МЕНЮ


10:04

Наприкінці 2019 року споживачі ОКВП «Дніпро-Кіровоград», які не уклали з підприємством нового договору, а граничний термін планової повірки їх квартирних лічильників (вузлів розподільного обліку) минув ще у третьому або минав у четвертому кварталах, одержали дуже дивні SMS-повідомлення (на фото). У зв’язку з цим зовсім не зайвим буде нагадати деякі норми законодавства стосовно його змісту.

переглядів: 30
09:32

Під такою назвою в обласному художньому музеї відкрилась експозиція, присвячена Дню соборності України. На виставці представлена 31 робота з фондового зібрання музею, а також ескіз пам’ятника Володимирові Винниченку (авторства Віктора Френчка), який стояв біля витоків української державності і був одним із авторів Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

переглядів: 33
09:07

Скільки разів мінялася влада у нашому місті сто років тому, у 1919-му? Які вікопомні події сталися тоді, і який відголос вони мають аж до сьогоднішнього часу? Про все це багато написано в радянську добу, але, на жаль, тільки сьогодні ми вчимося дивитися на ту епоху українськими очима. Напередодні Дня соборності відбулася презентація другої книги із серії «Роки боротьби: 1917-1922 на Єлисаветчині. Український погляд» – «1919-ий – у вирі революцій».

переглядів: 49
14:02

Десятого січня на третьому засіданні тридцять четвертої сесії Новенської селищної ради сьомого скликання, на яке прийшли 14 депутатів із 26, місцеві слуги народу знову не проголосували за приєднання селища Нового до міста Кропивницького. Завадили зробити це їхні виборці, які проти голосування за приєднання з поправками, на яких наполягають депутати.

переглядів: 108
12:37

Наприкінці грудня минулого року набрали чинності нові правила благоустрою Кропивницького. Про необхідність їх запровадження та про окремі пункти документа на пресконференції розповіли начальник відділу правового забезпечення юридичного управління міськради Олександр Льон та начальник міської спеціалізованої інспекції Андрій Максюта.

переглядів: 109
12:09

13 січня кропивницька громада провела в останню путь шановану в місті людину – талановитого головного балетмейстера хореографічного ансамблю «Пролісок» Віктора Похиленка.

переглядів: 89
11:59

Шістнадцятого січня виповнилося п’ять років з дня загибелі в зоні проведення антитерористич- ної операції нашого земляка командира 73-го морського центру спеціального призначення капітана 1-го рангу Юрія Олефіренка.

переглядів: 120
11:42

Представники Федерації профспілок області 16 січня проводили інформаційну акцію – розповідали кропивничанам про небезпеку прийняття нового Закону про працю. Ініціатори заходу вважають, що внесений до парламенту 27 грудня 2019 року Закон про працю позбавить працівників конституційних прав та гарантій, а профспілки – спроможності їх захищати.

переглядів: 109
11:15

Із 2014 року на сході України українські військові боронять нашу країну від агресії російських військових та від проросійських бойовиків. Торік виповнилося п’ять років, як там загинули наші земляки Дмитро Андрусенко, Євген Бурко, Тарас Карпа, Андрій Шаповал, Олександр Сабада, Юрій Власенко, Олексій Волохов, Олександр Кондаков, Сергій Бульдович, Юрій Коваленко, Микола Алєксєєв, Іван Марков, Віктор Гаркавенко, Роман Майстерюк, Олег Паршутін, Ростислав Черноморченко, Павло Сніцар, Олексій Глобенко, Андрій Шершень, Сергій Гришин, Сергій Сєнчев, Андрій Матвієнко, Віталій Петрович, Сергій Котовий, Дмитро Придатко, Федір Романов, Віталій Волкотруб, Олег Кулигін, Сергій Хрипунов, Віктор Карнаух, Олег Безкровний (помер під час відпустки). Цьогоріч виповнюється п’ять років від дня загибелі іще більше десятьох наших земляків.

переглядів: 96
« 1 2 3 ... 907 908 909 »
pgt 0.47484 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua