МЕНЮ


11:13

Спеціалісти головного правління Держпродспоживслужби України в Кіровоградській області заборонили продаж дитячої іграшки китайського виробництва «дельфін», яка є небезпечною для здоров’я дитини.

переглядів: 60
11:13

Інколи суб’єкти господарювання запроваджують у приміщеннях торговельних об’єктів певні заборони, чим дивують споживачів. Йдеться, наприклад, про заборону входити до магазинів, супермаркетів, кафе відвідувачам з дитячими візочками: мовляв, їх потрібно залишати перед входом до торговельного залу.

переглядів: 51
11:11

Новоукраїнський районний суд задовольнив клопотання прокуратури щодо зміни горе-батьку, депутату Новоукраїнської районної ради Олександру Мольченку, запобіжного заходу із цілодобового домашнього арешту на тримання під вартою до кінця строку досудового розслідування.

переглядів: 59
11:10

Мама Діани Хріненко із Суботців Знам’янського району Олена впевнена, що її донька жива.

переглядів: 64
11:08

У Кропивницькому, в галереї «Єлисаветград», відкрито нову експозицію. «Від Веласкеса до сатири» – виставку, що дістала таку назву, до нашого міста привезла київський мистецтвознавець і галерист Анастасія Бебех. Автор полотен, з якими протягом місяця будуть ознайомлюватися любителі живопису, – Ігор Губський, художник пік популярності якого припадає на 70-ті роки минулого століття. Принаймні, саме в той час він був найбільш обговорюваним майстром пензля.

переглядів: 59
11:03

Перший фонтан в Україні з’явився на Хрещатику у 1843 році. В Єлисаветграді це сталося лише через 50 років – 17 травня 1893-го. Знаходився фонтан на бульварі перед міською управою (нині площа Героїв Майдану). Того дня пройшли урочистості з нагоди відкриття у місті першого водопроводу. Міський голова Олександр Пашутін «открыл ключом фонтан и масса струек вырвалась на волю, ниспадая мириадами алмазных блестков». Хоча, не виключено, що на той час у когось з багатих домовласників міста на території домоволодіння були свої фонтани.

переглядів: 48
11:33

Мостобудівники почали капітальний ремонт шляхопроводу по провулку Об’їзному.

переглядів: 170
11:27

В академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Марка Кропивницького відбулися врочистості до Дня працівників освіти.

переглядів: 154
11:26

До кінця року в Кропивницькому на вулиці Жадова буде здано в експлуатацію першу за останніх 25 років багатоповерхівку, побудовану за бюджетні кошти. Зараз будівельні роботи добігають кінця.

переглядів: 154
« 1 2 3 ... 843 844 845 »
pgt 0.60161 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua