МЕНЮ


09:41

Результатам діяльності центрів зайнятості області за 2018 рік та визначенню пріоритетних завдань на 2019 рок була присвячена прес-конференція в Кіровоградському обласному центрі зайнятості.

переглядів: 47
09:28

11 лютого секретар міської ради Андрій Табалов провів робочу зустріч з начальником управління охорони здоров’я міської ради Оксаною Макарук та представником громадської ради Ганною Колєвою.

переглядів: 48
08:54

Відбулося чергове засідання громадської ради при виконавчому комітеті міської ради Кропивницького. Першим питанням порядку денного став звіт голови громадської ради Леоніда Лузана за 2018 рік. Члени громадської ради здійснили ротацію керівного складу ради – обрали першим заступником голови Миколу Гречуху замість Дмитра Яковенка. Емоційні дискусії викликало обговорення питання приєднання селища Нового до Кропивницького.

переглядів: 51
11:57

Електронні вказівники руху транспорту знову зайняли свої місця у центрі Кропивницького – навпроти скверу Центрального та біля готелю «Київ» і належно інформують пасажирів про час прибуття тролейбусів на зупинки.

переглядів: 120
10:32

Восени нинішнього року, а саме у вересні – жовтні, буде повністю реалізовано проект «Арка» – будівництво другого проїзду шляхопроводу під залізницею між вулицями Ельвоpті та Левитського у Кропивницькому. Металеву конструкцію вже замовлено і частково оплачено. Про це на прес-конференції повідомив начальник управління капітального будівництва міської ради Сергій Білокінь.

переглядів: 123
09:51

Прийняття галузевих програм соціально-економічного розвитку міста на нинішній рік – це основний підсумок роботи депутатів міської ради, які 31 січня зібрались на перше пленарне засідання 14-ї сесії міської ради Кропивницького сьомого скликання.

переглядів: 135
09:31

Що сталося ввечері у четвер біля храму Успіння Пресвятої Богородиці, коли зупиняться потяги над стратегічною «аркою» на колишній вулиці Колгоспній у Кропивницькому та хто відповість за купи невивезеного сміття на деяких вулицях міста, розповів очільник обласного центру Андрій Райкович.

переглядів: 150
09:19

У концертній залі музичної школи № 1 ім. Г. Нейгауза 28 січня пройшов концерт програми «Музичні вечори в будинку родини Мейтусів». Саме в цьому приміщенні народився та провів свої дитячі роки наш видатний земляк Юлій Мейтус.

переглядів: 137
09:08

Виставка під такою назвою відкрилася в обласній універсальній науковій бібліотеці імені. Д. Чижевського.

переглядів: 131
« 1 2 3 ... 863 864 865 »
pgt 0.43904 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua