МЕНЮ


16:32

У зв'язку з численними запитами щодо ліцензування оптової та роздрібної торгівлі слабоалкогольними напоями (типу "Джин-Тонік", "Ром-Кола", "Бренді-Кола" і т.п.) регіональне управління департаменту з питань адміністрування акцизного збору і контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів ДПА України у Кіровоградській області, на підставі листа ДААК ДПА України від 19.06.2002 р. №2604/21-4305, надало роз'яснення стосовно наявності у суб'єктів підприємницької діяльності ліцензії на торгівлю слабоалкогольними напоями.

переглядів: 5481 / коментарі (1)
01:13

Моряки з СДК КіровоградСаме після відвідин у 2000 році головою Кіровоградської облдержадміністрації Василем Моцним підшефного середнього десантного корабля "Кіровоград", що базується у Севастополі, було вирішено питання про завершення його капітального ремонту, який тривав уже майже шість років. І те, що із січня нинішнього року "Кіровоград" зайняв чільне місце серед бойових кораблів особливого призначення (він єдиний корабель такого класу у ВМС України) - велика заслуга шефів з Кіровоградщини.

переглядів: 4554
22:10

23 липня 2002 року увійде в наступне чотириріччя нашого міста знаменною датою: Кіровоград нарешті має міського голову. Посвідчення на цю посаду одержав, як і слід було цього очікувати, обраний більшістю Микола Чигрін. Привітавши Миколу Станіславовича з цією подією, наш кореспондент попросив його відповісти на кілька запитань.

переглядів: 2637
21:25

"У серпні, як повідомляла ваша газета, у Кіровограді буде проведено конкурс на перевезення пасажирів міським автотранспортом. У зв'язку з цим міське товариство інвалідів просить і владу, і перевізників звернути особливу увагу на інвалідів.

переглядів: 2546
« 1 2
pgt 0.40811 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua