МЕНЮ


19:01

Микола КорецькийМісяць тому наказом по УМВС в Кіровоградській області новим начальником Кіровоградського міськвідділу міліції було призначено підполковника Миколу Корецького. Свою роботу в органах внутрішніх справ він починав у патрульно-постовій службі. Працював заступником начальника Олександрійського МВВС з громадської безпеки, а потім на посаді заступника з оперативної роботи. Протягом останнього року очолював Кіровський РВВС міста Кіровограда.

переглядів: 3486
17:24

Практично всі правоохоронні органи (міліція, прокуратура, митниця, ДПА, СБУ) мають повноваження боротися з корупцією.

переглядів: 3448
16:51

Василь МоцнийЯк наступний крок державотворення незалежної України сприйняв голова облдержадміністрації Василь Моцний програму політичних реформ, запропонованих нещодавно Президентом України Леонідом Кучмою. Про основні аспекти політично-економічної ситуації в країні і на Кіровоградщині йшлося на брифінгу, який дав керівник області за ініціативою облтелерадіокомпанії.
- Видаючи свої Укази з найактуальніших питань діяльності держави, Президент України розв'язував проблеми, що не були на той час законодавчо відрегульовані, - відзначив голова облдержадміністрації. - Парламентсько-президентська республіка - це більш поміркована й інтенсивна робота парламенту. Тоді посада Президента представляє державу у зовнішній політиці, а розв'язання внутрішніх проблем щодо поточної ситуації повинні бути чітко виписані в парламентській роботі.

переглядів: 2847
18:41

Вперше за п'ять місяців після виборів у приміщенні міськвиконкому відбувся день депутата. Навряд чи можна сказати, що депутати виявили високу активність - у залі були присутні 19 народних обранців. Перед ними звітували і відповідали на запитання заступник начальника управління житлово-комунальної інфраструктури міста Наталя Чебаник, начальник управління освіти Анатолій Прилипко, начальник міської спеціалізованої інспекції Григорій Лук'янченко, завідуючий відділенням комунальної гігієни міської санітарно-епідеміологічної станції Віктор Гусєв. У депутатському зібранні взяв участь міський голова Микола Чигрін.

переглядів: 2760
10:12

Президент України Леонід КучмаВельмишановні народні депутати!
Щиро вітаю вас у день відкриття осінньої сесії.
Участь у Йоганнесбурзькому Всесвітньому саміті зі сталого розвитку, де я маю честь представляти нашу державу, надихає на дещо інший формат міркувань стосовно української політики, ніж той, до якого ми, занурені у поточні справи, звикли. Цими міркуваннями я хотів би сьогодні з вами поділитися.
Відомо, що концепція сталого розвитку передбачає перегляд співвідношення між трьома "китами": економікою, соціальною та екологічною царинами, перехід до нової парадигми розвитку, в центрі якої стоятиме людина, якість та безпека її життя. Зверніть увагу: не технологічний прогрес, не економічна ефективність, а людина, що має право на гідне та безпечне життя, а також життя своїх дітей та прийдешніх поколінь.

переглядів: 2785
09:03

У цих хлопців трохи дивне як для нашого часу захоплення. Вони витрачають свій вільний час і гроші на те, що не приносить ніякого прибутку. Одягаються у форму неіснуючої армії. Але через півгодини після нашого знайомства я опинився в зовсім іншому світі.

переглядів: 3364
01:17

Шановний Леоніде Даниловичу!

Соціально-політична ситуація у м.Кіровограді все більше набуває особливої гостроти і складності. На фоні загострення суспільних протиріч та економічних проблем все частіше лунають заклики окремих політиків повернутися до адміністративних важелів управління суспільством, необхідності посилення залежності від бюрократичного апарату, проведення тотальних перевірок. Тому актуальність Вашого звернення щодо підтримки представників бізнесу, переходу від президентсько-парламентської до парламентсько-президентської республіки та запровадження пропорційної системи виборів має для нас особливе значення.

переглядів: 2870
23:34

Микола Цуканов та Микола ЧигрінШосте засідання другої сесії міської ради, яке відбулося сьогодні, зібрало 46 депутатів. Тобто представників обох депутатських груп, котрі після виборів міського голови 9 червня з відомих причин тривалий час не могли зустрітися в одній сесійній залі.

переглядів: 2692
pgt 0.28967 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua