МЕНЮПродажа автомобилей Subaru по всем регионам Украины.. Скачать бомбезную игру для мобильного Андроид fast-android.net, doodle jump deluxe на андроид .. клапан предохранительный стерилизатора.. Газонокосилка mtd со стальным корпусом


15:23

Тридцять четвертий батальйон територіальної оборони Збройних сил України "Батьківщина" Кіровоградської області (початкова назва – "Кіровоград-2") переведено до складу мотострілецької бригади як один з її батальйонів.

переглядів: 16
15:11

Період, за який враховується заробіток для обчислення пенсії, визначений статтею 40 базового Закону.

переглядів: 16
14:15

У концертній залі музичної школи № 1 ім. Г. Нейгауза пройшов вечір пам’яті "А пам’ять священна…", присвячений 70-річчю визволення України від німецько-фашистських загарбників.

переглядів: 15
13:40

Злоякісні пухлини (рак) залишаються однією з основних причин смертності в усьому світі. Щорічно більш ніж у 12 мільйонів людей діагностують рак, 7,6 млн. помирають від цієї хвороби. Як і в усьому світі, захворюваність на рак молочної залози в Україні зростає – в середньому на один – два відсотки за рік, і в даний час у структурі онкопатології у жінок рак грудної залози посідає одне з перших місць. Кожні 30 хвилин у країні виявляється новий випадок раку молочної залози. Загалом, щороку це грізне захворювання забирає життя більше семи з половиною тисяч жінок по всій Україні.

переглядів: 19
13:26

Діяльність Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості спрямована на комплексне вирішення питань зайнятості, підвищення рівня конкурентоспроможності соціально вразливих категорій населення на ринку праці, стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць, розвиток підприємницьких ініціатив тощо.

переглядів: 16
13:24

Небезпечні відходи, які утворюються у процесі діяльності підприємств, можуть негативно впливати на довкілля, тому повинні своєчасно передаватися на зберігання, оброблення чи утилізацію до суб’єктів господарювання, що мають відповідну ліцензію.

переглядів: 9
12:59

Бравермана у Кіровограді знають, здається, усі. А мешканці вулиці Карабінерної, де розташована його клініка, мабуть, звикли до таблички "Парапсихолог Олександр Браверман" на тому будинку так само, як усі ми – до вивісок "Хліб", "ЖЕК" і т.д.
– Скільки вже років, Олександре, ви займаєтеся парапсихологією? – так почав розмову з Браверманом автор цих рядків, завітавши недавно до нього в гості

переглядів: 22
12:54

До територіального управління Державної судової адміністрації в області позивався недавно кіровоградець, просячи Кіровський райсуд зобов’язати цю установу заплатити йому понад сім тисяч гривень винагороди як присяжному.

переглядів: 15
12:38

І трьох місяців не попрацював на посаді прокурора Кіровоградської області Михайло Гаврилюк. У середині серпня Гаврилюка призначено на цей пост, а наприкінці жовтня його люстровано відповідно до Закону "Про очищення влади".

переглядів: 31
« 1 2 3 ... 545 546 547 »
pgt 0.59511 сек. / запитів: 6 / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2011
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua