МЕНЮ










15:18

Михайло ЦимбаревичБлизько двохсот чоловік зібрались в актовому залі адмінкорпусу ГРЕ-37. Працівники цієї організації, вчителі ЗОШ №22, дитячого садка, дитячої спортивної школи та інші гірничани прийшли сюди для того, щоб обговорити, хто найкраще представлятиме їхні інтереси в міській раді і кому можна довірити найвищу посаду в місті.
Щодо першого питання — особливих дискусій не було. Нині діючий депутат від виборчого округу №1 Андрій Кролевець зарекомендував себе як достойний поборник інтересів своїх земляків. Він неодноразово на ділі доводив, що невирішуваних проблем немає — чи то транспортне сполучення селища з містом, чи тепло- і водозабезпечення (досить актуальні для селища), а тепер ще й “енергетичний” конфлікт із відомчим сімейним гуртожитком ГРЕ-37 та багато інших справ, що потребують як детального вивчення, так і негайного розв’язання.

переглядів: 4573
15:12

Кіровоградська територіальна міська виборча комісія на своєму засіданні 5 лютого ц.р. зареєструвала кандидатом на міського голову Валерія Кальченка, голову обласної організації партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”.

переглядів: 2211
pgt 0.38293 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua