МЕНЮ


10:57

29 травня одночасно відбулись два відкритих обговорення: проекту постанови НКРЕКП, якою повинні затверджуватись тарифи централізованого водопостачання та водовідведення, в т. ч. ОКВП «Дніпро-Кіровоград» (далі скорочено - ОКВП) на 2019 рік та необхідності встановлення таких нових тарифів на 2020 рік. Слід зазначити, незважаючи на суспільне значення проблеми, у просторому залі міськради зібралось лише до півсотні людей. Причин, мабуть, дві – зневіра і тому байдужість більшості населення та недостатність інформування про захід (повідомлення лише на веб-сайті ОКВП «Дніпро-Кіровоград»).

переглядів: 209
10:23

Дехто з моїх студентських друзів іще в середині 80-х років минулого століття захоплювався поезією Богдана-Ігоря Антонича. Та його твори загалом не були популярними у ті часи. Запам’яталося хіба що контраверсійне «Антонич був хрущем і жив колись на вишні…»

переглядів: 224
09:07

А ви знаєте хто такий Дмитро Чижевський? Якщо з таким запитанням звернутися до мешканців нашого міста, частина з них, ясна річ, пригадає, що цим ім’ям названа обласна наукова бібліотека. Хтось, можливо, знає, що Дмитро Чижевський – філософ-емігрант. Та абсолютна більшість про видатного земляка знає дуже мало. Тим часом цього року весь гуманітарний вчений світ відзначив 125-річчя видатного славіста, філософа, літературознавця, дослідження якого стали надбанням багатьох європейських народів. От чомусь до України, де він народився і виріс, його наукова спадщина повертається надзвичайно повільно.

переглядів: 214
16:24

29 травня, напередодні Міжнародного дня захисту дітей, на площі перед міською радою Кропивницького стартувала святкова програма «Ми – діти твої, Україно!», з якої розпочалася низка підготовлених для дітей спортивних, розважальних заходів та концертів.

переглядів: 283
15:56

Не буду записуватись, як ті, що несли колоду зі сумнозвісним Іллічем на суботнику, у найближчі друзі Леоніда Васильовича Куценка. Звісно, я з ним не вчилась, не працювала. Але його діяльність у громадському, культурному житті міста дозволяла нам досить часто зустрічатися, спілкуватися, обмінюватись думками. Він був одним з тих, хто відразу став близьким по духу, хто не пристосовувався, не маскувався, не шукав теплішого і зручнішого місця, а йшов по життю з відкритими обличчям і душею та щиро робив те, що вважав правильним і потрібним.

переглядів: 247
15:14

Міська рада міста Кропивницького спільно із Конфедерацією будівельників України та громадською організацією «Центральноукраїнська спілка будівельників» 28 травня провела галузеву сесію «Будівництво. Енергозбереження. Архітектура» муніципального інвестиційного форуму «TIME to INVEST» на базі ПАТ «НВП «Радій».

переглядів: 253
14:51

Чимало мешканців Кропивницького знову нарікають на незадовільне обслуговування приватними перевізниками окремих маршрутів увечері. І кількість таких звернень щомісяця зростає. Управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради оперативно реагує на скарги. Зокрема, 28 травня відбулася нарада цього управління з керівниками автотранспортних підприємств обласного центру.

переглядів: 261
14:16

Створення першого у Кропивницькому муралу є громадською ініціативою, підтриманою кропивничанами і реалізованою за кошти міського бюджету в рамках програми «Громадський бюджет». На цьому наголосив заступник міського голови Андрій Паливода, коментуючи те, що деякі громадські організації міста присвоюють собі виняткові заслуги у появі цікавого вуличного художнього панно, яке прикрашатиме стіну багатоповерхівки.

переглядів: 237
13:55

Реалізація проекту реконструкції проїжджої частини вулиці Ельворті у Кропивницькому з облаштуванням другої “арки” в залізничному насипі входить у найвідповідальнішу стадію – монтаж конструкції тунелю. Хід підготовки до виконання таких робіт перевірили 29 травня секретар міської ради Андрій Табалов і заступник міського голови Олександр Мосін.

переглядів: 248
« 1 2 3 ... 880 881 882 »
pgt 0.45947 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua