МЕНЮ


14:00

П’ятого грудня в Кропивницькому, у навчально-виховному об’єднанні «ЗОШ № 34 – економіко-правовий ліцей «Сучасник» – ДЮЦ «Едельвейс», відбувся врочистий захід, присвячений Дню Збройних сил України.

переглядів: 23
13:49

Минулої п’ятниці, першого грудня, у відділі мистецтв обласної універсальної наукової бібліотеки (ОУНБ) ім. Д. Чижевського в міський соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, було передано художні роботи маляра-аматора Сергія Сафронова, виставка робіт якого перебувала в названому вище відділі.

переглядів: 13
09:08

Два дні частина Кропивницького залишалась без тепла. ВАТ “Кіровоградгаз” відключило від газопостачання сім міських котелень, які належать теплогенеруючим підприємствам “Теплоенергетик” та ДП “Кіровоградтепло” ЦНТІ УНГА. Ситуація була настільки критичною, що міський голова Андрій Райкович 28 листопада терміново вирушив у Київ, до НАК “Нафтогаз України”, щоб не допустити замерзання нашого міста.

переглядів: 137
09:07

24 листопада міський голова Кропивницького Андрій Райкович звітував перед громадою про свою діяльність на посаді за два роки. Послухати очільника міста та поставити йому запитання прийшли сотні людей, яких ледь вмістила велика зала у міській раді. Звіт проходив під гаслом «10 пріоритетів розвитку міста» у форматі ток-шоу телевізійної програми «Ми».

переглядів: 135
09:06

Найбільше нарікань від громадськості, висловлених під час звіту міського голови Кропивницького за результатами дворічної діяльності, було на роботу підприємства ТОВ «Екостайл». Це відзначив Андрій Райкович на апаратній нараді 29 листопада.

переглядів: 114
09:05

Делегaцiя із Кропивницького нa чолi із секретaрем мiської рaди Aндрiєм Тaбaловим взяла учaсть у Другому форумi прaктикiв пaртиципaцiї у Києвi, який зiбрaв понaд 200 предстaвникiв укрaїнських громaд, польських мiст тa грузинських мунiципaлiтетiв.

переглядів: 59
09:04

23 листопада у центрі надання адміністративних послуг Кропивницького відбувся традиційний щорічний День відкритих дверей.

переглядів: 48
09:03

28 листопада у приміщенні кропивницького НВО “Радій” відбулася галузева сесія “Марафон можливостей для бізнесу” третього муніципального інвестиційного форуму “Time to Invest”.

переглядів: 46
09:02

Двадцять першого листопада помер останній боєць УПА, що жив у нашому місті, – Семен Климович Сорока, який народився третього серпня 1928 року в родині хлібробів із села Кричильська на Рівненщині, а в 15 років уже був зв’язковим УПА.

переглядів: 54
« 1 2 3 ... 780 781 782 »
pgt 0.84616 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua