МЕНЮ


20:12

Віталій МиронюкЗ нагоди професійного свята пожежників ми домовилися про інтерв'ю з новим головним державним пожежним інспектором міста Кіровограда Віталієм МИРОНЮКОМ. Але тільки-но переступила поріг його кабінету, як по лінії „01" надійшов терміновий виклик: горіло приміщення приватного гаража автокооперативу №5 по вулиці Автолюбителів.
Ми разом з Віталієм Григоровичем швиденько сідаємо в автомобіль з увімкненими проблисковими маячками і прямуємо до місця події. Гасити пожежу прибули два відділення СДПЧ-2 пожежної охорони міста. Оскільки палаюча будівля була ще й дуже задимлена, вогнеборцям перед тим, як піти у розвідку, довелося одягати апарати захисту органів дихання. З'ясувалося, що власник гаража під час проведення газозварювальних робіт порушив правила пожежної безпеки, внаслідок чого загорілося приміщення.

переглядів: 5631
12:47

Ще за радянських часів у системі Міністерства внутрішніх справ діяли медвитверезники. Чоловіки, які любили прикладатися до чарки, їх побоювалися і намагалися поменше вештатися у громадських місцях. Бо кому ж було цікаво, щоб міліція повідомила на місце роботи про "подвиги" у нетверезому стані і щоб потім тебе розбирали на зборах?

переглядів: 3601
pgt 0.38779 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua