбовців, які брали участь у проведенні АТО.

переглядів: 24
15:49

На організацію літнього відпочинку кіровоградських дітей, які потребують особливої уваги і підтримки, в обласному бюджеті передбачено 7,8 мільйона гривень. Ще 1,2 мільйона на відпочинок і літнє оздоровлення заплановано використати з міського бюджету і від залучення позабюджетних коштів.

переглядів: 20
15:45

Ще ніколи за останні роки кліщі не проявляли такої активності, як цієї весни. Причому, якщо раніше вони "прокидалися" десь у квітні, а в сплячку впадали у жовтні, то зараз не атакують вони тільки взимку. Людей кліщі можуть заразити такими серйозними недугами, як хвороба Лайма, а тварин – піроплазмозом.

переглядів: 54
15:40

Спецоперацію зі знешкодження організованого злочинного угруповання працівники головного управління Національної поліції в Кіровоградській області проводили одночасно на території трьох регіонів.

переглядів: 23
15:31

Першого червня у всьому світі відзначається Міжнародний день захисту дітей. Цікава святкова програма чекає й на найменших мешканців Кіровограда.

переглядів: 53
15:25

Неподалік вулиці Полтавської кіровоградці давно вже облюбували джерело, де, як стверджують, цілюща вода. Тут побудовано капличку, якою опікується отець Серафим. Триває облаштування території. Сюди йдуть і їдуть не лише місцеві мешканці, а й люди з усіх-усюд. Та, на жаль, цю воду не можна назвати не те що цілющою – вона може бути небезпечною, бо прилегла територія, а також річка Біанка – у жахливому стані і потребує термінових екологічних заходів.

переглядів: 106
« 1 2 3 ... 648 649 650 »
pgt 0.55366 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua