МЕНЮ14:53

Керівники виконавчих органів продовжують готувати галузеві програми соціально-економічного розвитку Кіровограда для внесення їх на розгляд міської ради.

переглядів: 15
14:44

Про це на апаратній нараді повідомив голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко.

переглядів: 23
14:39

Міська влада Кіровограда звернулася до мешканців обласного центру із закликом ігнорувати "стихійних" продавців продуктів харчування. Аргументи, до яких вона вдалася, доволі переконливі.

переглядів: 26
14:36

Другого лютого кіровоградка Ганна Григор’єва зустріла своє 102-річчя. Із цією поважною датою Ганну Петрівну в неї вдома привітали керуюча справами виконавчого комітету міської ради Альвіна Бондаренко та начальник міського відділу соціальної підтримки населення Юлія Вовк.

переглядів: 24
12:50

Тридцятого січня завершилася реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2016 року, а першого лютого розпочалася реєстрація на основну сесію ЗНО-2016, яка триватиме до четвертого березня.

переглядів: 22
12:43

Кіровоградські поліцейські клопотатимуть про позбавлення ліцензії торговельного закладу, де продали 15-річному хлопцеві алкоголь, яким він отруївся.

переглядів: 26
12:06

Хто такий Василь Цоколь? Сільський багатій, котрий для своїх забаганок нікого і нічого не шкодує. Сподобалась йому "жидівська наймичка". І він її отримав. Як ви, певно, зрозуміли, мова йде про виставу кіровоградського театру імені Кропивницького "Наймичка" за драмою Івана Карпенка-Карого і її героя сільського багатія Цоколя, роль якого виконує артист Валерій Лупітько.

переглядів: 19
11:11

У нашому місті як не було, так і немає притулку для бездомних. І коли він з’явиться – не відомо. Однак навіть за такої неоптимістичної обставини людей без даху над головою не полишили напризволяще: ними опікується Кіровоградський міський центр обліку та тимчасового перебування бездомних осіб міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

переглядів: 47
20:45

Програму розвитку ЖКГ відправили на доопрацювання
Члени виконавчого комітету Кіровоградської міської ради на своєму засіданні 26 січня розглянули п’ятнадцять галузевих програм соціально-економічного розвитку міста, котрі буде запропоновано затвердити депутатам на другому засіданні другої сесії міської ради.

переглядів: 82
« 1 2 3 ... 628 629 630 »
pgt 0.64517 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua