МЕНЮПродажа автомобилей Subaru по всем регионам Украины.. Скачать бомбезную игру для мобильного Андроид fast-android.net, doodle jump deluxe на андроид .. реставрация ванн на телефон.. Пожарная емкость, срочно, форум - охрана труда.. Газонокосилка mtd со стальным корпусом


12:22

З початком опалювального сезону всім українцям доведеться значно більше платити за комунальні послуги. Експерти радять, як і що можна та потрібно економити в цих умовах.

переглядів: 48
12:04

11 вересня на будівлі НВО №6 з ініціативи Кіровоградського обласного художнього музею було відкрито меморіальну дошку нашому землякові – чільному представнику українського необароко Юрієві Луцкевичу (1934 – 2001) до 80-річчя з дня його народження.
Народився митець 9 вересня 1934 року в Кіровограді, де згодом навчався в названій школі, а також водночас опановував образотворче мистецтво в місцевому Палаці піонерів. Потім учився в Київській художній середній школі ім. Т. Шевченка

переглядів: 48
11:58

Шостого вересня на перехресті вулиць Ялтинської та Жуковського, що у мікрорайоні Катранівка, відбулося урочисте відкриття дитячого та спортивного майданчиків, збудованих з ініціативи депутата Кіровоградської міської ради Олександра Шамардіна, який за власні кошти придбав сучасне обладнання (гойдалки, пісочниці, лавочки), завіз пісок та облаштував красиву огорожу.

переглядів: 30
11:54

Десять років тому в державному музеї-заповіднику Івана Карпенка-Карого (Тобілевича) "Хутір Надія", що в селі Миколаївці Кіровоградського району, було відкрито перший музей українського хореографічного мистецтва. Цій події і присвячена фотовиставка "Перший і єдиний у світі", що відкрилася 17 вересня в обласному краєзнавчому музеї.

переглядів: 47
22:52

Влада обласного центру має намір створити найближчим часом ряд нових автобусних маршрутів, які частково збігатимуться з тими, на яких працюють ПП "Олікс" та ПАТ "Автобусний парк 13527". Відповідно, на ринку перевізницьких послуг збільшиться кількість суб’єктів. Про це "Вечірці" повідомив секретар міської ради Іван Марковський.
За його словами, в такий спосіб теперішня міська влада хоче відновити на ринку перевезень конкуренцію, знищену так званою транспортною реформою, впроваджену попередньою владою

переглядів: 84 / коментарі (9)
22:48

Влада Кіровограда пропонуватиме учасникам АТО та їхнім родинам землю (для житлового будівництва, відповідно до ініціативи Держземагентства) по кілька ділянок щотижня, в міру їх виявлення.

переглядів: 66
21:54

Йдучи на вибори до Кіровоградської міської ради по виборчому округу №30 – це так званий спальний мікрорайон (вулиці Космонавта Попова, Маршала Конєва та Генерала Жадова), Артем Стрижаков чудово розумів, що округ йому дістанеться складний, із численними комунальними проблемами.

переглядів: 68
21:50

Секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський днями підпорядкував комунальне підприємство "Аварійно-диспетчерська служба 1580" безпосередньо собі (до цього ним опікувався заступник міського голови, відповідальний за сферу ЖКГ).

переглядів: 71 / коментарі (4)
21:47

В Україні розпочалася передвиборча кампанія. Як наголосив у понеділок на апаратній нараді секретар міської ради Іван Марковський, у Кіровограді влада має докласти всіх зусиль, аби всі організаційні, матеріально-технічні питання, на неї покладені, було вирішено.

переглядів: 68
« 1 2 3 ... 534 535 536 »
pgt 0.62057 сек. / запитів: 6 / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2011
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua