МЕНЮ


12:26

Днями відбулося розширене засідання колегії УМВС в Кіровоградській області, на якому були детально та критично проаналізовані підсумки боротьби зі злочинністю.

переглядів: 3080
10:38

В управлінні Служби безпеки України в Кіровоградській області вже стало доброю традицією напередодні Дня автомобіліста проводити конкурс на кращого водія. Ось і цього року змагалися ті, хто в дощ і сніг, вдень і вночі сприяє оперативності виконання завдань державної ваги розвідникам і контррозвідникам, захисникам національної державності й борцям з тероризмом, корупцією, організованою злочинністю та економічними правопорушеннями. Після підбиття підсумків кращим із кращих дипломи переможців вручив заступник начальника УСБУ Михайло Коханюк. Водії Іван Потоцький, Анатолій Попов (не-одноразовий учасник престижних гонок „на виживання") та Віталій Притула вправніше за інших керували незвичним для них автомобілем, долали штучні перепони, краще знали правила дорожнього руху, могли в прямому розумінні із зав'язаними очима розрізнити деталі різних марок авто, усунути на швидкість несправності й, нарешті, виявились краще фізично підготовленими.

переглядів: 3467
16:14

Відомо, що у віддалених мікрорайонах Кіровограда (скажімо, в таких, як Кущівка, Завадівка чи Масляниківка) криміногенна обстановка дуже напружена. Подекуди повна відсутність вуличного освітлення та віддаленість від центру дозволяють переступати межу закону. Численні крадіжки та пограбування - яскраве тому підтвердження. Після восьмої години вечора люди старшого віку бояться виходити на вулицю... Щоб виправити цю ситуацію, дев'ятого жовтня з жителями мікрорайону Масляниківки зустрічалися правоохоронці міста. Заступник начальника Кіровоградського міськвідділу міліції з громадської безпеки Валерій Шевчук, начальник Ленінського РВВС Сергій Нікітін, його заступник Євген Сагайдак та депутат Ленінської районної ради Олександр Поляков, відповідаючи на численні запитання мешканців, наголосили на необхідності створення в мікрорайоні добровільної народної дружини. Бо порядок та безпека на вулицях міста - справа спільна. Тому й підтримувати його треба спільними зусиллями громадськості та правоохоронців. Після зустрічі було проведено оперативно-профілактичне відпрацювання мікрорайону Масляниківки силами дільничних інспекторів, нарядів патрульно-постової служби міліції та членів міської дружини з охорони громадського порядку. Перевірено чотири притони, сім місць стихійної торгівлі, чотири кав'ярні. У ході відпрацювання було розкрито два злочини: крадіжку металевих труб з гідрологічного посту та розповсюдження наркотичного зілля громадянином К.

переглядів: 3340
14:12

Леонід ШевченкоЗрозуміло, що стан справ у пожежній охороні відповідає стану справ у суспільстві в цілому. На сьогодні вже фактично вичерпані матеріально-технічні ресурси, які накопичувалися протягом багатьох років. Нині УДПО УМВС в області важко забезпечити підпорядковані підрозділи потрібною кількістю пально-мастильних матеріалів, пожежним обладнанням, вогнегасними речовинами. А з кожним днем пожеж на території Кіровоградщини стає дедалі більше. Невже колись може так статися, що пожежники будуть безсилими перед стихією вогню?

переглядів: 3073
12:19

5 жовтня в Києві у Будинку кіно відбувся XII з'їзд ДемПУ. Головою Демократичної партії України знову обрано Анну Антоньєву.

переглядів: 2578
13:55

Надії на те, що міська рада колись нормально працюватиме, вмирати рано. На останньому засіданні третьої сесії розглядалися депутатські запити, і за позитивне вирішення названих цими запитами конкретних міських проблем одностайно голосував і молодий бізнесмен, і педагог. Зачитування цих запитів тривало не одну годину. Терміново треба: латати покрівлі на багатьох міських багатоповерхівках, "оживляти" ліфти, ремонтувати під'їзди.

переглядів: 2917
08:01

ПРОТОКОЛ №7
засідання лічильної комісії Кіровоградської міської ради третьої сесії двадцять четвертого скликання

переглядів: 3326
08:19

Першого жовтня відбулася третя сесія Ленінської районної ради м.Кіровограда ХХІV скликання, яка розглянула ряд важливих питань життєдіяльності міста та району.

переглядів: 2565
pgt 0.33273 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua